Я сега кажете - влязъл прилеп у дома,

  • 26 478
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 777
Преди години,наши семейни приятели били на гости в техни съседи на 3 етаж в панелен блок.През отвореният прозорец влетял прилеп и се ударил право в нашия познат.Мъдрата арменка от горния етаж казала,че в когото се е ударил прилепът,той ще умре.И човекът умря на следващата година... Cry

# 76
  • Мнения: 4 585
Ти вярваш ли, че прилеп може да се блъсне? То да не е жигули.
Аз съм се опитвал с метла да го ударя и не успях.
Все едно делфин да се блъсне в подводна скала. По вероятно е да е починал от думите на мъдрата арменка.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 777
Да,вярвам.Все едно брат ми да ми го разкаже и да ме излъже.Прилепът влетял в стаята,хората са седяли около масата на разпивка(арменката не е била там) и гадината се хакнала в нашия приятел.Може би е бил ошашавен,а и изведнъж на светло,в неголяма стая,пълна с хора-не знам...Домакинята на вечеринката споделила на следващия ден с арменката и тя казала това нещо.И що да не се блъсне,да прескача като Стефка Костадинова ли?Няма значение,отиде си човекът.А на мен ми се повръща от прилепи,по принцип са ми отвратителни. Sick

# 78
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Цитат
- Хомосексуализмът също не е присъщ само за човека – прилепите са рекордьори в тази област.
Нов рекорд гонят май Thinking
Може пък и да е на хубаво да ти влезе у дома...

# 79
  • Мнения: 1 152
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!

# 80
  • Мнения: 17
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!

Не се плаши! Може да Ви е смешно, но китайците вярват, че прилепите носят късмет  Simple Smile Символът им за щастие и прилеп е един и същ! 

# 81
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
От две вечери идва един и ми оаква терасата! Ако оставя включена лампата пак ли ще идва? Съвсем сериозна съм и уплашена!
Ще идва още повече на лампа...  Laughing
Съвсем сериозно - прилепите се хранят с насекоми, а ако оставиш лампата, де що има мухички и пеперуди ще се въртят около нея.

Не знам защо приемате с такъв ужас някой, който унищожава досадните мухи, комари и всякакви подобни насекоми...  newsm78

# 82
  • Мнения: 21
 Преди няколко години се натъкнах на няколко прилепа на тавана ни. Бяха влезли през отворения прозорец . Като включих тока започнаха да се въртят около лампата. Много неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт