Изчезнал човек - Румен Димитров-Dexter

  • 17 599
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 821
Днес във в."24часа" има статия за него.

Какво пише?
Най-лошото нещо за родителите е неизвестността!  Cry
Нищо по-различно от това, което се пише в тази тема. Има интервю с баща му, който съвсем разбираемо отказва да дава информация на медиите.
Направи ми впечатление, че споменават някакъв негов приятел Стефан, който е пуснал обявата за изчезването във фото-форума и "мистериозно се покрива".
Има публикувани две авторски снимки...
Баси, как изчезват хора... Sad

# 76
  • Мнения: 157
 PraynigДано да се върне жив и здрав!

# 77
  • София
  • Мнения: 625
Ето клипче за него:
http://www.vbox7.com/play:81b20a96

За сега все още нищо!

# 78
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мислех, че вече ще чуя добри новини за него.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 310
Ей, много време го няма момчето вече...хич не звучат обнадеждаващо нещата... Sad
дано се появи жив и здрав  Praynig Praynig Praynig

# 80
  • София
  • Мнения: 1 320
Във фото-форум един от потребителите е писал, че знае къде се намира и какво му се е случило. Пише малко с недомлъвки....
Незнам, дано не е прав, но много време мина без никаква вест за човека!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 320
Ето цитат от мнение на въпросния потребител от фото форум : (дано са просто приказки и Румен да е жив и здрав)


Re: Издирва се Румен Димитров - Dexter
Автор: pmartinov
Дата:   08-08-08 20:30

Явно много хора не могат да разберат че Румен от другия свят няма как да ви се обади !

Две седмици се опитвам да ви обясня че нещата са необратими и пак не може да ме разберете !

Исках основно да се срещна с родителите на момчето и да се опитам да им обрисувам местността в която се извърши престъплението.

Разказах какво съм видял на следователя .Той ми каза да опиша всичко това в писмен вид и те своевременно ще се свържат с мен .

Естествено че не съм го написал защото не съм му повярвал че ще се свържат с мен.И познах...
Естестено за тях аз съм явно поредното куко в мрежата .

Извършителите на престъплението са двама и според мен са негови колеги от бизнеса.Те са само заподозрени и сега се опитват да строят алибита.Следователя пък се опитва да ги надуши кои са .

Причината за престъплението съвсем не е жена а са много пари .

Вие с плакати от другия свят ли искате да го върнете ?

Продължавайте с плакатите,може и да успеете ...

Смрадливите медии (да не ги изреждам поименно)да не се опитват да се свързват с мен .Нямат никакви шансове.

 
 

# 82
# 83
  • на село
  • Мнения: 1 028



Звучи ми като поредното ку-ку в нета, което си търси внимание  Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 1 320
Звучи ми като поредното ку-ку в нета, което си търси внимание  Rolling Eyes

Дано да си права!!!

# 85
  • Мнения: 58
Дано да не е поредния, който търси внимание. Много се надявам скоро да чуем добри новини, въпреки че колкото повече време минава, толкова по-трудно става. Praynig Praynig Praynig

# 86
  • София
  • Мнения: 44 310
Ами той преди няколко дни е писал, че се е свързал с близките...т.е. следва да е казал каквото има за казване...придполагам, че за 4-5 дни щяха вече да са проверили въпросната месност около София и да има някаква яснота...ама не би...мълчание....
Мен ми стана интересно какъв толкова важен елемент може да е колата, че непременно да се пазела в гараж....според Мартинов....

Изобщо е много тъмна тази история...и дори и да си измисля, всъщност звучи адекватно към ситуацият....или пък младежа се окрива в дън земя, за да не му се случи нещо такова....друго просто не мога да си представя толкова време да си жив и здрав и да не кажеш на родителите си, че си нейде си  и си ок....че и пари да не е теглил толкова време....Sad

Като цяло ми остана много тъжно и подтиснато чувство от тази история....

# 87
  • Мнения: 1 941
Ох, много се надявах тези писания от фото форума да не бъдат пренесени и тук, ала уви. Сензацията над всичко!
Надявам се скоро наистина да се появи някаква информация, която да насочи полиция, близки към откриването на момчето...

# 88
  • Мнения: 3 634
И според мен този идиот търси слава на гърба на семейството. Дори и да имаш някаква дарба, не си представям да си толкова арогантен когато казваш на родител, че детето му е убито.  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 6 029
От личен опит искам да ви кажа, че човека написал горното може и да е прав. Изобщо полицията в България не служи на обществото, а на хората с власт и пари. И ако момчето се е забъркало в нещо... за съжаление нищо няма да се разбере. И аз чакам да разбера толкова години една истина.

Общи условия

Активация на акаунт