Има ли фенове на конната езда?

  • 97 283
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Конна езда...хм, звучи мн интересно и красиво! Трябва някой ден да се поразтърся около Варна къде има Simple Smile
Виж на Еко парка.

# 46
  • София
  • Мнения: 708
Конна езда...хм, звучи мн интересно и красиво! Трябва някой ден да се поразтърся около Варна къде има Simple Smile
Виж на Еко парка.

Точно там има  Peace Манежа е малко мъничък, но по-напредналите може да си договорят разходка из градината (поне преди съм виждала).

# 47
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
мисля и че на конната база в Звезица можеш да отиеш, а за Еко парка разходка се разрешава само за напреднали. Имат и поле за яздене горе до конюшните.

# 48
  • Мнения: 759
Да, благодаря ви момичета Simple Smile Чета тук, че и в с.Л.Каравелово има... Сега само да не изникне дилемата езда или плаж  Crazy

# 49
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
На еко Парка трябва да си запазиш час за езда предварително. На времето поне откаваха езда по обяд. Запазването на час мисля е задължително и за другите места.

# 50
# 51
  • Мнения: 143
В Звездица ,къде точно има конна база?

# 52
  • София
  • Мнения: 3 271
Хайде и аз в темата.
Накратко за мен - аз съм ветеринарен лекар , луд фен на конете Simple Smile и работех една година на конна база в Ямбол (даже бях и председател на конния клуб, ходех постоянно по състезания) - това бе най-прекрасната година от живота ми (в професионално отношение). Не мога да кажа, че съм отличен ездач, по-скоро любител, само за лично удоволствие.
Може ли да ми споделите за тази база при язовир Студена - това в дивечовъдната станция ли е? Коя е мацката ръководител там - че имам едни съмнения дали не е една моя близка, с която не съм се чувала отдавна.Какви са цените там?

# 53
  • Мнения: 0
Много се зарадвах на тази тема! Попаднах случайно защото си търся ботуши за езда и google ме хвърли тук: )
Яздя от няколко години, но истински се наслаждавам на ездата от няколко месеца. Мисля че намерих конете и мястото! Мога да споделя опита който имам за бази около София(до 40 км) както за начинаещи, така и за напреднали, места с преспиване и мили домакини, места за деца или състезатели и любители на спорта. Сега съм на вълна преходи и си търся екипировка : )
Ако някой иска инфо за базите , да пише. Хайде до скоро.

# 54
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 800
Ботуши за езда виж в " Бигшоп", навремето от там си купих, имат и панталони за езда. Цените им са(бяха) много добри.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 010
   Ами дай информация за базите около София - предполагам че няма да е реклама а личен опит,нали за това пишем тук!(пък и коректните и добрите го заслужават)Интересува ме внимание към начинаещи,преходи,цени...Успех и хубаво лято ви желая, пък дано и се срещнем някъде по базите!  bouquet

# 56
  • Мнения: 366
Момичета.. хм и момчета, и аз съм фен , даже днес отново бях на плаца и след паузата , която бах направила много се заредих.. е мен ме влече повече към препятсвията, че рядко ми се случва природата, но понеже питахте за екипировка сайта на единия магазин на конната база Хан Аспарух и много интересен и може да видиш някакви цени и без да ходиш там, пък и аз все като влезна все нещо ново виждам... та ето http://asterix.zoohit.bg и уроци дават, много е интересен, а и там са много любезни ..

# 57
  • Мнения: 0
Привет! Нямам навика да влизам често тук. Мерси много за линковете. Мисля , че намерих магазин за ботуши за езда до женския пазар. Шият ги сами! Уникални са, но малко солени, от 350 лева нагоре, но мисля , че си заслужава. Ще ходя да ми вземат мерки. Чака се 2 седмици.

Най - доброто за начинаещи което мога да препоръчам за езда около София е в с.Богьовци - на 20 километра от града, посока Предела и на 3 километра след Костинброд.

Базата се държи от  едно уникално семейство. Шефката е Каролина, която има 4 деца! Много са мили и внимателни, имат и състезателни коне за който иска по - сериозно занимание.

Изпращам и линк към снимки от миналата година - тук правихме 2 дневен преход от Макоцево до връх Мургаш

# 58
# 59
  • Мнения: 0
вече имам наай яките ботуши за езда! мисля още утре да ги пробвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт