Любители на котки - тема 11

  • 20 519
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 770

Ще си взема кобра, в аквариум Simple Smile



У нас няма защо да взимаме допълнително , ако питате мъжо - има две - една кобра и една черна мамба !   Joy

# 46
  • Мнения: 3 770
hahaha hahaha hahaha
 Пита кога ще е първото заседание и дали ще има безплатни котешки кюфтета.


КИфтетата няма да има , само РК и минерална вода Перие !

# 47
  • София
  • Мнения: 5 743

Ще си взема кобра, в аквариум Simple Smile



У нас няма защо да взимаме допълнително , ако питате мъжо - има две - една кобра и една черна мамба !   Joy



Само съседите да смеят да кажат нещо.Незнайно как ще се озоват на тяхната тераса Whistling

# 48
  • Мнения: 3 770
mausbeni , аз по тераси не скачам , влизам през врата , отнасяйки я барабар с касата !  Sunglasses

# 49
  • Мнения: 812
Да бе, що не направихте новата тема с по - малки букви.   search  Аз пак не разбрах, а те изписали 3 страници.  Crossing Arms

Дидито, Альона е пИрфектна за социален министър. Тя горкана нали е подхвърлено дете и милее за всички сиротни и гладни котки по света и у нас. Даже като я гледам сега как се е простряла връз дЮванчето и нанти точно като министър на държавна издръжка.  Peace

# 50
  • Мнения: 1 227
КИфтетата няма да има , само РК и минерална вода Перие !
Менюто е одобрено, само да замолиме и ние за едно кресло - не министерско. Джони иска да е асистент на някой по-мързелив министър, ако може, че мнооого обича да спи Grinning
А иначе за въпросният проекто закон - приемам го като поредният абсурд, нали разрешиха всички проблеми, защо пък сега да не се погрижат и за домашните любимци ooooh!
Четейки за това, Джони се обърна с дупе към монитора....
 Hug на всички мъркащи и техните стопани

# 51
  • Мнения: 3 770
Мади , ако си забелязала най-важното кресло е празно ! Така , че Джони да не скатава по кабинетите като зам. , ами да сяда - Премиерското е негово !  Laughing Иначе , ако не иска може да стане зам.министър на Рети във вътрешното , та да спят двамата задружно !   Joy

# 52
  • Мнения: 3 770
Ееее , Лебедуна , къде си бе , жена ? Липсва ми стилът ти на писане ! Пак се смях с глас !  Joy Подхвърленото дете Альона да се стяга , че сега само костюми на Шанел я чакат и Мерцедес с шИфьор пред блока !  Laughing

# 53
  • Мнения: 812
Ем Диди, уж съм тука, ама малко тЦъствам  Mr. Green Рюмонт, нали знаеш как е...Съпружеството нервозно  ooooh! Тази вечер докопах Алка да я нацунтя. Мааалиии, тя цялата в цимент и прахоляк. Ходи и избира най - мръсните места и там се търкаля. Уличница, какво да я правя...Ако и люсна една кофа с вода и ще се циментира като една статуя на свободата, или по - точно паметник на незнайната маца паднала в борбата с теракола и гипса  Joy

# 54
  • Мнения: 3 770
http://www.fantasygif.it/Smiles/Smiles/mini_smiles_307.gif

Ако и люсна една кофа с вода и ще се циментира като една статуя на свободата, или по - точно паметник на незнайната маца паднала в борбата с теракола и гипса  Joy


         

# 55
  • Мнения: 1 218
Oх , туй Лебедунчето , ше ме попика от хилеж  Joy Joy Joy
Седя и се хилотя тука на циментовата статуя, чак мъжо дойде да види , аджаба ко стана , та жена му цвили тъй неудържимо  Crazy

А пък Гугу си пое поста, благодари за гласуваното доверие , врътна се надуто, каза на секретарката, че е страшно зает с важни дела  , нареди никой да не го безпокои(при бедствие или авария, всеки да се спасява както може )  и като един истински БГ министър ... отиде важно важно  .... да си полегне  ooooh!

# 56
  • Мнения: 3 770
Джинджи , чак сега разбрах на какво ми прилича Гугу от подписа ти - на надут и страшно зает с важни дела БГ министър !Много строго гледа !  Joy Ти няма ли да полегнеш вече до рошавия министър ?   Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 39 783
Харо отсвири Агенцията и се размаза на облегалката на дивана. Нище деца той, иска са бори с горещината.
Трябваше да го заведа в Б-с и да го цамбурна в морето. Щеше да ореве всичко Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 770
Еми , щом не ще ще турим някой друг братчед там, а на Харо ще дадем я околната  среда и водите , а ако иска и икономиката и енергетиката ! Айде , да преспи тази вечер и утре да каже кво сака !   Laughing

# 59
  • Мнения: 1 227
Опаа, като едни истински министри, никакви ви няма още Grinning Няма страшно, и кандидат-асистентът спи /току що ми докладваха по телефона/
Лебедунче, ще ме умориш от смях Joy Ни мой до заливаш Али - нямаме нужда от статуя Joy Миналата година и Джони беше в окаяно състояние по време на ремонта - още не може да възстанови козината, но си е сладък и така Simple Smile
Приятен ден на всички и много  Hug на министрите

Общи условия

Активация на акаунт