Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 776
  • 221
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 605
Някой има ли впе4атления от Грекотел Олимпиа Оаzис? Отzивите са добри уж....... Crazy

Много добре изглежда.. А какви са цените?

1 седмица zа 2ма въzрастни и 1 дете в фамилна стая 2500? с полетите от Германия.

# 91
  • Мнения: 934
Шани, в крайна сметка ще почивате ли в Гърция?

За кой хотел се преборихте?

Поздрави от любимия ти Св.Св.Константин и Елена!

# 92
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, в крайна сметка ще почивате ли в Гърция?

За кой хотел се преборихте?

Поздрави от любимия ти Св.Св.Константин и Елена!

хехехех, мерси scorpios  Hug за поздравчето   bouquet . В четвъртък отиваме за малко в Гранд-а Wink
Tи в кой х-л си там?

... иначе на Олимпийска ривиера. В хотела на Jutoo   bouquet

# 93
  • Мнения: 539
а кое хотелче ще препоръчате на Тасос?

# 94
  • Мнения: 934

... иначе на Олимпийска ривиера. В хотела на Jutoo   bouquet

Супер, много добре изглежда.
След 20-тина дни ще мина покрай него на път за Атина.
Може да се отбием за малко почивка и плаж на този Олимпик бийч.

# 95
  • Мнения: 474
.Сега направихме резервация за Флегра Палас. Като се върнем, живот и здраве, ще пиша!  Laughing

чрез коя агенция, моля?
Днес цял ден се "боря" за Флегра.
А може би и за перода трябва да те попитам?

Върнахме се и пиша!  Laughing
Чрез Посока.ком. Мноооого сме доволни! Ако още те вълнува хотела- мога да ти разкажа подробности.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 859
.Сега направихме резервация за Флегра Палас. Като се върнем, живот и здраве, ще пиша!  Laughing

чрез коя агенция, моля?
Днес цял ден се "боря" за Флегра.
А може би и за перода трябва да те попитам?

Върнахме се и пиша!  Laughing
Чрез Посока.ком. Мноооого сме доволни! Ако още те вълнува хотела- мога да ти разкажа подробности.

Разказвай, моля те!Мен ме вълнува, защото все още не съм избрала!  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 195
Има ли някой, който е ходил в Olympian Bay?
Какви са условията в стаите, храната, плажа?

# 98
  • София
  • Мнения: 1 724
татяна, ако пътувате от извън страната /какъвто, очевидно, е случая - ок, но от България ми се вижда страшно далече.
Освен това хотелът е тип 5 звезден лукс в Турция. Дано не пропуснете атмосферата в Гърция, поне за мен това не е страна, където да се затвориш в петзвезден рай и да не излезеш, вече имах възможност да пиша в предните си постове в тази тема...Все ми се струва, че се търси аналогия с хотелите тук и в Труция, а Гърция е перфектна страна за настаняване в семеен тип хотели, храна в семейни  ресторанти и прочие...При всички положения личният ми съвет е да излизате колкото се може по-често и навън, извън мястото на резервация, което и да е то.
Приятна почивка!

# 99
  • Мнения: 474
.Сега направихме резервация за Флегра Палас. Като се върнем, живот и здраве, ще пиша!  Laughing

Върнахме се и пиша!  Laughing
Чрез Посока.ком. Мноооого сме доволни! Ако още те вълнува хотела- мога да ти разкажа подробности.

Разказвай, моля те!Мен ме вълнува, защото все още не съм избрала!  bouquet

Хотелът е реновиран и цялото обзавеждане, хавлиени кърпи, лежанки на шезлонги са доста новички. Лично аз съм много гнуслива към спално бельо и т.н. по хотелите и в този хотел ми хареса това, че всичко е ново. Храна и напитки не са от най-богатия избор, но достатъчни. И разбира се хигиената по отношение на басейните, тревни площи е много добра. Аз съм с дете на 2 год. и просто нямах притеснения за нищо. Има си и детски кът на една полянка. Плажът е на 150 м. / така пише в рекламата/, но ние с детето едва се завлякохме до там с целия плажен багаж, вкл. надута лодка, малкия с колело... Та после ходехме с колата на 1 плаж с бар на около 3-4 км. преди хотела.
Хареса ми почивката в този хотел и в сравнение с доста други на Касандра от това ниво, смятам, че е много по-добър.

# 100
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
jana71 - радвам се, че сте си изкарали ОК  Hug във Флегра-та. Ние докато да резервираме там и то фамилните стаи бяха свършили, за избрания от нас период.  Confused
За това се насочихме към Олимпийската ривиера.

Иначе преди 1ч. се връщам от Гранд-а. Има доста подобрения, от м.г., но има още много какво да се желае...

Та да видим как ще е гръцкия ALL, в сравнение с нашенския  Thinking

# 101
  • Мнения: 7 605
татяна, ако пътувате от извън страната /какъвто, очевидно, е случая - ок, но от България ми се вижда страшно далече.
Освен това хотелът е тип 5 звезден лукс в Турция. Дано не пропуснете атмосферата в Гърция, поне за мен това не е страна, където да се затвориш в петзвезден рай и да не излезеш, вече имах възможност да пиша в предните си постове в тази тема...Все ми се струва, че се търси аналогия с хотелите тук и в Труция, а Гърция е перфектна страна за настаняване в семеен тип хотели, храна в семейни  ресторанти и прочие...При всички положения личният ми съвет е да излизате колкото се може по-често и навън, извън мястото на резервация, което и да е то.
Приятна почивка!

Енита, мерси, но ние си променихме плановете, Ще ходим в Турция.
Ина4е zа написаното от теб....ами zависи 4овек какво търси. Ходила съм в Гърция, с раница на гърба, беz никакви реzервации, и съм обиколила страната. Спах в семейни квартири и се хранех в малки таверни. И в Турция съм ходила така между другото. Но това беШе преz студентските ми години, сега имаме дете и приоритетите се промениха. Търсихме хубав, луксоzен хотел, беz zна4ение в коя страна е, искахме пълен релакс, а не да обикаляме. А с малко дете да ходиШ на ресторант в който няма блок маса е малко трудно, не йм се стои много много на едно място и да 4акат да дойде поръ4ката.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 724
Ами да, права си, тогава сте за Турция, дефинитли.
Нямам предвид да обикаляш в раница на гърба, почивала съм и HB и само в хотел в Гърция, второто е по-скъпо, определено, и по-приятно. Никъде на блок-маса не ти сервират прясно уловена риба. Почивам на Тасос в семеен хотел четвърта година, до нас е най-добрата кръчма и даже си поръчвам каква риба да ми купят от рибарите. вечеря за трима с риба е не по-малко от 70-80 евро, но си струва.

# 103
  • София
  • Мнения: 195
И ние резервирахме за Olypmian Bay от 1.09. за 7 нощувки.
Много ми го препоръчаха, цената е добра, пък ще видим.

# 104
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И ние резервирахме за Olypmian Bay от 1.09. за 7 нощувки.
Много ми го препоръчаха, цената е добра, пък ще видим.

каква цена заплати и направиха ли ти отстъпки някакви?
И семейството ви с колко деца е?

Общи условия

Активация на акаунт