Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 781
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 187
Хайде и аз да се включа в тази тема - гледам, че никой не е писал, но може би вече ще започнат пак коментарите.

Тази година искахме и ние да отидем в Океания в периода от 1 до 6 май. Оказа се обаче, че сме закъснели. Всички стаи и апартаменти са продадени още през януари  Shocked.
От агенцията ни казаха, че Океания доста се е преекспонирала напоследък и всички искат да ходят там. Та направихме резервация в Потидеа палас. Тук прочетох 2 хубави мнения, ще споделя и аз като се върнем. Досега не сме били нито в Гърция, нито all inclusive и ще ни бъде интересно. Мисля, че е удобно за семейство с деца, още повече като има и детски кътове и развлечения.

Били сме в този хотел -Потидея палас , преди 3 години мисля беше, точно по същото време - за Великден. Много ни хареса и ние тогава за първи път ходихме в Гърция. Когато ви настаняват искайте  да не сте в стаите, които гледат към шосето, ние не бяхме в такава стая, но имаше и такива. Иначе хотелът е с типичното за Гърция разположение - сгради на по два етажа , чисто, подредено, спокойно ,има плаж - не голям но достатъчен, храната беше добра. Моля те, кажи какви са цените за този период, в който вие ще ходите, защото още нищо не сме планирали за тазгодишната майска ванкция.

# 196
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Хайде и аз да се включа в тази тема - гледам, че никой не е писал, но може би вече ще започнат пак коментарите.

Тази година искахме и ние да отидем в Океания в периода от 1 до 6 май. Оказа се обаче, че сме закъснели. Всички стаи и апартаменти са продадени още през януари  Shocked.
От агенцията ни казаха, че Океания доста се е преекспонирала напоследък и всички искат да ходят там. Та направихме резервация в Потидеа палас. Тук прочетох 2 хубави мнения, ще споделя и аз като се върнем. Досега не сме били нито в Гърция, нито all inclusive и ще ни бъде интересно. Мисля, че е удобно за семейство с деца, още повече като има и детски кътове и развлечения.

Били сме в този хотел -Потидея палас , преди 3 години мисля беше, точно по същото време - за Великден. Много ни хареса и ние тогава за първи път ходихме в Гърция. Когато ви настаняват искайте  да не сте в стаите, които гледат към шосето, ние не бяхме в такава стая, но имаше и такива. Иначе хотелът е с типичното за Гърция разположение - сгради на по два етажа , чисто, подредено, спокойно ,има плаж - не голям но достатъчен, храната беше добра. Моля те, кажи какви са цените за този период, в който вие ще ходите, защото още нищо не сме планирали за тазгодишната майска ванкция.
[/b]
Около 945 лв. беше, за 5 дни, с отстъпката за ранно записване. С точност мога да кажа утре или другиден, защото нашите познати ходиха да плащат. Но до 1000 лв., ние сме с две деца от 0 до 4 години.

# 197
  • Varna
  • Мнения: 503
  Ние почивахме тук препоръчвам.
http://www.planet.bg/?page=area&lg=bg&coid=19&FL=sea&HOID=720

# 198
  • Мнения: 1
Привет на всички от мен,
изчетох всичко, написано от вас.... и вече тотално се обърках, защото изчетох всички възможни страници, които открих на туроператори и техните оферти за 1-6 май... НО аз имам един въпрос, може да ви се струва много тъп, но за мен е решаващ... зная, че времето ще бъде много хубаво в този период, защото мъжът ми е бил през май, но незная дали водата в морето (басейните) ще става за къпане? Моля ви ако имате отговор на моя въпрос да ми пишете, защото това ще ми помогне много.
Хубава вечер и приятно посрещане на празника утре - бъдете красиви и ухайни като пролетта!!!
За нашето семейство е двоен празник, защото имаме годишнина  bouquet

