Гоблени-27

  • 58 618
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Anik@ - браво – ти си го преполовила вече – много хубав става !

vvvitality - трябва да споделите и с нас ключа с конците ДМС, щом вече някой е ни е показал схема;
ilinayor – за коя схема става въпрос ?
А за тоя бод “Overlay Half Cross Stitch” от Балерината -  в самия гоблен по принцип трябва да си има обяснение как се правят раличните бодове. Ако можеш направо го снимай за по-лесно.

Виталити и Илина,аз ги дадох в предната тема ,ама не четете,ето оттук са чек-листовете
 
ina221 - вярно бе - веднага се засрамвам  Embarassed  ама от толкова много неща направо се омотах нещо   #Crazy

Анонимка – много ми харесаха цветовете на твоя Мостар!  Много голям и много хубав  smile3501   Благодаря и за линковете!  Чудна работа – Дименшънс ползват Крейник... Ха сега де - ако реша да си я комплектовам сама от къде ще намеря Крейник Някой да знае дали в България се продава такова чудо ?  newsm78

Марулке – много е нежна гейшата и бързо напредваш – хайде още малко ти остана  newsm10  Направо се чудя дали да не я подхвана и аз, че много си я бях харесала – с нея се запалих по Дименшънс и все накога ще я ушия, ама с това конвертиране нещо взе да ми бяга музата...  А за ангелчетата нямам засега Аида 14. Това го ших на Аида 18 и стана като картичка  - бая се озорих с тия четвъртинки кръстчета да бода в средата на нишката, ама другите ще ги шия на по-едро.  Засега се чудя все още какво по-голямко да подхвана, а ангелчетата ще са ми за почивка  Wink

значи да търся начин да задоволя щенията на Спинки и Виталити  Mr. Green други мераклийкки?
за транспорта ще видим - може да ви ги донеса лично  Party
 
О-о-о  Гууди – заповядай  Hug – аз съм в Хасково  Wink

# 16
  • Мнения: 131

Привет на всички в новата темичка,не съм много напреднала с мечките,но първа страница изисква да покажем нещо все пак.
Гоблените на всички са чудесни,но тая балерина така ми влезе в главата,че все за нея мисля.
Пожелавам приятно шиене на всички!!!

# 17
  • Мнения: 45
Пак показвате страхотни неща.Мен пък така ме мързи в тая жега да шия. EmbarassedОбаче се засрамих -взимам душ и почвам.Ще взема да си купя фотоапарат,че и аз да се фукам Joy
ilinayor с тая балерина ме подлуди.Опитах с една приятелка да я свалим-много е размазано.Нищо не се вижда от схемата.Ядосах се и отидох
 в магазина да я търся-няма я.Направо ми подпали чергата Laughing
http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/catalog/06870.jpgТова също много ми харесва.По-малък е и може да изпревари балерината.Ако не я намеря скоро.

# 18
# 19
  • Мнения: 163
здравейте!

това го ших за едно бъдещо бебче (дано всичко мине ок по раждането), на моя първа братовчедка...
имам още двечки, ама ще си ги пазя да ви ги показвам по другите теми, че ще започвам един трудничък (поне за мен гоблен) и не знам кога ще успея да го свърша...  Wink http://www.ginokardia.com/121.html - за този става въпрос - любимата ми картина!

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 180
аз имам цял-целеничък нов гоблен за показване, ама тия от снимка.бг не ми качват снимката- чакала обработка, е, колко време вече  Thinking да не би в моя телевизор да е проблема

# 21
  • София
  • Мнения: 83
Виталити моля те изпрати ми ключа защото съм Много зле с комп. и мога само елементарни неща да действам с него.Предварително благодаря!
lil_70@abv.bg
ilinayor това дето ми го пишеш ми звучи като китайски/просто мога само да  цъкам с мишока и да чета/

# 22
  • Мнения: 101
Е, не успях за първа страница, ама ето ме на втора
http://mai4eto.multiply.com/photos/album/20/20#1
Приемам всякакви градивни критики и съвети относно надписа. Изобщо не ми харесва как стана, но този нямам време да го преправям. Обаче нали ме чака още една сватба, та за втория приемам съвети всякакви Praynig

# 23
  • Мнения: 720

Виталити - а за какво са тези съкращения Dim и номер (дето ги пише след конеца в ДМЦ) , някои от тях с по 4 нишки конец ли са  - Rocky Point 3
Защото на "Strands"  при някои от цветовете не пише колко нишки (например първите цветове) аз май пак не съм го доразгледала което трябва  newsm78 Embarassed

Мимито & Светла  - аз този ключ специално не го бях виждала досега , явно схемата е правена с програма, но Bella добре ти го е обяснила.

Да , от РМ я извадих   Simple Smile

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 720
Мимито & Светла ,можеш ли  обърнеш внимание на точка 3-та,
нищо лично,но напоследък зачестиха постове от този род,а целта не е такава..
Hug

Embarassed съжалявам
тогава бързах много а в моя сайт ми се е изчерпал лимита за качване и за картинки , и за файлове... затова писах само че го имам , та ако някой го иска да си каже  Embarassed
 Ето вземам си бележка  Blush и давам линк - за желаещите да го теглят гобленчето със сезоните -
http://4storing.com/thuop/2593d8460e1563583dfda13cd27cc90a.html]

# 26
  • Мнения: 720

Мимито & Светла - нали сме от Бургас. Аз работя в Триата /близо до гобленарските магазинчета/ и ако искаш може да се уговорим в удобно за двете ни време да ти покажа и балерината в оригинал, както и фара. Много хубаво са Ви обяснили останалите съфорумки, как се шие и Ви е трудно да си го представите, защото не виждате пред себе си целия комплект. Ако направим скоро среща, преди да изпратя комплекта с фара на моята приятелка, ще го видиш в оригинал.


Много ще ми е приятно   Hug

# 27
  • Мнения: 101
Честит рожден ден на djuri. Да си жива и здрава, много да слушкаш момчетата, и все големи красоти да ни показваш Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 316
Добро утро на всички.
djuri Честит рожден ден и от мен, много здраве, щастие и любов ти желая bdbaloni
Мами поздравявам ви за красивите творения   bouquet

# 29
  • Мнения: 643
Браво на Роси и Майчето,много сполучливи са станали  Rolling Eyes

Много ми харесват тези бебешори на вервако всичките.

Аз мога ли да ви покажа моите,които не ми дават да се добера до гоблен.
http://picasaweb.google.com/ina2211abv/Picasa?authkey=t2GkWC2moHk

Донсита,ами някъде другаде опитай да го качиш да го видим ,чакаме....

Честит рожден ден на рожденичката

Лек ден желая на всички

Общи условия

Активация на акаунт