Nail art-31

  • 56 921
  • 314
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 410
здравеите момичета поздравленя на творящите
петя твоите семпли модели винаги са много хубави
наде твоите са също много готини
мамо мери една клиентка си хареса твоя модел и аз и го направих дано не се сърдиш малко го промених като сложих брокатче
ето и клиентката
http://media.snimka.bg/0429/007113397.jpg

# 46
  • Мнения: 1 731
Супер е станало ,Дари.ама това бялото как се прави така с черничко? newsm78 Embarassed

# 47
  • Мнения: 410
ами аз го правя с тънка четчица която е на самия лак като предварително съм нанесла белия лак
започвам да изтеглям тънки заоблени линиики от страничния краи на нокътната плочка до средата на самия нокът и така от двете страни до средата
дано си ме разрала т че само как го обясних така го правя аз  Blush

# 48
  • Мнения: 728
Пак красоти... Peace
Аз след обяд ще се рисувам,но незнам как...после ще покажа,ако стане за показване  Mr. Green Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 1 731
Дари,разбрах те .Отивам да се правя. Party Party

# 50
 Здравеите момичета първо да ви поздрава за красотите Simple Smile страхотни сте  newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 . Имам едно въпросче някой може ли да ми каже има ли някакъв магазин в Пловдив от където мога да си купя печати , лакове и такива неща ? Благодаря предварително

# 51
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дари, разбира се че не се сърдя, даже се радвам Hug!

Здравеите момичета първо да ви поздрава за красотите Simple Smile страхотни сте  newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 . Имам едно въпросче някой може ли да ми каже има ли някакъв магазин в Пловдив от където мога да си купя печати , лакове и такива неща ? Благодаря предварително

Магазина на Стар Нейлз, намира се на пресечката на Капитан Райчо и Петко Д. Петков, отстрани на Гранда, на 5 етаж.

# 52
  • Мнения: 122
аз толкова го търсих този магазин един ден и така и нищо не намерих Sad къде на 5 етаж , в коя сграда и от коя страна на гранда

# 53
  • Мнения: 1 270
срам не срам - запис  Embarassed аз 1 месец само ще гледам  Blush

# 54
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
аз толкова го търсих този магазин един ден и така и нищо не намерих Sad къде на 5 етаж , в коя сграда и от коя страна на гранда

Пада се точно на Петко Д. Петков, от дясната страна на Гранда. Влизаш между магазина за цветя и подземния гараж, има два асансьора, влизаш в този от ляво и отиваш на 5 етаж. Надявам се, че ме разбра Crazy
ТУК има карта Peace

# 55
  • Мнения: 735
skrita защо така само ще наблюдаваш?!  Flutter
butterfly Simple Smile пауновите пера и розичките ми харесаха най-много. с лакове ли си правила преливката на мострата с перата?
това моделче, което мама Мери и Дарина показват е много хубаво и си е класика като цветове  Peace мен често ме карат да го правя, ама не го снимам понеже вече съм го снимала и показвала в мое изпълнение

# 56
  • Мнения: 37
Nanndi да с лакове са правени, даже на снимката не изглеждат особено преливащи, ама на живо си стоят доста добре  Embarassed за мое  голямо учудване. Реших да пробвам и то взе че стана, или поне така си мисля  Embarassed Embarassed
http://good-times.webshots.com/photo/2756953090103294264TWrOFR  - това е , което нарисувах преди малко, черният ми лак за декорации вече е "сдал" багажа и затова не са много правилни очертанията
Един съвет от мен, ако някой реши да си купува акрилни боички в тубички комплект - НЕ! Не стават, моите поне не покриват нищо трябва да натрупам 2 пласта, за да се вижда цвета им  Crossing Arms Sad

# 57
  • Мнения: 122
Пада се точно на Петко Д. Петков, от дясната страна на Гранда. Влизаш между магазина за цветя и подземния гараж, има два асансьора, влизаш в този от ляво и отиваш на 5 етаж. Надявам се, че ме разбра Crazy
ТУК има карта Peace


Много ти благодаря за подробното описание, ще потърся отново    bouquet

# 58
  • Мнения: 1 731
Момичета ,забелязали ли сте цвета на лака на ноктите да ви действа на настроението?
Аз днеска за първи път се лакирах в черно ,макар и бели чертички да сложих ама нещо ми е агресивно.Дали е от това/ newsm78 Laughing

# 59
  • Мнения: 519
Момичета ,забелязали ли сте цвета на лака на ноктите да ви действа на настроението?
Аз днеска за първи път се лакирах в черно ,макар и бели чертички да сложих ама нещо ми е агресивно.Дали е от това/ newsm78 Laughing

да, аз днеска се намацах в червено с бели цветенца (не мога покажа, защото нямам с какво да снимам все още), заради една червена рокля и ми е много лятно някак си.
Обикновено в зимните студове почти винаги съм със сиви лакове - някак си времето ме подтиква да избера цвета на лака. Лятото е за топлите и ярки цветове според мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт