Гоблени-30

  • 48 940
  • 473
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 116
Момичета браво на всички вас!   bouquet Няма да изреждам поименно, защото с гаранция ще пропусна някой!  Embarassed Страхотни нови /и не чак толко нови  Wink/ гоблени сте показали!  Hug  Аз за пореден път ще "почивам на стари лаври" като ви покажа нещо, което завърших преди почти 2 месеца!  Rolling Eyes Ето го и "моето" бебе http://media.snimka.bg/0420/007094998-big.jpg Марулче Heart Eyes

Гуди пиле шарено  Heart Eyes имай късмета да не се отчетеш като софиянка...........  #2gunfire

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 414
geniko, тук качих няколко мотивчета, дано ти хареса някое от тях:
http://dianaat.multiply.com/photos/album/273/Strawberry_sweet

Момичета, големи красоти сте показали smile3501, аз не се включвам  в показването, защото незнам с кое да се похваля Simple Smile, шия разхвърляно ~ 10 броя и ако имам време, подхващам това което ми е на сърце и душа в момента.

# 47
  • Мнения: 6 323
Извинявам се, но започна да ми писва през няколко дни някой да трябва да идва и да се опитва да почисти темата, да се налага да изтрие половината от постингите, защото не са по темата, защото съдържат лични обиди и препирни, защото нарушават както тона на темата, така и правилата на форумите.

Ще напомня за последен път, че темата е за Гоблени и моля да се придържате към нея.
Мястото на личните разпри, обидите, нападките и арогантното поведение определено не е тук.
Моля да се въздържате от провокативно-заядливи, негативни и обидни коментари.

Този път няма да изтрия публикациите, за да е видно, в случай, че отново се провокира скандал, каква е причината за последващите от модераторска страна действия.

# 48
  • Мнения: 101
Я да взема да се разпиша и аз (и то първа за днес), че да не ме забравите. Кетри, благодаря за темичката  Heart Eyes.
Да се похваля: доста съм напреднала с кончетата (дотолкова, че конете са готови, остава само фонът отзад), ама за да ви държа в напрежение ще го покажа когато е напълно готов (по мои сметки това трябва да стане другата седмица, ама нали сметките ми са винаги без кръчмаря - та дано не е по нова година).
Иначе всички показвате страхотни красоти и аз също все повече се отдавам на коледно настроение с тези хубавини. Чакам с нетърпение да ви пристигнат поръчките и да се хвалите. А аз замислям като приключа конската одисея да шия бебчето, дето го ши и Кетри (май и Белла, ама не съм съвсем сигурна, простете, ако греша) за една приятелка, която ще се беби през февруари - тъкмо срок като за мене, че каквато съм бърза Grinning.

# 49
  • Мнения: 5 683
Ъ-ъ-ъ таковата, и аз ще ида към Софето за няколко дни другата седмица. Ако си чукнете среща с Гудито и ако ми е удобно може и за да се присламча  Rolling Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 1 436
Аз не шия много, но съм по срещите  Mr. Green Гууди, пепи, ще се радвам да се видим  Hug

# 51
  • Мнения: 7 803
еее, блазе ви за срещата. как ми се ходи и на мен  Sad

# 52
  • Мнения: 1 142
Браво,момичета,много хубави неща показвате. Hug

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 180
среща! среща! среща! Кога ?

# 54
  • Мнения: 439
Здравейте майсторки,
аз докато се наканя да пиша и вие ще преполовите темата Simple Smile
големи красоти,направо ми напълнихте душата,няма да изброявам сега,че ще пропусна някого,а и пиша крадешком от работа Wink
все пак реших да покажа и аз моят бебешор,въпреки че не успях да се класирам за първа страница



Александра,да ви е живо и здраво порасналото Мони,да е здраво и само радост да ви носи!

vvvitality,много мило от твоя страна,че успяваш да кажеш на всяка от нас по някоя мила дума,а трите мишлета не са гоблен,но много ги харесах и затова ги изтипосах там,но модовете вече ме предупредиха,като имам време ще ги пооправя...

ketry,благодаря за новата темичка  bouquet

аз вчера,като се разрових в онзи форум,дето ina221 го беше предоставила към края на предната тема и направо се "изгубих",големи красоти,голямо чудо,намерих и пълна колекция на Дименшънс,голяям кеф...

хайде до скоро Heart Eyes

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 13:49 от bella_

# 55
  • София
  • Мнения: 775
Такаааа, тя Goodi, вече е казала, ама и аз да подтвърдя, направихме една мини-мини-мини среща да ми даде гобленчетата, че даже се видяхме на улицата и понеже и двете бяхме с децата хич и не си и помислихме за сядане някъде.
Котараците, са точно така както казаха и другите - само филц и един дебел конец за обрамчване, та как ще стане цялата работа още не ми е ясно.
Иначе снощи отворих само най-мъничкото гобленче с китките и птичето и почти му оправих конците, но все пак имам съмнение за 2-3 цвята, та като седна да оправям другите, незнам как ще бъде  hahaha около мен конци и аз в средата отчаяна  Joy
Та сега най-важното "Много поздрави от Goodi" - тя се обади преди малко да пита дали има среща все пак днес, тъй като се оказало, че е свободна. Та понеже сега няма - или поне аз незнам, се разбрахме ако има среща събота следобед или в неделя, да я уведомя, понеже тя няма да може да влезне да прочете. Т.е. вие сте на ход Simple Smile

# 56
  • Мнения: 643
Момичета, намерих някаква инструкция на руски как да се разпределят конците на дименшън , тъй като това скоро ще вълнува и нас.

http://www.kee.ru/oracul/dimens.htm

Иваничка, дано свърши работа и на теб.

# 57
  • sf
  • Мнения: 10 180
вчера брачедката ми подари Дименшънс. едно колибри с цветенца. хвърлих бърз поглед на схемата и конците и го прибрах в шкафа. ще го домъкна на срещата да ми го разгадае някой. има и половин кръстчета, ама идея нямам как се шият на Аида 18.  newsm78 разпределянето на коците все някак ще ги оправя.

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Такаа, аз също съм навита за срещичка на линия съм.

Днес си направих една голяма шопинг разходка, та посетих и любимското ДМЦ магазинче. Купих на Зорница, черна панама и като се завърна във Варна, ще й се отчета. А себе си поглезих с една ножичка  на ДМЦ.

Казвайте кога ви е удобно за среща, аз съм на линия да обяснявам за Дименшънс, ще си донеса да показвам кака гейша, буйките и Ангелинка. Остава да се уточним кога  и къде. Ако е в неделя, ще предпочитам да е сутрешно, че да си прибера после отрочето за следобеден сън.

# 59
  • Мнения: 316
Пратих те ли парите бе момичета, Дъмпи каза ли по колко да пращаме, че аз нещо нямам време за компа. Приятен уикенд на вички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт