Сред цветя и тревички МАРТенчета вече тичат самички!

  • 10 666
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 8 295
lubricant, сухо мляко за деца .. преди когато беше 1 вид пишеше 1-3 г. след това е Nido-to

# 271
  • Мнения: 386
ala-bala не съм взимала, но то не е ли като АМ или е като прясно мляко? Може би трябва да взема да го пробваме...
  Да АМ е. Аз бях взела една кутия. Цветина го яде с овесени ядки, но на мен не ми харесва на какво мирише. Незнам има ли АМ за над 1г, което да е с приятен аромат и вкус newsm78

# 272
  • Мнения: 250
В къщи сме след първия яслен ден.
Казаха ми че доста е плакал-личеше си,имаше сълзи и сополи.Сложили са го на гърнето и се изпишкал,проблем не е имало.Като отивах не се чуваше рев от нито една група.Явно се бяха изморили мъниците.Тишо като ме видя започна да плаче,но се успокои бързо.Иначе каза чао и целувка даде. Wink
Беше доста изгладнял от многото емоции.
Надявам се да става все по-лесно.

# 273
  • Сливен
  • Мнения: 894
ala-bala не съм взимала, но то не е ли като АМ или е като прясно мляко? Може би трябва да взема да го пробваме...
  Да АМ е. Аз бях взела една кутия. Цветина го яде с овесени ядки, но на мен не ми харесва на какво мирише. Незнам има ли АМ за над 1г, което да е с приятен аромат и вкус newsm78
има-Фризолак3 мисля беше newsm78
поне така съм чувала от майките на градинката(ние нали такива млека не употребяваме Rolling Eyes)
Жана Hug

# 274
  • Мнения: 93
Честит празник на всички ученици и техните майки!
Безпроблемна учебна година!


# 275
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Оле, вижте на какво попаднах  Shocked

http://smeise.blogspot.com/2008/01/blog-post_4429.html

# 276
  • София
  • Мнения: 8 295
 #Crazy ужас

# 277
  • Мнения: 492
Мила днес беше на контролен преглед. Казаха, че всичко е ок. Но трябва да продължава много да се пази, защото иначе щяло да цъфне. Има конци и т.н.

А пък аз днес успях да си изгубя телефона  ooooh!  много ме е яд - не защото беше кой знае какво, а защото са си разправии ...

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 14:55 от mila_pa

# 278
  • София
  • Мнения: 8 295
при нас положението днес е било следното:
- сутринта много рева аз се позадържах та минавайки повторно покрай врата тя тръгнала през вътрешната врата(сестрата приемаше Дими на Deina) ме видя и пак рев.
- после като отивах да я взема беше тихо, но като ми чу гласа ревна .. и аз вече не издържах .. гушнах я и аз ревнах.
- плакала е, но по-малко от останалите (и г-жата на Мити ми каза така, слизала да я види), стояла настрана, не давала да я пипнат и нищичко не хапнала (ако не броим 2 лъжички на обяд) ....

-като я питах "Утре ще ходим ли пак?" каза "Неее" Махна на сестрата, но не й каза "Чаа", когато си тръгвахме говорих 2-3 мин с г-жата на Мити и усмихна й се накрая, махна и каза "Чаа"...
пътьом изяде цял банан, ходихме да й купим пижама (не ми хареса), но пък и купих малка чанта Gabol за подарък за първия "учебен" ден, после в къщи изяде и 1/2 филийка пастет (толкова само и дадох, че преди това изпи 250 мл сок)

Мила, много неприятно...аз както  всико пиша там ужас

# 279
  • Мнения: 492
...
Мила, много неприятно...аз както  всико пиша там ужас
да, като се замислих колко контакти имах, които фигурираха само там и лошо ми става ... а и усещането, че някой може да ти ровичка е много неприятно ... Sick

# 280
  • Мнения: 1 420
честит първи учебен ден на малките и по-големи ученици! Нека да ходят с желание, да се забавляват и да срещнат много нови приятелчета!

Манго  Shocked Не знам какви хора има по света, ама това ми изглежда кошмарно! Даже сложили тръбичка на бебето да пишка и явно да не притеснява родителите  ooooh!  #Cussing out

Ние с Кари сме на лекар в 4ч. Ще трябва да идем до една по-отдалечена поликлиника, тъй като тук в нашата нямаха свободни часове за днес. Стискайте ни палци да я намерим, че само ориентировачно знам къде се намира, а и трябва да пътуваме с автобуса  Rolling Eyes Кари иначе не е толкова болна, но ще идем да я прегледат за наше успокоение ( особено заради татито, защото той много се притеснява  Laughing ).

Мила, радвам се, че малката Мила е добре. Дано нямате никакви следоперативни усложнения!  Hug Не се ядосвай за телефона, може пък да се намери от някъде  Wink

Тази сутрин ходихме да перем с Кари на обществената пералня. Нашата пералня се прецака съвсем. Даде на късо онзи ден и ни изключи тока в кухнята  #Crazy Но това беше повод най-накрая да се отървем от нея. Купихме нова, която е комбинирана със сушилня, но ще пристигне към края на седмицата.

Бързо оздравяване на всички болнички хлапета!   bouquet

# 281
  • Мнения: 93
Манго, никога не съм си представяла, че ще видя подобно нещо!  Shocked
Лили, много е неприятно това с телефона! Но пък нали Мила е добре, това е по-важно! Hug
Ох, милите дечица! Няма как - дали ще сега или след една години, пак ще трябва да свикват на градина! Не, че е много успокоително, но...

# 282
  • Мнения: 386
  mila_pa, много неприятно, но дано го намери някой съвестен и реши да ти го върне Praynig, малко вероятно е, но все пак Praynig.
 bambi mama, Desem не се притеснявайте, всички майки си поревават първите яслени дни с дечицата Cry. Дано бързо свикнат мъниците и скоро да ходят с радост на ясла. Ваньо на яслата свикна за седмица. Е плаках 3 дни от яслата до спирката като си отивах, а баща му викаше "Е, какво пък, ще свикне". На четвъртия дойде с нас и като ревна детето, на него като му се насълзиха очите, спря да ме убеждава, какво толкова имало Mr. Green. После 9 месеца ходехме без проблеми, с голямо желание. Като го преместих в градината обаче , тогава се започна моята сутрешна одисея. Две години всяка сутрин рев, писъци, гони ме по стълбите, не иска да влиза, все губех по 20-30мин в пазарлъци в градината. От миналата година, ги нямаме тези проблеми, ама като си помисля, че наближава да изживея всичко отначало и ми се стъжнява Cry

# 283
  • Мнения: 174
lubricant,мисля,че го няма тава мляко тук може да пробваш със сухото на Nestleq,мисля че е почти същото

# 284
  • Мнения: 2 122
Нова тема

заглавието е провокирано от страхотните умения на Андрея на Манго  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт