OFF: Коприва

  • 10 643
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 244
Хихи, той моят е незаменим, а пък и готвиии и 4инии мие от време на време, да не говорим за закуската в леглото - абе съкрови6те си е голямо, ама хайде стига съм го хвалила - 6те вземе някой да ми завиди Naughty
Хихихи, той и моя ми носеше закуската в леглото ама бяха временааааааааа......
Преди да дойдат хуните......

# 46
  • Мнения: 1 465
На мен съседите ми - французи - ходили няколко пъти на по4ивка в България /пенсионери/ и като   ни видят на терасата да ве4еряме с мъжа ми само ми се хилят и повтарят - "6опската салата" 4ак незнам ве4е какво да им отговарям - 6ъ зема да им занеса една па да мирясат - като 6пиони са bash

# 47
  • Мнения: 4 244
Хораааа,моят яде само сирене по Шопски,каШкавал и сирене пане. А,да и баница. Баста ...  smile3511

Е те тва не моа го накарам посмъртно да го изяде!
Дай му баклава, кадаиф, ама солени работи с нашенско сирене не кльопа

# 48
  • Мнения: 980
[quote author=Pollia link=topic=31585.msg607312#msg607312 date=1119369675
Хихи, той моят е незаменим, а пък и готвиии и 4инии мие от време на време, да не говорим за закуската в леглото - абе съкрови6те си е голямо, ама хайде стига съм го хвалила - 6те вземе някой да ми завиди Naughty
Цитат

и моя носеШе zакуска в леглото Two Hearts. и пикник в средата на стята сме си правили и .......се оженихме. Сега ни пречат трохите по чарШафите newsm47
но чиниите мие и чисти по_добре от мен, ама радкооо Weary

# 49
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хораааа,моят яде само сирене по Шопски,каШкавал и сирене пане. А,да и баница. Баста ...  smile3511

Е те тва не моа го накарам посмъртно да го изяде!
Дай му баклава, кадаиф, ама солени работи с нашенско сирене не кльопа

Божееее,дядо ми като прати от неговото домаШно сиренце и ракийка и на наШия му светкат о4ите и се облизва като котарак...

# 50
  • Мнения: 1 465

Божееее,дядо ми като прати от неговото домаШно сиренце и ракийка и на наШия му светкат о4ите и се облизва като котарак...
Цитат

И моят така и как мори приятелите си с ракиика тук - 6те вземе някоя да ме набие най-накрая. А ина4е той Български много не знае, ама за имената на българските ястия ако го пита6 мойе и роман на български да напи6е. Като си идем при на6ите майка обикновено му сипва по три пъти и умира от 6тастие като гледа как вси4ко из4езва за секунди, ама той си е 1.94 м мъж все пак smile3521

# 51
  • Italia
  • Мнения: 4 492

Божееее,дядо ми като прати от неговото домаШно сиренце и ракийка и на наШия му светкат о4ите и се облизва като котарак...
Цитат

И моят така и как мори приятелите си с ракиика тук - 6те вземе някоя да ме набие най-накрая. А ина4е той Български много не знае, ама за имената на българските ястия ако го пита6 мойе и роман на български да напи6е. Като си идем при на6ите майка обикновено му сипва по три пъти и умира от 6тастие като гледа как вси4ко из4езва за секунди, ама той си е 1.94 м мъж все пак smile3521
Полееее,майка ми би дала мило и драго да види моя така. Тя обикновенно милата се побърква какво да прави като се заприбираме ние. Първите един два дни как да е,но после задължително наШия си забърква дежурните спагети.... Блаааа.... Аман #Cussing out

# 52
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Миленче, аз пък си мислех че от моя мъж по- капризен няма.
И все още съм на това мнение. Не съм хапвала пици, лазани и незнам си какво си от години защото тези които се продавали по супермаркетите нямали нищо общо с тези в Италия и затова не ги ядем. Същотот се отнася за много други манджи. И нали е кулинар той готви по- специялните манджи пък аз само прихапвам
Ииии Мире,блазе ти. Blush Моя съЩо умее да готви ама напоследък така се изхайманил,4е само на работа ходи и друго ниЩо пък аз съм Фигаро тук,Фигаро там.
Хайде хваЩайте самолета и идвайте на гости пък ние с Ири Ще ви водим да хапнете и пица и лазаня и каквото ви дуШа иска  Hug

# 53
  • Мнения: 980

Полееее,майка ми би дала мило и драго да види моя така. Тя обикновенно милата се побърква какво да прави като се заприбираме ние. Първите един два дни как да е,но после задължително наШия си забърква дежурните спагети.... Блаааа.... Аман #Cussing out

ох и ние така.В БГ яде мекици с течен Шоколад.
А майка ми питала брат ми " а той като е вегетарианец какво яде тогава?" а той и каzал"мухлясало сирене"

# 54
  • Мнения: 265

А майка ми питала брат ми " а той като е вегетарианец какво яде тогава?" а той и каzал"мухлясало сирене"

хи хи хи  това ми хареса  newsm62

моят също е влюбен в БГ кухня и яде всичко, но само като чуе за боза и става  Sick

# 55
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Какво стана сега с рецептите? И zащо се намират рецепти, пък не продават копривата? newsm78
Моят мъж яде някои бълг. неща, гювечета, шопска салата, баница и др. Но кьополу не яде. Неzнае какво иzпуска Naughty

# 56
  • Мнения: 265
Аз днес го раздавам диетично - запалих се по лунната диета, но утре или други ден мисля да пробвам панираните копривки и ще докладвам Grinning

# 57
  • Мнения: 4 244
Какво стана сега с рецептите? И zащо се намират рецепти, пък не продават копривата? newsm78
Довечера с преводите

# 58
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
оки доки Hug

# 59
  • Мнения: 1 238
Цитат
ми " а той като е вегетарианец какво яде тогава?

Абе аз да ти кажа честно леко ти завиждам за мъжо вегетарианец Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Де и моя да се откажеше от мръвката...Ама пуста му зависимост- ако не хапне месце 2-3 дена полудява Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ама някой ден ще каже СТОП! И сам ще почне да си готви мръвки... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт