Юнските бебоци шарения свят откриват и все по-рядко те заспиват!

  • 13 809
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 176
Мимченце, супер е първа страничка, браво!  smile3501 newsm10

# 256
  • София
  • Мнения: 39 823
Чак сега отворих 1вата страница. Мимченце разкошна е   bouquet

# 257
  • Мнения: 28
Sunny-bs , честита годишнина  !Да сте завинаги заедно и безкрайно щастливи !

Мимченце, страхотна първа страничка  Heart Eyes Благодаря ти че ми достави удоволствие   bouquet

Кори, съвсем нормално е по веднъж на ден...децата порастват и поумняват  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 657
Мацки, радвам се, че ви харесва!  Hug

Аз тъкмо мислех да ви питам и Рали ме е изпреварила - ако искате наистина можем да сменяме снимките периодично, примерно всеки месец, само че трябва да се качват навреме, защото иначе докато ги направя всичките, той месеца минал. Mr. Green Примерно, за следващия месец започнете да качвате снимки от 25ти септември до 30ти. Аз ги правя, качвам ги и така до другия 25ти. Ако искате може да вписвам настоящите мерки за месеца, вместо родилните, какво ще кажете? Значи като качвате снимка в описанието може да включите и мерките. Wink Който не иска да участва, ще остане старата снимка. Бих сменяла и по-често, ама..  не ми е толкова трудоемко, колкото времеемко, заради бебата. Heart Eyes Нали все повече будува и иска внимание, знаете как е Simple Smile
А пък относно акото, Йойо също разреди нааканите памперси, обаче само през нощта. Тогава сменям напишани, иначе през деня имаме поне 5 наакани - къде повече, къде по-малко. Laughing
Съни, честита годишнина! Много красива булка си била. Wink

# 259
  • Мнения: 17
Sunny-bs, честита годишнина! Още много, много години съвместни усмивки, късмет, щастие и незабравими моменти!


А аз искам да ви почерпя тъй като мъничкото ни съкровище, малкото човече, което бе създадено от огромната обич между мен и съпруга ми и нашето щастие - Деяна, днес става на 3 месеца!!!  Heart Eyes Sunglasses Тя би искала да ви почерпи с ето тази тортичка  Mr. Green:


Изпращаме ви и една мъничка усмивка от сутрешната разходка  Wink, (снимки от празненството малко по-късно  Mr. Green)


Малееееее, колко го обичам това дете!  Heart Eyes Направо ще полудея от щастие!   Mr. Green

Хубав и усмихнат ден на всички!  Hug




# 260
  • София
  • Мнения: 389
Мимченце, присъединявам се към комплиментите и благодарностите  за първата страничка   bouquet Страхотно е и е толкова мило да гледаме всичките тези сладки бебоци  Simple Smile Аз също мисля, че е добре от време на време да обновяваме снимките - може да не е всеки месец, че сигурно си е голяма играчка да се занимаваш, но поне веднъж на 3 месеца.

Мойта сладурана голям сън му дръпна днес - отдавна не е спала толкова дълго през деня - вече 3 часа. Преди това я водих до офиса и си мислех, че ще заспи по пътя, тъй като въобще не и чух гласеца, докато я возех, но като спрях, гледам - тя се кокори. После имаше емоции, разни хора и се радваха, че явно се умори детето. Сега я чакам да се събуди и ще ходим да ни бият пентаксима, дано всичко мине без проблем  Praynig, че ми е жал как ще го боцкат горкото.

За акането и Яна напоследък ака по веднъж или два пъти на ден. Ние сме на комбинирано хранене, тъй като само с кърма качваше много малко и след много терзания и чуденки започнах да и давам и по малко АМ след кърмене. Засега добре и се отразява, а и мисля, че това е добър компромисен вариант за случаи като нашия и смятам доколкото мога да продължа да я кърмя на всяко хранене, въпреки дохранването. Обичаме както биберона, така и цицата  Grinning Залъгалка ползваме, но не сме пристрастени към нея - даже понякога въобще не я иска. Някой път като реве и се опитвам да я успокоя със залъгалката нарочно я плюе - сякаш иска да ми каже "какво ме залъгваш с тази биба, не виждаш ли, че друго искам" Mr. Green

Съни, честита годишнина   bouquet Много красива булка си била!

