Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 825
  • 998
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 318
Здравейте момичета   bouquet и момче   newsm01

Реших, че май е време да слязЪ от баЛконя Joy и да зема да сЪ представя официално bowuu. Аз ви чета вече от толкова време, пък вие за мен нищо не знаете, та да не земе да заприлича на воайорство поведението ми  Laughing

С мосю Дюкан съм откъм 3-4. 06., за това време свалих , както е видно и от линийката ми 7 кг.  Великолепен резултат, защото кърмя и съм постоянно в 3-та олекотена фаза за кърмачки. До тук беше лесно, т.к. тези 7 кг. трупнах след раждането на бебка, в началото с кърменето имах дзвееерски апетит  Stop и то предимно въглехидратен. Сега стигнах до кг. , на които съм си стояла 3-4 г. и мисля ,че от тук започва голямата борба.

Ще се радвам, ако и другите кърмачки тук пишат за да споделят опита си  bouquet

П.С. ако не е много нахално един 100% новак да дава съвет, но той е кулинарен  Mr. Green понеже много четох за палачинкови несполуки тези дни. Когато ги обръщате пробвайте с капак от тенджера или по-голяма, плоска чиния. Отлепяте внимателно краищата от тигана, захлупвате го с капака и обръщате върху него, после плъзвате палачинката обратно в тигана. Аз сгъстявам с царевично нишесте Густин на д-р Йоткер, моля ви кажете ми дали е режимно. Много съм зле със знаците по етикетите и изобщо не мога да се ориентирам какво означават всички съкращени, цифри, знаци...........ако е нужно мога да снимам етикета.

Сега пожелавам приятна и отслабваща вечер на всички  Hug и много ФилЮдки дано Василики не се обиди, но много ми харесва Heart Eyes

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 19:58 от маграт чеснова

# 961
  • Мнения: 451
До "_KIARA_" - Гледам, и още как (разбирай дали ми харесва или не)
До "маграт чеснова" - Най-сетне някой да ми прати картнка, като за мен - количка! Урааа  girluu

# 962
  • Мнения: 1 176
Здравейте на всички.Много бих искала да се включа във вашата темичка и да започна този режим,но нещо не мога да се мотивирам и непрекъснато отлагам.Нуждая се някой да ме вразуми и да ми даде начален тласък. JoyДаже запалих и съпруга ми,и той е готов да се храни по Дюкан,ама май на мен нещо не ми стиска.Така че,като за начало приемам съвети как да се настроя и мотивирам,за да започна.

# 963
  • София
  • Мнения: 2 623
До "МаМаКуин Светкавицата" - Приятно Моренце! Къде ще ходиш? На колегите им прати много по-здрави, а за снимките - ще чакам Simple Smile

Благодаря ти   bouquet
На Поморие сме 2-ра година, защото
мястото, на което сме е супер подходящо за
семейна почивка. Плажа е на 10 метра, басейните
са страхотни, кухнята също  Hug

# 964
  • Мнения: 451
До "Eclat" - Иди пред огледалото и погледни в него! Ако това не ТЕ вразуми - аз лично значи не знам какво да ТИ кажа.

До "МаМаКуин Светкавицата" - Хайде и букет отнесох - Въх!

# 965
  • Мнения: 202
Кажете, има ли ефект 2/2 от втория етап? Heart Eyes

# 966
  • софия
  • Мнения: 3 417
 newsm12 smile3506 smile3515
Това май обобщава днешният ден.Лека вечер и приятен уикенд.Аааа и щяхда забравя........който иска да е режимен.
Марграт,добре дошла!  bouquet Прачет ми е любим Laughing

# 967
  • Мнения: 853
Маграт Чеснова добре си дошла от балкона Grinning поздравявам те за постигнатото Peace
Еклат първият път като започнах режима ми хареса ,че не се гладува,защото съм пробвала и гладни диети и резултата след като почнеш пак дасе храниш е плачевен,но най много ме мотивираха снимките на момичетата Преди и Сега особено резултатите на Кри.Моят съвет е да си решиш сама за себе си искаш ли промяна или и така ти е добре  Simple Smile
Мамакуин Светкавицата весело прекарване  и ще чакаме снимки Wink
До "_KIARA_" - Гледам, и още как (разбирай дали ми харесва или не)
Мъже ,кво да правиш Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Жозефинс поздравления за 5-та ,съвсем малко ти остава  bouquetПС:най после се засякохме  Laughing

# 968
  • Мнения: 249
киара почисти си пощата Simple Smile

# 969
  • Мнения: 451
До "desi_val" - Мъж.. да! Но поне не викам "Обичам ТЕ!" на 2 места едновременно! Ъъъъ newsm61

# 970
  • Мнения: 853
До "desi_val" - Мъж.. да! Но поне не викам "Обичам ТЕ!" на 2 места едновременно! Ъъъъ newsm61
Няма и смисъл Laughing,нали си чувал за двата стола Mr. Green

# 971
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 154

почнах рачешката и май имало защо
1) за да разбера, че със Славето имаме еднакви вкусове (аз съм Леля Ог по визия, характер, приказки и душа  Mr. Green с деликатни примеси на Вихронрав)  Heart Eyes Heart Eyes

 
newsm12 smile3506 smile3515
Това май обобщава днешният ден.Лека вечер и приятен уикенд.Аааа и щяхда забравя........който иска да е режимен.
Thinking ако това обобщава деня не искам да чета назад  Confused
Искам да ми е хубаво!

# 972
  • Мнения: 202
Прочистих я  Embarassed

# 973
  • Мнения: 451
До "desi_val" - Дай да сменим темата..

# 974
  • Мнения: 853
Тунингмания newsm10

Общи условия

Активация на акаунт