Юнчетата на разходки ходят, навънка с мама обичат те да бродят

  • 14 655
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 743
Здравейте!Направо ви завиждам благородно,че можете да пишете Wink.Мойта мома е много ревлива и все не ми остава време да се запиша Shocked. Набързо да се отчета. Ние сме добре. На първата консултация доки каза,че много сме качили-1200гр за един месец и ми се скара,че много ядяла ooooh!.Не било хубаво за костите бързото наддаване.И сега премахнахме с голям зор #Crazy нощното хранене и яде само по 90гр. на ядене.Ми тя милата не се наяжда така и все реве- през два часа,че и по малко е гладна.Та храненията ни станаха 6 броя.От 22ч. та чак в 6ч. яде  понякога и в 7ч. -  цяла нощ спи Simple Smile Но коликите много я мъчат. Вечер като почнат от19ч дооо 21ч. Много ми е мъчно да я гледам така и да не мога да направя нищо- #2gunfire ужасни КОЛИКИ. Според вас кое е най ефикасно от всичките чайчета и капки за коликите newsm78.  Заглавичката и Симонка си я вдига и то от началото на втория месец някъде smile3521И много е любопитна вече - все да я държа и да се разглежда иска Simple SmileПочва вече и да гука като и приказват smile3521На 12.08. сме на консултация да видим доки какво ще каже  за килограмите newsm78. Ако имам време ще пиша.Почна да се пробужда.Ще ви оставям,че сега като се почне едно реване пак newsm53. Чао  на всички и хубав ден  newsm51.

Нанси, все едно моята щерка си описала Party. Освен, че ние наддаваме по-малко и нямаме колики. Ама за реването сме първи Wink.

Ина, Любчо е по-малък, затова гука много рядко. Ние от няколко дни започнахме да гукаме "по-редовно" Mr. Green

# 286
  • София
  • Мнения: 1 535
Нанси на всяко дете му действат различни капки май, ако изобщо помагат... Опитай да стоплиш коремчето със сешоар. На Любчо засега му действа безотказно въпреки жегата. Вчера така беше взел да се гърчи  ooooh!.
mimchence само за прясното мляко знам, че действа така, но чак и сиренето  newsm78.

И Любчо е качил 1500гр за 1 месец обаче не ни се караха... док само коментира, че бил голям лакомник Simple Smile

# 287
  • Мнения: 5 713
mimchence само за прясното мляко знам, че действа така, но чак и сиренето  newsm78.
Само прясното, да.

Аз мисля, че си е нормално в началото някои бебета да качват по кило и нещо. Също така нощното хранене е хубаво самото дете да си го махне, а не ние насила.

# 288
  • София
  • Мнения: 226
Код:


ох, успях да сложа картинка. Благодаря на АнМари   bouquet

Та по същество. Днес остарявам с още една година  Crazy

Черпя  Wink

# 289
  • София
  • Мнения: 39 823
Честито остаряване Simple Smile Още дълги години да черпиш с такива съблазнителни торти Simple Smile

# 290
marveleЧестит рожден ден!!!Много щастие , здраве и радост!!!
Айде на НОВАТА ТЕМА
А клипа  е просто невероятен, колко ревах и пак се натъжих задето неуспях да кърмя Sad

Общи условия

Активация на акаунт