Случи ми се нещо странно.. III част

  • 104 831
  • 574
  •   1
Отговори
# 45
Запали й една свещичка.

# 46
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Не исках да кажа че е луд човека просто хората които живеят около мен не вярват в такива работи. Аз вярвам защото съм го преживяла. Трябва да ти се случи за да повярваш. На никого не го пожелавам. Ксения просто не ме разбра мила.

# 47
  • Мнения: 577
 smile3535  Идвам..     261uuмного сте активни .......записвам се-да не ви изгубя...... Hug

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Mомичета, ако може и аз да се включа в темата.
На обяд си легнах с дъщера ми да подремна. И сънувах следното: На село съм си,при баба ми (много я обичах) и ми е толкова хубаво,говорим си, смеем се. Аз си мисля как с детето ще отидем за няколко дни и по едно време в съня ми се сещам,че тя е починала (Бог да  я прости).Сещам се още,че една позната така сънувала,че починалата й баба я вика при нея в съня й и тя едвам се откъснала от нея.И започвам трескаво да си мисля,че трябва да се събудя,защото баба ми ме иска ТАМ,където е тя сега и с много мъки се "събуждам", Но ми е много зле , искам да извикам мъжа ми но не мога,нищо не се чува. Паднах на земята ,някак си отворих вратата и го замерих с нещо да се събуди. Той ми помогна и станах. И в този момет наистина се събудих,даже си мисле,че е сутринта,но се осъзнах,че е след обяд. Старшно се стреснах и едвам се събудих обаче,очите ми се затваряха,насилих се да стана даже. А сърцето направо ще ми се пръсне,много особено усещане. Не ми се е случвало до сега.

# 49
  • Мнения: 680
 да следя и аз!:mrgreen:

# 50
  • Мнения: 4 380
Mомичета, ако може и аз да се включа в темата.
На обяд си легнах с дъщера ми да подремна. И сънувах следното: На село съм си,при баба ми (много я обичах) и ми е толкова хубаво,говорим си, смеем се. Аз си мисля как с детето ще отидем за няколко дни и по едно време в съня ми се сещам,че тя е починала (Бог да  я прости).Сещам се още,че една позната така сънувала,че починалата й баба я вика при нея в съня й и тя едвам се откъснала от нея.И започвам трескаво да си мисля,че трябва да се събудя,защото баба ми ме иска ТАМ,където е тя сега и с много мъки се "събуждам", Но ми е много зле , искам да извикам мъжа ми но не мога,нищо не се чува. Паднах на земята ,някак си отворих вратата и го замерих с нещо да се събуди. Той ми помогна и станах. И в този момет наистина се събудих,даже си мисле,че е сутринта,но се осъзнах,че е след обяд. Старшно се стреснах и едвам се събудих обаче,очите ми се затваряха,насилих се да стана даже. А сърцето направо ще ми се пръсне,много особено усещане. Не ми се е случвало до сега.

Ти така ако се плашиш от сънищата с баба си, тя може да реши да не идва повече за да не те стряска. Нищо лошо в това, че е дошла просто да те види.

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
xenia , сигурно си права Thinking Не я сънувам за първи път,но усещането от целия сън беше,че е дошла да ме вземе. Наистина е много страшно, а не съм някаква лигла дето се стряска от малко.
Но пък един приятел ми каза,че може би е искала да ми каже нещо, но така и не си спомням за какво си говорихме.
Всъщност се замислям за сънищата с нея,защото точно в нощта в която е починала,аз я сънувах, че вече е добре(имаше проблеми с краката и трудно вървеше) и беше тръгнала да се разхожда на някъде. Когато родителите ми ми казаха,разбрах какво съм сънувала всъщност.
Все пак за повечето хора тези неща не са важни,едни сънища,но за мен с е странно,може би има нкаква връзка м/у нас.Знам ли аз какво става?

# 52
  • Мнения: 43
нади_миши , ако можеш отиди на гроба на баба си и запали свещичка,направи подавка с храна която тя е обичала приживе или запали свещ в църква. Преди 3-4 год. няколко пъти сънувах наш починал роднина и всеки път сънищата бяха неприятни (меко казано). Споделих с една възрастна жена и тя ме посъветва същото. Вече 2 год. не съм имала такъв кошмар.

# 53
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 034
Моят син си има въображаем приятел (понякога са повече), казва се Динди Wink
Понякога си говори с него, обяснява му разни работи, ние го приемаме за нормално! Един път мъжът ми го пита: "Къде е Динди сега?"- "Ето го, седи на леглото и ни гледа!" Тук мъжа ми се стресна!
Аз се замислих, когато веднъж пожела да отворим входната врата, аз не пожелах и той се разплака, че Динди е на стълбите и трябва да влезе и такова изнудване и рев падна, докато отворих вратата. Боби я подържа отворена, покани го и се успокои  Thinking


Прочети книгата "Чоки", не помня кой е автора. Много ще ти е полезна в този случай.

# 54
  • Мнения: 3 675
Джон Уиндъм

# 55
  • Мнения: 2 584
имам много сънища който после се сбъдват, затова и мразя да сънувам, юли месец сънувам 11 като дата и бях сигурна че нещо лошо ще се случи на тази дата, на 11.09 майка ми се обади за да ми каже че дядо е починал, на 10.09 имаше рожден ден

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 202
Извинявам се. може ли някой да пусне линк към старата тема,че мистана любопитно, а не успях да я намеря? мерси

# 57
# 58
  • Мнения: 7 171
От много години е така:
Винаги, когато сънувам мама, имам успех на следващия ден, гарантирано ми е Simple Smile
А когато сънувам и двамата си родители ми предстои нещо изключително.
Дано са ми живи и здрави още дълго време- много ги обичам Simple Smile
Дори когато трябва да се случи нещо важно през деня, на сутринта се опитвам да си спомня дали
не съм ги сънувала, случайно Simple Smile

Ако сънувам риби, означава че ще чуя лоши думи, изобщо кофти сън.
Имам и разни други емблематични.

Но най-показателният ми съм го разказвала и друг път. Съжалявам, ако се повтарям.
Имах много рискова и усложнена бременност, с опасност и за мен и за детето, заради предишни операции и др. и бях под непрекъснато наблюдение. Още в началото на третия месец ми казаха, че ще имам момче.
Аз се прибирам у дома и вечерта сънувам, че си имам момиче, на 2 години, със сини очи и дълга светла коса и се казва Бояна Simple Smile
Така, че не се учудих, че на следващия преглед ми казаха, че ще е момиче Simple Smile

# 59
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Росита, и аз така и при двете ми бременности сънувам една жена в бяло и ми казва ,че ще имам момиче. И двата пъти още преди да разбера ,че съм бременна. Когато разказвах на отчето в нашето населено място той ми каза ,че това е била Богородица. При малката ми дъщеря дори до последно на видеозона ми казваха ,че ще е момче.

Общи условия

Активация на акаунт