photo books

  • 32 532
  • 607
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 670
Така стана, даже и снимките ми се качват  newsm44 Някой иска ли да му пратя покана, предполагам че вече ще може да я отвори.

И при мен стана,най-после  Party ! Сега някой ще ми каже ли как да започна да правя книжката от 120стр,защото като дам на нова книжка- избирам размера 8.5х8.5,но тя автоматично ми дава до 20страници само!  newsm78Изпратих си уж покана на другия мейл и се регистрирах с нов акаунт,та мисля,че вече трябва да мога да позлвам тая прИмоция!  Rolling Eyes

# 586
  • Мнения: 2 185
уауа има бутон за прибавяне на страници, от там си добавяш колкото ти трябват  Peace

# 587
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Супер - и при мен за инкуту така става - колко елементарни били нещата  Blush
Имаше ли срок за книжката, че уикенда не мога да се доредя до РС-то  Crossing Arms
IvelinaAtanasova  - ама много, много  Hug от нас с малката

# 588
  • Мнения: 1 670
уауа има бутон за прибавяне на страници, от там си добавяш колкото ти трябват  Peace

Срамм  Blush, 5 минути ми трябваха да погледна долу вляво  Embarassed ! Благодаря,Clairette !   bouquet
Сега обаче се чудя защо като влезна през единия акаунт на friend's books не ми показва никакви книжки от другия акаунт ,пак ли нещо съм направила не както трябва?! Tired

# 589
  • Мнения: 2 185
Трябва да изпратиш поканата от акаунт 1 когато си вътре в някоя от книгите. После като получиш поканата на мейла, от трябва да регистрираш акаунт 2 ( през поканата задължително) и да качиш снимки към книгата, за която е поканата. Мисля, че не можеш да видиш снимките, но самата книга като име трябва да ти излиза  Peace

# 590
  • Мнения: 1 670
Ами ще пращам и на третия мейл май,да видим дали ще стане този път! Благодаря ти отново !   bouquet  bouquet  bouquet

# 591
  • Мнения: 948
в съобщението от Инку, което е на 29-страница - също пише, че текст на кирилица няма да се изпечата - като решение предлагат да се набира текста и качва като jpg (във фотошоп, например) - и че засега не могат да си оправят програмата да работи с "не-английски букви" както им казват те  Crazy

Ако сте набирали текст директно в Инкуто - няма да се изпечата...

"We are not able to print non-English characters in the books.  The text that you have on page 1 will not be visible in the printed book.  The options for this are to either to place the text in a jpg file, upload it like a picture and place it in a photo holder on the page, enter the text in English or not use text.  We apologize for this but at the moment we have not been able to identify a program that converts non-English text to the printer file."
 

# 592
  • Мнения: 354
Цвете, може ли да ми пратиш покана?
Аз се опитах да се "самопоканя" на друг мейл, но като кликна на линга ми дава грешка и нищо не става  ooooh!

# 593
  • Мнения: 2 109
Иве, много ти благодаря за този мейл. и при мен така се реши проблема. супер Simple Smile
следващите няколко часа са последен шанс за промоцията.

за човек 1, който кани, важи един общ код.

за поканите да не би да не става, защото сте вече регистрирани от този мейл? трябва на нерегистрирам мейл да се пратят.

# 594
  • Мнения: 1 670

следващите няколко часа са последен шанс за промоцията.

за човек 1, който кани, важи един общ код.

Калина,в следващите няколко часа трябва да се поръча книжката или поне да се започне?!  newsm78  Някой беше споделил,че май до 3 мес.след започването можеш да я поръчаш или вече ми се е събрала твърде много информация и се бъркам?!  Rolling Eyes

# 595
  • Мнения: 354
Калинa, в момента съм започнала 2 книги, да не е зарди това?
Иначе от мейла, на който съм регистрирана пращам на друг, неизползван мейл, получава се съобщението, но после като кликна на линка не става - изписва грешка някаква и ми казва, че щяли да видят защо било така, ама 1 седмица вече никой нищо...

Хич не ми се иска да я пропусна тази промоция  Sad

п.с.
Олеее, хич не съм добре! Аз си мисля за блърб  ooooh! ooooh! ooooh!

Я кажете сега за Инку-то  Embarassed Embarassed Embarassed

# 596
  • Мнения: 2 616


Изобщо, писна ми вече. За мен цялата тази история е маркетингов трик да те зарибят и съм убедена, че всичко ще започне да работи идеално в мига, в който изтече промоцията с безплатната книга  #Cussing out

Изобщо няма да  се занимавам вече!

Съмнявам се да е трик  Wink, при мен всичко си работи, единствения проблем, който имам е с поканите, но това не е болка за умиране. Ако снимката, която качваш не е в JPG формат го промени  Peace

В JPG е Sad

# 597
  • Мнения: 2 109
0877996864

следващите няколко часа са последен шанс за промоцията.

за човек 1, който кани, важи един общ код.



Калина,в следващите няколко часа трябва да се поръча книжката или поне да се започне?!  newsm78  Някой беше споделил,че май до 3 мес.след започването можеш да я поръчаш или вече ми се е събрала твърде много информация и се бъркам?!  Rolling Eyes


в инку може да се запишеш последно днес (въпреки че това е третия път, в който удължават промоцията).
след това имаш 30 дни да направиш книжката, да поканиш някой, той получава мейл, трябва да се регистрира чрез линка в твоя мейл, да качи снимка в твойта книга (ако искаш, не я използваш)
после ти си поръчваш книжка, въвеждаш промоционалния код от сайта (при регистрация още го има), и би трябвало да се плати само шипинг, и след като поръчаш, втория човек получава друг отделен код за книга.

аз не че му разборам на инкуто, просто изчетох сайта.

# 598
  • Мнения: 1 670

в инку може да се запишеш последно днес (въпреки че това е третия път, в който удължават промоцията).
след това имаш 30 дни да направиш книжката, да поканиш някой, той получава мейл, трябва да се регистрира чрез линка в твоя мейл, да качи снимка в твойта книга (ако искаш, не я използваш)
после ти си поръчваш книжка, въвеждаш промоционалния код от сайта (при регистрация още го има), и би трябвало да се плати само шипинг, и след като поръчаш, втория човек получава друг отделен код за книга.

аз не че му разборам на инкуто, просто изчетох сайта.

Благодаря ти много  Hug ! И аз уж го четох,но ме интересуваше дали става дума за регистрацията до довечера или до поръчката! Аз сигурно ще скалъпя някоя книжка с пътешествията ни, дано хвана прИмоцията,въреки че пак леко ми блокира сайта от време на време,но упорито качвам снимки ,поне сега се виждат  Grinning !

# 599
  • Мнения: 2 109
сега виждам, че са въвели безплатен шипинг, при поръчка до 12.10. с код:
GIFTSHIP

(инку)

Общи условия

Активация на акаунт