Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 794
  • 221
  •   1
Отговори
# 75
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Попитах защо, тя каза гърците са така...явно имат голямо търсене за този период и си вдигат цените...

такова нещо ми се е случвало и тук, в Бг с хотел на нашето черноморие. Отказах на мига.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 679
Егвийн ал-Вийр, а можеш ли да кажеш коя е агенцията? Аз лично бих отказала - 33% отгоре си е доста голяма надценка.

# 77
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
някой с прясна резервация има ли...?
Ние все още се чудим  Thinking

# 78
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние си чакаме проформата, че да им преведем парите Whistling

# 79
  • Мнения: 7 605
Някой има ли впе4атления от Грекотел Олимпиа Оаzис? Отzивите са добри уж....... Crazy

# 80
  • Мнения: 798
Егвийн ал-Вийр, а можеш ли да кажеш коя е агенцията? Аз лично бих отказала - 33% отгоре си е доста голяма надценка.
Мда, отказах се и аз. Агенцията се казва Лакмос Травел и по принцип има добри отзиви за нея. Не мога да кажа чия е вината за повишаването на цените. Но все пак всеки си гледа интереса.

След тази случка, определено ще търся агенция в Бургас, за да може да си сключа договора, да си получа на място всички документи и да съм спокойна.

Аз лично останах разочарована от Posoka.com или по-точно от офиса им в Бургас. Писах на ел.поща веднъж, веднъж се обаждах по телефона, но така и не получих оферта.

# 81
  • София
  • Мнения: 545
Ние си чакаме проформата, че да им преведем парите Whistling
За къде резервирахте и какви цени, моля ?  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние си чакаме проформата, че да им преведем парите Whistling
За къде резервирахте и какви цени, моля ?  Hug
На Олимпийската ривиера, хотел Olympien bay, цената за цялото ни семейство за 7 дни на олл е 788 евро, а ако платим накуп всичко ни правят още 10% отстъпка.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jutoo, офертата е ОК, според мен. А коя е агенцията?
Питам, защото на нас ни казаха, че дори да заплатим всичко накуп на 100%, няма да имаме никакви отстъпки...

Tatjana - изглежда повече от великолепно и приказно. Ще чакаме личните ти отзиви.  Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, офертата е ОК, според мен. А коя е агенцията?
Питам, защото на нас ни казаха, че дори да заплатим всичко накуп на 100%, няма да имаме никакви отстъпки...
Сънлайт травел е агенцията, дойде проформата, платихме, утре ще си вземем договор и резервация  Simple Smile Вече ми олекна  Simple Smile

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jutoo - много е хубав хотела.
В каква стая ще ви настанят, като сте  семейство с 2 деца?

# 86
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo - много е хубав хотела.
В каква стая ще ви настанят, като сте  семейство с 2 деца?
Ами води се bungalow type of room, за голямата има легло, а за бебето кошара - имали там кошарки, но аз ще си нося нашта  Simple Smile
Дано наистина е хубав хотела Simple Smile

# 87
  • Мнения: 798
И на мен май в никоя агенция не ми споменаха за отстъпка, ако се плати всчико накуп. Но все пак не ви ли притеснява, че ако платиш всичко и нещо се случи, ...все пак малки деца...болести...всичко може да стане и после...какъв кошмар е да си вземеш парите...То е ясно, че част от тях изгарят, но все пак...

# 88
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами то и 40% капаро да платя пак сигурно ще изгори, а ако нещо стане и някое дете е болно ще изместим почивката следващата или по-следващата седмица - мисля, че няма да има проблем така. Ноооооооо, да не дърпаме дявола за опашката Hug

# 89
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Някой има ли впе4атления от Грекотел Олимпиа Оаzис? Отzивите са добри уж....... Crazy

Много добре изглежда.. А какви са цените?

Общи условия

Активация на акаунт