# 261
  • Мнения: 3 743
Здравейте и от нас!

Изчетох ви, но няма да се включвам по темичките, защото четох по диагонал Mr. Green Rolling Eyes.

Мимченце, прекрасно творение. Ама наистина си личи, кои снимки са правени наскоро и кои по-отдавна. Хубаво е да ги актуализираме.

Честито на имащите хубави поводи за празнуване  bouquet

Ние бяхме на гости в Силистра и в Разград и мама успя малко да си почине. Ами то много хубаво било така, други хора да се радват на бебчето и да се грижат за него. А мама само да кима утвърдително и да се усмихва отстрани  Party Whistling Flutter

Днес бяхме и на консултация. Резултатът в подписа отдолу Mr. Green. Да похваля моето педи - продължаваме и този месец само на кърма. Ами това е от нас накратко Wink

# 262
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Привет и от мен.
Честита годишнина на Sunny-bs   bouquet , много любов и здраве!
На Деяна честита трета месечинка,много да слушка и радва мама и татко  Hug .
Мимченце още веднъж благодаря за страхотната работа по страничката  smile3525 .

Оф,ние нали вчера сложихме Пентаксима и аз реших да не извеждам малкото пате на разходка вечерта , обачеее като хапна съкровището в 6ч. и никакво събуждане братче  ooooh! .

Нито баня,нито папане и аз в 11ч.решавам да й дам да хапне с надеждата,че ще спи до сутринта,но нищо подобно,в 2.30ч. се събужда девойката и гладна.
Айде пак ядене,памперс-мамперс и заспа.

И си мисли сънения ми мозък,че ще поспи,но не в 5.30ч. пак включи алармата и пак всичко отначало.
Тежка беше нощта  Tired . Но пък поспахме до 10ч.  Crazy .

Да ви кажа,Йоана много добре понесе ваксината,никакви странични реакции,и слава богу де  Praynig .

Това е за сега от мен.Айде целувки и чао  Hug

# 263
  • Мнения: 67
Хайде и аз да се отчета, че не съм го правила от месец.
Честито на всички за месечинките им. Ние продължаваме да се кърмим от шише  Laughing. И така се налага да стерилизирам по 2-3 стерилизатора всяка вечер (то са помпи, биберони и куп шишета). Аз на малкия му давам доста вода и той пие вода и чай по около 100 гр понякога и повече. Опитах се да минем на АМ защото не исках да кърмя вече, но се оказа че нашия не може да ги яде само изкупих марките на пазара. Педиатърката каза че някои деца искат само майчината кърма и явно нашия случай е такъв. Така че сега се моля да имам колкото може повече време кърма. Няма да се захранваме засега. Цикъл нямам но предполагам  че докато кърмя няма да имам. И моят Боби се отитва да се надига но мен това ме плаши и го спирам - мисля си че още му е рано. Мен много ме ядосва бабата на мъжа ми която се изживява като свекърва и сега сме малко сърдити. Секс вече правим(същия като преди е). И ние се забавляваме много с активната гимнастика, ваксината не съм я забелязала да е станала на топче или нещо такова.

# 264
  • София
  • Мнения: 869
маристута 4естито на малката Дея. много е сладка. пу-пу-пу и мерси за обяснението за снимките:)

мим4енце първата страни4ка е пове4е от страхотна. мисля 4е сме номер едно във форума;))

аз да си похваля гарджето ама от в4ера не мога да я позная. не иска и грам внимание и най-важното- заспива си сами4ка. еи сега си лежи в кревата и си глефка нещо и си гука , и след малко е заспала:)) много ми е мили4ка:)))

днес си взех втората ваксина Пентаксим и малко бях смешна в аптеката защото си мислех 4е пентаксим са 3 ваксини всяка за разли4ни болести а то кво било??? ми те 3 еднакви бе,просто се бият 3 пъти:)) голяма съм шматка. както и да е де. разбрахме се накрая))

хубав ден от нас. аз отивам да се любувам на малкият ми фъстък.

пс. от 1-2 дена така силно и болезнено пръцкам е4е 4ак на моменти пла4еме. при вас така ли е/???

# 265
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
 Bunnie и аз от два-три дни забелязвам,че като пръцка Йоана я боли,защото приплаква миличката.Не знам защо е така  newsm78 .

