Скарсдейл - 2

  • 112 483
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28
Здравейте, от днес и аз съм на тази диета. До сега съм я правила 3-4 пъти, свалям 1-2 кг, но съм я правила максимум седмица. Надявам се този път да спазя 2-те седмици режим Simple Smile Хубавото е, че след това си запазваш килограмите няма йо-йо ефект (поне при мен)

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Успех, дано този път успееш да направиш режима до края!

# 692
  • Мнения: 61
Здравейте, от днес и аз съм на тази диета. До сега съм я правила 3-4 пъти, свалям 1-2 кг, но съм я правила максимум седмица. Надявам се този път да спазя 2-те седмици режим Simple Smile Хубавото е, че след това си запазваш килограмите няма йо-йо ефект (поне при мен)

Успех  newsm10

# 693
  • Мнения: 28
Мерси, ще дам отчет като свърша Simple Smile Успех и от мен на всички отслабващи

# 694
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Нова съм във форума и искам да пробвам диетата. В момента съм 58кг на 23год. Досега никога не съм била толкова /винаги съм варирала около 49-52кг/, но от 1 година качих доста, понеже започнах работа на бюро  Rolling Eyes Имам нужда да сваля 5-6 кг. Проблема ми е обаче, че имам остър хроничен гастрит и възпален дванайсетопръстник. Страх ме е, че ще остана гладна, а глада доста силно го усещам на гастрита. Специално закуската ме притеснява, че е малко и до обяда ще съм освирепяла от глад  Laughing Искам да попитам дали мога да ям таратор, например?
Проблема при мен е, че доста пълнея на коремче Simple Smile Дали ще има ефект?
Моите колежки са доста често на тази диета, но при тях после се връщат килограмите. Незнам....
Прочетох темата от началото, стигнах до 29 страница и.......минах направо на 47-ма  Laughing Laughing
Друг проблем - пия 3в1. Друго кафе не мога да пия, дори и с посладител, а пък без 3 в 1-то не мога. Проблем ли ще е, ако пия по покетче и 1/2 най-много на ден? Или трябва да мина на обикновенно кафе с подсладител? Друго - грейпфрут не обичам, предполагам мога да го замястя с друго /без банан/, но с колко? Например мога ли да изям 2 праскови?/както казах закуската ме притеснява, че ще ми е малко/. Ми това е от мен, лек и усмихнат ден на всички и ще пиша пак  newsm10 sun

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 12:24 от Letty

# 695
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Лети, започвам по ред:
1) Колкото и да обичаш 3в1, това е една добра възможност за теб да се откажеш от този вреден навик. Инстантните кафета са много вредни за болни стомаси - повишават киселинността. Ако не можеш без кафе пий шварц или еспресо с няколко капки ниско маслено мляко от 0,1% - без захар.
2) Закуската не е малка. Една филийка хляб Бонус без брашно засища колкото една голяма филия бял хляб, че и повече. Можеш да направиш междинно залъгване с моркови, краставица, зелени листа, но не таратор - има мляко.
3) Освен грейпфрут може сезонен плод - 1 брой или например шепа череши, ягоди - без круши, грозде, банани (много са калорични)

Определено тази диета изисква спазване на режим. Това ще успокои стомаха ти. Не пропускай ядене и от време на време си приготвяй топла храна. Например спокойно можеш да си задушиш тиквички с малко зелен лук и един морков с копър, зеленчукова супа със зелен фасул и домати, спанак ...

# 696
  • Мнения: 28
Лети, аз до преди 2 години не знаех какво е ограничение - ядях на воля и не пълнеех. Сега обаче и от бременността, и от застоялия начин на живот (също работя на бюро) ми се наложи да прибегна до диети. Това което ме привлече в тази диета, е че ядеш почти всичко - хляб, месо, плодове, зеленчуци. Хранителният режим е съвсем нормален, ограничението е в количеството. Когато реша да правя диета се настройвам, че трябва да я спазвам. Аз също пия кафе със сметана и захар, но по време на диетата си налагам, че трябва да го пия чисто. Също не обичам грейпфрут, но го ям (дори и ми харесва). Според мен всичко е въпрос на психическа нагласа, а и като видиш кантара след 2-3 дни, стимула става по-голям. Успех Simple Smile

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Закуската е грейпфрут, кафе и препечена филийка хляб.
Грейпфрута на гладно ми дразни стомаха, затова хапвах първо филийката, после пиех кафе и след час хапвах плода.

# 698
  • Мнения: 8
От време на време да ям топла храна? Това означава, че попринцип трябва да е студена ли?
А кафето - или го спирам, или започвам чисто Simple Smile
Друго да попитам - понеже доста качвам на коремче /може и генетично да е, майка ми също е така/, дали ще е добре да взема да пия Калорекс? Много хора са доволни от него, а тези, които не са е понеже не са спазвали някаква диета, или просто не са се огразничавали. Какви наблюдения имате вие? Когато сваляте с тази диета, къде отслабвате най-вече? Бедра, корем, цялосто равномерно?

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 09:08 от Letty

# 699
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз отслабвам от местата, които имат най-голяма нужда от това. Понякога правя по 2-3 дни от диетата, за да вляза в някоя дрешка или при застой в свалянето на килограми. Сваленото се връща, когато започна да хапвам повечко, отколкото изразходвам.
Никога не съм ползвала химии, помагащи на отслабването. Някак съм резервирана към тях. Моят помощник е билковия чай - консумирам винаги с удоволствие и големи количества. Неподсладен или с лъжичка мед, от различни билки, според вкуса и настроението.

# 700
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
От време на време да ям топла храна? Това означава, че попринцип трябва да е студена ли?

Извинявай, че без да искам да те подведох. Исках да кажа, че щом имаш проблеми със стомаха е добре да го щадиш. а диетата позволява да се хапва готвено, което не е приготвено с мазнина.

# 701
  • Мнения: 958
Здравейте, от два дни съм на диетата и реших, че вече мога да се похваля Simple SmileЗа два дни съм свалила 2кг, но имам много за сваляне, а и после темпото спада, това си го знам EmbarassedИска ми се да завъртя диетата два пъти като целта ми е най-вече трайно създаване на хранителни навици.Преди години го бях постигнала именно с тази диета и сега се надявам да успея пак.
Днес ден трети, имам ли компания да си пишем и да се подкрепяме Hug

# 702
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Браво! Обещавам ти да се включа на втората ти седмица. От понеделник съм с теб, ама гледай да не окапеш до тогава, че не знам сама как ще се подкарам Simple Smile
Пий много вода и се движи Simple Smile

# 703
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Присъединявам се към вас понеже ми трябва мотивация от някой друг за спазване на диетата. До сега съм я започвала сигурно 10 пъти и веднъж смъкнах 5 кг, но другите пъти след 5-6-я ден се предавам и нападам забранените храни. Понеже се местих да живея в Дания, имах и хормонални проблеми, цикъла ми спря за 6 месеца и след този стрес качих 14 кг. Та сега се боря с  тях или поне с половината, но проблема ми е, че ако един ден прегреша и решавам, че съм развалила всичко и започвам да се тъпча с какво ли не. Та затова се радвам, че сред вас има мотивирани, които могат да ми подействат като стимул и аз да задържа двете седмици на тази диета Simple Smile
Лого5ка започвам и аз с теб от другия понеделник Simple Smile Пожелавам ни успех  Laughing

# 704
  • Мнения: 8
Айде навихте ме! Grinning  От понеделник и аз съм с Вас Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт