Примерна схема на захранване (9)

  • 76 402
  • 596
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 132
Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?

# 526
  • Мнения: 1 531
то нашто ве4е хранене, а не захранване, ама да питам Laughing нали му няма нищо на пълнозърнестия хляб, че само такъв й давам на мира Heart Eyes е гледам да няма семена, естествено, но бял хляб мноого рядко яде newsm78

# 527
  • Мнения: 199
Косе Босе много ти благодаря  bouquet

# 528
  • Мнения: 8 242
то нашто ве4е хранене, а не захранване, ама да питам Laughing нали му няма нищо на пълнозърнестия хляб, че само такъв й давам на мира Heart Eyes е гледам да няма семена, естествено, но бял хляб мноого рядко яде newsm78
Зависи какво имаш предвид под пълнозърнест ..
Аз знам, че децата трябва да ядат бял хляб..
Друг е въпросът колко е пълнозърнест пълнозърнестия хляб в България Simple Smile


Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?
Все тая  Crazy Така или иначе едва ли ще му готвиш сладки картофи (не са традиционни), освен сега при захранването..

# 529
  • Мнения: 469
Искам да попитам майките, които дават месо почти всеки ден - кога давате жълтък? Според моята педиатърка трябва да редуваме ден месо ден зеленчуково пюре с жълтък, но на мен ми се иска да й давам по-често месно пюре и се чудя как да ги нагодя, мога ли да давам месо и жълтък в един ден?

# 530
  • София
  • Мнения: 1 833
До 10 - я месец редувах 1 ден месно , 1 ден зеленчуково. След 10-тия давам 5-6 пъти в седмицата месно пюре и 1 ден посно. Откакто съм въвела жълтъка (11 м.) гледам да давам 4 дни месно, 2 дни зеленчуково с жълтък и 1 ден риба.

# 531
  • Мнения: 35
Благодаря ти,Home raider! Simple Smile

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?
Със сладък.

# 533
  • Мнения: 2 132

Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?
Все тая  Crazy Така или иначе едва ли ще му готвиш сладки картофи (не са традиционни), освен сега при захранването..
Еми мисля да и давам и по-натам. Ще си замразя от тях. Иначе въпроса ми беше най-вече за това, че ще давам първото зеленчуково чисто, така че май има по-голяма вероятност да хареса сладкия картоф. За обикновеният ми казват, че много не го харесват децата и мисля да го въведа смесен с нещо друго.

# 534
  • Мнения: 277
аз пък въведох жълтъка, но оттогава да съм дала още веднъж жълтък. налага ли се да давам. яде 5-6 дни месно (често смесено със зеленчуково, така че процентът на месото намалява), 1 ден риба и 1 ден зеленчуково, а понякога не

мами, аз имам схема какво да вкарам докато стане на 1 година и после си мисля за ананас и киви евентуално и вече не знам какво
купих киноа, но то е следващата седмица. дайте идея какво е хубаво/полезно да вкарам след годинката

# 535
  • Мнения: 8 242

Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?
Все тая  Crazy Така или иначе едва ли ще му готвиш сладки картофи (не са традиционни), освен сега при захранването..
Еми мисля да и давам и по-натам. Ще си замразя от тях. Иначе въпроса ми беше най-вече за това, че ще давам първото зеленчуково чисто, така че май има по-голяма вероятност да хареса сладкия картоф. За обикновеният ми казват, че много не го харесват децата и мисля да го въведа смесен с нещо друго.
Картофите са най-неподходящите зеленчуци за замразяване Simple Smile

# 536
  • Мнения: 83
Венчо, ръжени ядки давала ли си?

# 537
  • Мнения: 469
 венчо, home raider, благодаря ви!   bouquet

# 538
  • Мнения: 277
хей, дикс, здравей в тази тема

давах ръжени с 5те зърна на милупа, сега ги давам с някаква био смес от елемаг я взех

# 539
  • Мнения: 840

Момичета с кое е по-добре да започнем зеленчуците - с обикновен картоф или със сладък картоф?
Все тая  Crazy Така или иначе едва ли ще му готвиш сладки картофи (не са традиционни), освен сега при захранването..
Еми мисля да и давам и по-натам. Ще си замразя от тях.

JeniB от замразените картофи май нищо не се получава newsm78 Пробвай с малко да замразиш и след това да размразиш, че ако не става да не хвърляш труд на вятъра Peace Пиши, че ми е любопитно какво се е получило Hug

Общи условия

Активация на акаунт