Я сега споделете,тези на които вече им дойде първия цикъл,имахте ли някакви предциклични симптоми ,ама как се изразих?
На мен още не ми идва,а не кърмя ,та се чудя дали ще има някакво оповестяване преди да ми дойде?

# 266
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета  Hug

mimchence, страхотна е първа страничка. Хиляди благодарности   bouquet

Честита годишнина на Sunny-bs   bouquet

Честита трета месечинка на малката Деяна на maristuta   bouquet

rallii, наистина са много сладки Митето и Марти един до друг  Wink

Ние продължаваме да спим до обяд и излизаме тогава, когато всички се прибират  ooooh! Ама поне всички хубави пейки в квартала са мои  Mr. Green

За акането, Марти отдавна ака само по веднъж на ден. Мнооого рядко се случва да напълни два памперса. И ние сме само на кърма, но се надявам, че няма нищо страшно. Педиатърът ми беше казал, че е нормално да ака по веднъж на 48 часа. Ако стане по-голям интервала, тогава вече може да има повод за притеснение. Странно ми е, че нощните памперси са почти сухи. Много малко пишка през нощта  newsm78 През деня обаче има памперси, които могат да убият човек, ако му паднат на главата  hahaha

Аз пък сега забелязвам, че на Марти стъпалата й днес са доста потни  newsm78 И се чудя дали е от жега или пък нещо друго... На вашите бебчета случвало ли им се е подобно нещо?

Това е от нас, целувки на всички   bouquet

# 267
  • Мнения: 100
И на нас краката ни са мокри и аз незнам откакво е не съм питала докторката.
А бе да ви питам как се справяте с домакинското работа ако малкото чедо иска все на ръце. С баткото нямах такъв проблем ама момата е мн упорита и неще да лежи.

# 268
  • Мнения: 638
Ето ме и мен Simple Smile
Да се похваля имам си помощник - мама ми е на гости за три дни.
Мимченце, първата страничка е страхотна : newsm74   bouquet
MiRa_55  : newsm59 на синчето ти, много да те радва.
Надявам се че всички болни вече са се оправили.
Kory и ние вече сме разредили акането, мисля че е нормално. Но при нас все пак е 2-3 пъти на ден.
Sunny-bs честита годишнина, още много щастливи години заедно.
maristuta честита трета месечка, много щастие да ви носи малкото слънце.
2.30ч. се събужда девойката и гладна.
Айде пак ядене,памперс-мамперс и заспа.

И си мисли сънения ми мозък,че ще поспи,но не в 5.30ч. пак включи алармата и пак всичко отначало.

koon ние всяка нощ сме така. Ако това ви се случва само веднъж направо ти завиждам.
Bunnie и Здравко като пръцка плаче, не знам защо, но той винаги си е бил така.
tanita_83 и на нас ни случва понякога, но не чак мокри, а малко влажни.
А бе да ви питам как се справяте с домакинското работа ако малкото чедо иска все на ръце.

  ами ние все сме си така, на ръце. Никакво домакинство. Добре че татито ни е добричко  и готви вместо мен, имаме жена която идва да чисти веднъж седмично (колкото толкова, на мен не ми остава време).

Аз пък приготвям багаж. Ще ходим малко на моренце. Не знам как ще му се отрази на бебчо. Дано да няма проблеми.

Сега трябва да бягам, че тате се прибра. Лека вечер на всички

# 269
Здравейте!!!
mimchence, много готино се е получила 1-ва страница  bouquet
tanita_83 и на Поли понякога са влажни крачетата, но и аз нямам идея от какво е. А защо не извеждаш Марти докато спи, аз докато нахраня Поли и после докато се приготвя и аз и тя вече е заспала, гушкам си я и хайде в количката и по обяд се прибираме Wink
Поли също почти не пишка нощно време, но пък през деня си наваксва.Случвало ми се е ако заспи веднага след ядене и спи 3 часа до следващото  хранене и пак сменям почти сух памперс, явно докато спи не пишка.
koon, при мен имаше леки болки в кръста преди да ми дойде, но по-различни от преди  и хич не се сетих, че може да ми дойде и сега пак ми наближава датата и нещо почва да ме наболява.
Освен Margarete  и Кака Мая,Катенце  и др. не са се появявали скоро , къде ли се губят newsm78
Честита годишнина на Sunny-bs!!!
Честита месечинка на Деяна!!! Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт