Хотели all incl. в Гърция - мнения, съвети, препоръки...

  • 101 793
  • 221
  •   1
Отговори
# 180
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Да не разочаровам някой, но Океанията вече няма места за Нова година. В момента до края на месеца имат промоция 41 евро на човек за UAI, за сравнение редовната цена е 71 евро на човек.

# 181
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Има, има места.
През "Географски свят".
ALL Incl. 5 нощувки 321 евро на човек, ако не се лъжа. Пакетна цена.

# 182
  • Мнения: 934
Аз ако избера варианта с Дион ще ползвам само настаняването. На забележителностите ще си ходим сами.

fros, ako сте решили да посетите археологическия парк край Дион, метеорите, Солун и т.н., Дион палас е удобен.
Хотела е разположен на брега, сградите са двуетажни във формата на полукръг около басейни, водни каскади и барове, голям външен детски кът.
Ресторанта е добър и басейна в СПА центъра е с гореща вода.
Не знам през зимата,, около НГ дали закритите площи в хотела ще са ви достатъчни.

# 183
  • Мнения: 8 769
Има, има места.
През "Географски свят".
ALL Incl. 5 нощувки 321 евро на човек, ако не се лъжа. Пакетна цена.
Това не можах да го намеря в сайта им, може ли малко повече подробности? Мерси!

# 184
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
 ето го http://www.geosviat.com/page.php?n=38466&SiteID=208

Има, има места.
През "Географски свят".
ALL Incl. 5 нощувки 321 евро на човек, ако не се лъжа. Пакетна цена.
Това не можах да го намеря в сайта им, може ли малко повече подробности? Мерси!

Странно за местата, че Алма тур отдавна обявих стоп сейл Rolling Eyes

И в Географски свят нямат места, проверих, че мои клиенти търсят  Sad Може да се освободи някоя стайчка, само ако някои се откаже.

# 185
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Има, има места.
През "Географски свят".
ALL Incl. 5 нощувки 321 евро на човек, ако не се лъжа. Пакетна цена.
Това не можах да го намеря в сайта им, може ли малко повече подробности? Мерси!

С кумата ми бяхме в офиса им на "Ангел Кънчев" края на мин. седмица. Тя се е заинатила като магаре на мост да празнуват НГ в "Океания". Не знам дали към момента са им подтвърдили, но офертата я видях с очите си. Може към момента вече наистина да няма никакви места там. Аз обаче останах с друго впечатление.

Сега се разрових в сайта им и намерих ето това: http://www.geosviat.com/page.php?n=38466&SiteID=208

# 186
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
горе съм дала същия линк.
Напълно е възможно да казват на партньорите си, че няма места.  Shocked Но дори да изкочат някакви те ще са 1-2 стаи.Аз им се обадих преди малко и нямаха места.

# 187
  • София
  • Мнения: 900
Здравейте момичета,
не съм писала тук, но попаднах на линк от друга тема.

kaleia ,
моля те сподели за Океания повечко подробности  Praynig
Много се страхувам, след Турция, да не се разочаровам ...., че в Турция бях в РАЯ  Peace
Имаме резервация за Нова година.

Споделям условията:
малък апартамент - 2*339 евро за възрастен
плюс 229 евро за щерката- на 16г. е - общо ни излиза 907 евро.
Това е ОИ, 4 нощувки, с новогодишната вечеря, собствен транспорт.

Честно казано, офертата изчезна буквално за часове,
та даже имахме и ядове с резервацията.

# 188
  • Мнения: 179


Аз пък съм си харесала Assa Maris, но в сезона е 220 Е на стая, което ми се струва малко множко...


 Ауууууууууууууууу, само там недейте!!! Съжалявам за късното включване, но искам да споделя не само моето мнение, но и това на още 10 човека(такава копания ходихме). Всички останахме адски разочаровани. Бяхме там извън сезона през средата на септември. Обслужване- никакво, храна- никакъв избор, анимация- какво е това?????, климатик в стаята- само срещу заплащане 5 евра на ден...Имаше и още издънки, но съм ги забравила, знам само, че там няма да се върна. Някои от нас си бяха платили допълнително за стая с изглед към морето, но ни набутаха всички най- отзад. В стаята на наши приятели с малко дете, бяха издебнали момент на тяхно отсъствие и влезли вътре, изключили климатика, взели дистанционното за него и разтворили всички прозорци под претекст, че не са си заплатили за тази услуга  Shocked...Само рекламните снимки на хотела са хубави, разбира се. По стаите на пода няма настилки, а матрака беше поставен на нещо като тухлен постамент newsm09.
 Накрая мога само да кажа, че в България съм била на all incl. при 10 пъти по- добри условия от тези в този гръцки хотел  newsm11

# 189
  • Мнения: 1 014
Да върна малко тази тема на дневен ред - и ние ще празнуваме НГ в Дион Палас. В крайна сметка 5* или 4* е този хотел? Защо нашите го обявяват като 5*, а в holidaycheck е 4*, аман от шмекерии. Виждам страшни картинки (снимки на туристи) от 2006 г. изглежда неподдържано. Някой ходил ли е след това, реновиран ли е от тогава?

# 190
  • Мнения: 934
Да върна малко тази тема на дневен ред - и ние ще празнуваме НГ в Дион Палас. В крайна сметка 5* или 4* е този хотел? Защо нашите го обявяват като 5*, а в holidaycheck е 4*, аман от шмекерии. Виждам страшни картинки (снимки на туристи) от 2006 г. изглежда неподдържано. Някой ходил ли е след това, реновиран ли е от тогава?

Бяхме в края на октомври, за уикенда. Не би казала, че е 5*.
Стаите са уютно обзаведени, но малки, затова пък центр. климатизация работи на 6.
Храната в ресторанта беше много вкусна, имаше и страхотна "гръцка вечер".
Не успяхме да ползваме СПА центъра, но изглеждаше добре.
Но района е малко дивичък, най-близкия оживен град е Катерини, на 20-тина км.
Дано за НГ всичко да е наред.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 16:41 от scorpios

# 191
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Хайде и аз да се включа в тази тема - гледам, че никой не е писал, но може би вече ще започнат пак коментарите.

Тази година искахме и ние да отидем в Океания в периода от 1 до 6 май. Оказа се обаче, че сме закъснели. Всички стаи и апартаменти са продадени още през януари  Shocked.
От агенцията ни казаха, че Океания доста се е преекспонирала напоследък и всички искат да ходят там. Та направихме резервация в Потидеа палас. Тук прочетох 2 хубави мнения, ще споделя и аз като се върнем. Досега не сме били нито в Гърция, нито all inclusive и ще ни бъде интересно. Мисля, че е удобно за семейство с деца, още повече като има и детски кътове и развлечения.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 724
Да, ние резервирахме за Океания за  юни - цената е доста солена 2050 евро за 10 дни за двама възрастни с дете на 10 г и бебе.Изпуснали сме около 300 евро отстъпка, която е била до 28 фавруари.

# 193
  • Мнения: 286
Да, ние резервирахме за Океания за  юни - цената е доста солена 2050 евро за 10 дни за двама възрастни с дете на 10 г и бебе.Изпуснали сме около 300 евро отстъпка, която е била до 28 фавруари.
Извини ме за тъпия въпрос, но със собствен транспорт ли пътувате?

# 194
  • София
  • Мнения: 1 724
Не е тъп, с автомобил ,и то всяко семейство с по един, защото сме с малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт