ПЛЕВЕН - 63

  • 14 641
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 103
Страхотно Laughing Много съм навита и аз за срещичка, че и без туй с тия хлапетии много по заведения не ходим Mr. Green Все трябва да се съобразяваме с малкия. Ще намеря възможност как да се организирам и когато и да е ще дойда/при мен събота и неделя за свободни/.

# 226
  • Мнения: 1 953
Аз пък мога по всяко време за среща, ама не искам да ви виждам и затова няма да дойда  Mr. Green smile3534

# 227
  • Мнения: 5 026
Дикси, ми  Митачко наясно ли е с предстоящото събитие? Казахте ли му от къде идват бебетата?  Mr. Green

# 228
  • София
  • Мнения: 9 878
Дикси, ми  Митачко наясно ли е с предстоящото събитие? Казахте ли му от къде идват бебетата?  Mr. Green
Ако не сте му казали,подгответе се,въпросите идват с опустошителна сила Mr. Green.Като за начало подготви отговори за тези въпроси:
-защо на леля...корема и е такъв голям/в случая на мама/
-как е отишло това бебе вътре-любимия ми въпрос Laughing
-как точно ще излезе
-искам и аз бебе-следва слагане на възглавница под блузата.Племенничката ми стигна дотам,че както си играе ляга на леглото,вдига краката и почва да пищи-раждаааам,раждааам Joy,явно от някой филм го е видяла
-как точно с тати ме направихте Crazy
Още мога да напиша,ама айде,да не ви стряскам. Whistling

# 229
  • Мнения: 5 289
Валенце,приложи и отговори,че много ми е био чудно какво се отговаря в такъв случай. И много се дразня като каже някой "Като му дойде времето ще разбереш какво да кажеш" или пък "Обясняваш всичко както си е,но като за дете на 3 г. примерно" .Ама какво е то както си е  newsm78 Или пък съм чела,че казват че двама като се целуват много и стават бебетата и такива работи.Ами ако утре се зацелува с някое момченце/момиченце няма ли да реши,че вече ще има бебе? Спомням си един филм,по точно сцена - бащата хвана дъщеричката си на около 5-6 г. да се целува с едно момченце и ги строил и ги пита - сега какво,ще се жените ли щом се целувате ? И малко по-натаък малката хвана баща си и познаите какъв беше въпроса към тях Simple Smile Не го обясних много добре,ама беше много смешно Simple Smile
А,и за срещата,аз мога и в сряда и четвъртък,но само до 9,а те повечето идват към 8,така че ...  няма да ме огрее.

# 230
  • Мнения: 1 953
Ооо, според мен малко го надценявате Митачко в интелектуалното му развитие  Laughing
Той изобщо не вдява за какво му говоря. Като му кажа, че тук има бебе ( и си соча корема) той казва, че и при него има бебе в корема и приключва въпроса  Grinning
Не се вълнува особено, само като го питам иска ли да си имаме бебе, казва "да, момиче" и толкова. Това бабите са го научили.
Та така...

# 231
  • Мнения: 189
Хайде няма да се делим  Embarassed
Аз мога по всяко време,поне още малко,не ме бърка времето и мястото,ангажираните да определят къде и кога,аз все се надявам да се дотъркалям навреме newsm62.
Пък ако не дойда-поне ще знаете защо ме мяна и ще се почерпите за наше здраве.... Laughing

# 232
  • София
  • Мнения: 9 878
Djina ,то универсални отговори няма.Зависи си от детето,от неговите разбирания,от родителите.Аз лично не съм привърженик на птичките и пчеличките,нито на щъркелчетата. Rolling EyesМоите отговори са следните:
-лелята чака бебе,то расте вътре в коремчето и точно както и ти навремето.Тази леля е бременна.
-майката и таткото та бебето много се обичат,толкова много,че са решили да си направят бебе
-бебето излиза с помощта на чичо доктор в болницата.Това става или като той го извади през коремчето на мама/както обясних на Мими без това да е лъжа,даже видя и белега ми/ или през.....тука трябва малко творчество Mr. Green-аз съм казала,че бебетата излизат от  мястото,от което момиченцата пишкат
-ти не можеш да имаш бебе,защото си още малко момиченце.Когато станеш голяма колкото мама -тогава
-даа,тука също трябва леко творчески да се подходи-как мама и тати правят бебето Crazy.има различни вариации по темата Mr. Green,любимата ми е,че тати посява семенце в мама,което расте и става на бебче.Обаче още не сме го обяснили така.Баща им им каза на моите,че толкова много се обичаме с него,че естественно резултата от толкова обич са те двечките.Това свърши работа за моментна,но подозирам,че скоро вече няма да ми връзва Мими на тия приказки Laughing
Та така!
Дикси,ти недей така,щото много скоро ще те засипе с въпроси,вЕрвай ми Sunglasses.

# 233
  • Мнения: 1 196
Добре, за четвъртък става ли, на китайски.  newsm78   Дайте предложения за часа - 19-20h   newsm78

# 234
  • Мнения: 2 111
Джина и аз не мога да седя повече от 21.00 часа,защото се къпем и кърмим.
Засега мисля да дойда,освен ако детето не ме изненада.От 10 дена само като изляза от стаята и се скъсва да реве,никой не иска.

# 235
  • Мнения: 189
Аз съм "за".
А по повод детските въпроси,ще ви споделя един мой бисер.Била съм някъде на 5-6 годинки,става дума за 90-91 година,демокрация и първите реклами на презервативи...Аз естествено съм задала въпрос на нашите,дали използват такова нещо....Мама и тати в шах,но тати мълчи,а майка се чуди какво да каже,ако каже,че ползват,следвал вероятен въпрос "Ами ние от къде сме?",ако каже,че не ползват.....И отговорила;"Ами понякога,когато се налага...."
Аз съм станала и преди да изляза възмутена от стаята съм казала:"И аз ви имах за сериозни хора"...Тази историйка ми бе споделена много скоро,с още доста такива,що смях беше..... Laughing

# 236
  • Мнения: 22 473
Мен ме устройва четвъртък, мястото и часът също. ))) Отдавна не съм ходила на китайски, а много обичам. ))))

# 237
  • София
  • Мнения: 9 878
Мен ме устройва четвъртък, мястото и часът също. ))) Отдавна не съм ходила на китайски, а много обичам. ))))
Същото! Peace

# 238
  • Мнения: 645
sweetheart_bg много весела историйка ,колкото до Любомирова чувала съм от няколко места добри отзиви,снаха ми роди племенничката при нея тя е била на смяна и снаха ми беше много доволна ,аз за сега ходя при Маркова, гинеколожка ми е от 2години и съм доволна раждането с неин екип е 270лева,но не съм решила още какво ще правя!

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 16:45 от desisladka

# 239
  • Мнения: 645
 Wink

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 17:10 от desisladka

Общи условия

Активация на акаунт