Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 778
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Следя темата и чакам информация от Сисии.

НЕ е очарована Сисии.
Писа ми на ЛС. Ако тя няма нищо против, ще цитирам ЛС-а й тук.
Уф, голяма чуденка пада  Crazy

Някой да се е отбивал в Луфтханза Райзе бюро напоследък? Да има наблюдение, те какви гръцки хотели предлагат?

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
.Сега направихме резервация за Флегра Палас. Като се върнем, живот и здраве, ще пиша!  Laughing

чрез коя агенция, моля?
Днес цял ден се "боря" за Флегра.
А може би и за перода трябва да те попитам?

# 62
  • Мнения: 798
Може ли някой да каже как е решен въпроса с паркирането на личен автомобил по хотелите, плаща ли се нещо допълнително или не..?

Шани, с теб май голямо четене, питане, ровене и пр. хвърляме по въпроса с избор на място за почивка...Simple Smile
Аз дестинацията я реших отдавна..Халкидики, Ситония..., но хотелааа.... newsm78

# 63
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Егвийн ал-Вийр, не питай  Crazy Crazy
Полудявам вече  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 3 679
А някакви отзиви за Олимпийската ривиера, хотел Олимпиан бей? Луднах с тези хотели вече  Crazy

# 65
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз лично съм крайно недоволна от Виа Тревел, пътувахме с тях за Нова година до ситония- Порто Каррас, бяхме платили и за майка ми, но в последния момент не може да дойде. Предупредихме в хотела веднага, говорих и с гръцкия туроператор, но така и ни изгърмяха около 500 евро. От Виа Травел не си вдигаха телефоните 10 дни след Нова година!
Вяра, радвам се, Афитос наистина е прекраааасно място!
Ей, вие,многомислещите, да не се озовете на Черноморието, в крайно сметка.

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ей, вие,многомислещите, да не се озовете на Черноморието, в крайно сметка.

Ох, мЪлчи, не думай...  Stop

# 67
  • Мнения: 798

Ей, вие,многомислещите, да не се озовете на Черноморието, в крайно сметка.

Аз поне дестинация имам.... Mr. Green
Аз минах и през идеята Българско Черноморие, но се съмнявам след средата на септември да става за плаж, затова... минах на друг вариант.

# 68
  • Мнения: 2 255
Може ли някой да каже как е решен въпроса с паркирането на личен автомобил по хотелите, плаща ли се нещо допълнително или не..?
Ами мога да кажа само за където съм била
- сега в Афитис имаше достатъчно голям паркинг до хотела, гостите с коли паркираха без проблем и безплатно
- миналия септември бяхме в Торони, Ситония - там около и в хотелите те са малки и с дворчета се паркираше също без проблем и безплатно  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 545
В кой хотел бяхте в Торони ? Цени ? Как е плажа там? Морето ?  bouquet

# 70
  • Мнения: 2 255
В кой хотел бяхте в Торони ? Цени ? Как е плажа там? Морето ?  bouquet
В Нестор - 45 Е - студио - спалня + легло от тези дето се изтегля от долу още едно   - само спане, без храна
Плажа е широк и спокоен, с леко едър пясък, морето кристално  Peace на влизане има ситни камъчета  newsm78
Сега юни мъжа ми беше командировка там 1 седмица и отседна в Сакис - каза, че бил по-евтин и по-хубав и има закуска  Peace с уговорката да си в сградата им отпред, че те имат 3 една зад друга .... ама го обясних  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 8 769
Миналата година бяхме в Portes Palace - съвсем в началото на Касандра. Доволна съм, басейните са супер, но плажът беше под някаква стръмнина, така и не го посетих - от другата страна на ръкава открихме райско кътче и там ходихме. Всъщност кофтито е, че е близо до основния път на ръкава и част от стаите гледат към пътя, а не към градината.
Следните въпроси са от името на потребител, който все още няма права да пише тук - mira70. Тя се интересува от този хотел точно, queenmabb , благодаря ти предварително за отговора.   bouquetНе ти е пуснала лс, защото е хубаво и други да прочетат товите наблюдения и препоръки. Освен това, тя има близнаци и затова се интересува от малко повече подробности.

Цитат
ако може малко по-подробно да разкаже. колко големи са стаите - ние ще сложим и две бебешки кошарки, храната как е, от снимките на хотела плажа изглежда точно под басейна, а queenmabb пише, че хич не отишла щото било трудно? ей такива работи.
верно, че това ще ни е третото пребиваване в хотел с близнаците, но притеснението не намалява.

# 72
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ВЯРА, HB притесняваше ли те нещо... как бяха децата...
И тоз АФИТОС предлага ли ALL?

# 73
  • Мнения: 2 255
ВЯРА, HB притесняваше ли те нещо... как бяха децата...
И тоз АФИТОС предлага ли ALL?
в х.Афитис нямаше ALL - но на нас с HB - не ни беше проблем, тъй като децата на обяд хапваха пици, сандвичи, плодови салати и разни други дреболии от дневния ресторант, тъй като явно не огладняваха особено след добрата закуска  Rolling Eyes
първите дни пробвахме да обядваме, както му е реда  Wink в 2 ресторанта на плажа до хотела ...но после не искаха да вечерят  #Crazy та се оказа, че варианта НВ е ОК - поне за нас  Peace

# 74
  • Мнения: 798
Уф, искам да ви се оплача. Уговорих се с една туристическа агенция да ми резервира хотел на Ситония, за определени дни, на цената обявена в сайта. Дамата не ми поиска 30% предварително/ за което бях учудена, но все пак доволна/ и каза, че ще ми се обади до 48 часа да ми потвърди. Е да, обади ми се днес и каза, че резервацията е направена , но цената на която са й потвърдили е с 33% отгоре...Попитах защо, тя каза гърците са така...явно имат голямо търсене за този период и си вдигат цените... И сега съм в чуденка да приема ли тази рзервация на по-високата цена или да търся друга фирма, която предлага този хотел...Като се има предвид, че практиката е да се пращат 30 % предварително, може да се окаже , че съм вързана с още по -висока цена...Моля, някой , който има опит с агенциите да коментира...В чудо се видях с тази организация.

Общи условия

Активация на акаунт