# 199
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ние се завърнахме от Потидеа палас и сме много доволни - има много зеленина, но и места за забавления. Персоналът е страшно любезен - дори и когато малкото цапаше в ресторанта, една мацка идваше, почистваше и я погалваше по ръчичката много тихо и любезно.
Освен това ни бяха сложили в стаята кошарка за бебето, дори преди да пристигнем.
Стаите са много приятни, а комплексът е в непосредствена близост до плажа.
Всъщност, ето малко снимки: http://www.radogeri.snimka.bg/album.php?album_id=375081

# 200
  • Мнения: 1 014
Много  хубави снимки!
Гледам, че сте се къпали в басейна, беше ли затоплен?

# 201
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Басейнът не беше затоплен - единият ден обаче беше много горещо и ставаше за къпане, горе-долу.
Хубавото е, че малкият  басейн е отделен и водата се затопля по-бързо.

# 202
  • Мнения: 187
Ние се завърнахме от Потидеа палас и сме много доволни - има много зеленина, но и места за забавления. Персоналът е страшно любезен - дори и когато малкото цапаше в ресторанта, една мацка идваше, почистваше и я погалваше по ръчичката много тихо и любезно.
Освен това ни бяха сложили в стаята кошарка за бебето, дори преди да пристигнем.
Стаите са много приятни, а комплексът е в непосредствена близост до плажа.
Всъщност, ето малко снимки: http://www.radogeri.snimka.bg/album.php?album_id=375081

Радвам се, че Потдея палас ви е харесал, както и на нас. По-напред в темата съм писала за Симантро бийч, миналата година бяхме там първата половина на август - не го препоръчвам! За цената /над 100 евро на човек/ предложените от хотела храна и услуги не бяха на ниво, никак даже. И до сега не съм организирала тазгодишнвата почивка, приемам предложения за НВ , а не олинклузив, защото стигнах до извода , че този олинклузив е голяма минавка /поне в България и Гърция/ .

# 203
  • Мнения: 1 952
Сигурно е коментирано, но аз да питам-отзиви за Аристотел Бийч?

# 204
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Аз продължавам да търся малък, уютен семеен хотел. Ако имате предложения, ще съм благодарна  bouquet

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
дали някой има впечателния от хотел Хотел "Sousouras"  на Касандра. Оферираха ми струва ми се много добра цена от 65 евро на HB и се чудя дали да не рискуваме Wink

много ще съм благодарна за преки впечатления   bouquet

# 206
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Сигурно е коментирано, но аз да питам-отзиви за Аристотел Бийч?
В момента тече пълен ремонт на хотела - посетих го миналата седмица. Гледката е страхотна, до плажа се слиза с асансьор. Иначе вътре мебелите са старичк и не ме впечатлиха стаите, но като икономичен вариант става.
Имам снимки, но ще пусна направо албума малко по-късно, че не успявам още да кача всичко.

# 207
  • София
  • Мнения: 326
Момичета, моля за малко помощ.  Praynig

Спрях се на два хотела Портес Бийч и Портес Палас. Чудя се с дете на 1г и 8м(дивак) в кой ще е по добре? - големина на стайте, кой плаж е по хубав, в кой са повече забавленията за децата, в кой има повече пространство ...?

# 208
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Момичета, моля за малко помощ.  Praynig

Спрях се на два хотела Портес Бийч и Портес Палас. Чудя се с дете на 1г и 8м(дивак) в кой ще е по добре? - големина на стайте, кой плаж е по хубав, в кой са повече забавленията за децата, в кой има повече пространство ...?
Те са съвсем близо един до друг и са една верига като цяло.
В Портес палас има стаи, които гледат към улицата. Той е с по-нова мебелировка, всички фамилни стаи саприземен етаж. До плажа се слиза по стълбичка.
Портес бийч - всички стаи са по посока море /но не от всички то се вижда/, изцяло реновиран преди 2 години, хубава градина, лично на менповече ми допадна, въпреки че не е луксозен.

# 209
  • Мнения: 5 278
Момичета,от кои туроператори резервирате?
Изобщо на кого може да се вярва?

Общи условия

Активация на акаунт