АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 512
  • 897
  •   1
Отговори
# 840
  • SA
  • Мнения: 3 196
С интерес прочетох откритото писмо на Доц. Д-р Людмил Пейчев.
Не знам защо госпожа Почева го цитира като нещо, доказващо качествата на антималигноцит, след като единственото категорично твьрдение в него е:
"Химическите анализи доказват наличието на биологично-активни вещества от природен произход. Използваните дози на отделните компоненти в Антималигноцит не предизвикват прояви на токсичност у опитни животни"
Никьде не видях да се твьрди каквото и да било за лечебни свойства, клинични проучвания и т.н. Самият доц. Пейчев е фармаколог и никога не се е занимавал с лечение на болни.

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 23:34 от kameloth

# 841
  • Мнения: 246
Интересно ми е, че откакто Премиера даде политическа подкрепа ЗА АНТИМАЛИГНОЦИТ, във този форум и още един се появи РАСКО....?!

# 842
  • Мнения: 246
С интерес прочетох откритото писмо на Доц. Д-р Людмил Пейчев.
Не знам защо госпожа Почева го цитира като нещо, доказващо качествата на антималигноцит, след като единственото категорично твьрдение в него е:
"Химическите анализи доказват наличието на биологично-активни вещества от природен произход. Използваните дози на отделните компоненти в Антималигноцит не предизвикват прояви на токсичност у опитни животни"
Никьде не видях да се твьрди каквото и да било за лечебни свойства, клинични проучвания и т.н. Самият доц. Пейчев е фармаколог и никога не се е занимавал с лечение на болни.

ТОВА МИСЛЯ, НЕ Е МАЛОВАЖНО:
  "Най-напред държа да отбележа моето уважение и преклонение пред дръзновението на господин Продан Хростов - създателя на “Антималигноцит”, който посвещава повече от 30 години от своя живот на благородната идея да създаде средство за лечение на рак.
Запознат съм подробно с документацията на“Антималигноцит” - поликомпонентен природен продукт, съдържащ няколко аминокиселини и екстракти от растения с лечебно действие. Този продукт е подкрепен с много богата научна, техническа, предклинична и клинична информация. "
 ПОНЕЖЕ НЯКОИ ТВЪРДЯТ, ЧЕ НЯЯМА КЛИНИЧНА ДОКУМЕНТАЦИЯ и т.н.

# 843
  • Мнения: 3 069
Хайде господин/ госпожа pecko да си направи тема "Срещу Антималигноцита" и да остави всеки със своя избор!

почева , колкото и да се опитвате няма смисъл да падате на нивото на въпросния/та потребител/ка. Нека темата си тече така все едно въпросната личност я няма. Докато има кой да му отговаря няма да престане - от типа хора е, които се зареждат от свадите и караниците - един вид енергиен вампиризъм, става му добре от разправиите - оставете го/я да се дави в злоба!

Всеки един от нас има право на избор и никой не може да ни го отнеме Peace Hug

# 844
  • Мнения: 246
Хайде господин/ госпожа pecko да си направи тема "Срещу Антималигноцита" и да остави всеки със своя избор!

почева , колкото и да се опитвате няма смисъл да падате на нивото на въпросния/та потребител/ка. Нека темата си тече така все едно въпросната личност я няма. Докато има кой да му отговаря няма да престане - от типа хора е, които се зареждат от свадите и караниците - един вид енергиен вампиризъм, става му добре от разправиите - оставете го/я да се дави в злоба!

Всеки един от нас има право на избор и никой не може да ни го отнеме Peace Hug
Абсолютно си права, това ми беше последния отговор за РЕСКО....
  Аз ще ви информирам за това, какво става с регистрацията, но незнам такива като РЕСКО, какво ще кажат после, или ще се крият, като плъхове...как ще разчитаме, че ще се прилага коректно лечение с лекарството, като има такива лекари, като нищо ще го компрометират. И сега знаем, че вместо химия, на някой слагат физиологичен разтвор...
УЖАС, да пази Бог, много работа ще имаме след регистрацията, ще трябва да помагате!! newsm10

# 845
  • Мнения: 3 069
Успех Почева и имаме вяра Hug

# 846
  • Мнения: 957
Почева, винаги за всичко има хора, които са против. Наистина игнорирането в случая е най-добрия избор.
Според мен е от значение антималигноцитът да достигне до болните, след това ще се разбере как, до колко и в кои ситуации помага. Нека има повече надежда за онкоболните.

# 847
  • Мнения: 23


Почева, много внимателно прочетох информацията, която ми изпратихте!
Обясненията се наивни и абсолютно неверни, пълни с ниточности и неверни твърдинея, написани на ниво учебник по Биология за 10 клас (проверете ако искате) и издават един пълен невежа  в областта на молекулярната биология, биохимия, да не говорим за медицина! Язък за 7-те семестъра дето я е учил Проданчо, очевидно не му е останало много в главата, та да скалъпи поне едно малко правдоподобно обяснение!
Прилича малко на обяснения от рода "Как щъркела носи бебетата"! Просто този документ или го трансформирайте малко, или не го показвайте повече, защото само се излагате с него!
С тези смешни обяснения, може да минете пред "съзаклятниците" си от асоциацията, но не и пред мен, ИАЛ или който и да било!
И тъй като, тези безмислени, скалъпени на две на три, абсолютно нелогични документи, са се сторили съмнителни не само на мен, има публикувано офицялно предупреждение от Австрийските власти, че в Европейския съюз и особено Бъргария се разпространява, нелегарно вещество, претендиращо, че лекува рак! Дори е имало и съдебно дело по въпроса!


УЖАС, да пази Бог, много работа ще имаме след регистрацията, ще трябва да помагате!! newsm10

Така че спокойно, няма да имате никаква работа, защото просто никой няма да ви регистрира "лекаркството", освен на Женския пазар!

# 848
  • Мнения: 246
Реско, колко му е останало на Проданчо в главата, това се вижда, не вие сте открил лекарство за рак, а той....
Вие като сте умен, какво лекарство сътворихте и колко души излекувахте?!!
 А ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ, но е ясно, че нямате интерес да се регистрира Антималигноцит...помолиха ви, да си направите друга тема...


Странно ЗАЩО, тези резултати, не ви харесват, а по скоро вбесяват:
Лечебен препарат, който е в състояние селективно да разрушава туморните клетки като същевременно не уврежда здравата тъкан, значително би подобрил шансовете на нелечимо болните пациенти, още повече, ако не изисква наличие на незасегната имунна система. Докладите от направените изпитвания на препарата СН 23 му приписваха такива качества.


Когато научихме, че СН 23 вече е доказал качествата си на селективно действуващ малигно-статик в пет реномирани австрийски клиники, ние се почувствувахме задължени да изпробваме действието на това средство в Рингберг-Клиник, след като се убедихме, че всички условия за едно по-широко клинично приложение вече са налице.

# 849
  • София
  • Мнения: 2 356
Ама вие какво искате, на вас да доказвам, да ви кача тук цялата кл. документация ли. от 1000стр ..елате и я вижте., които е имал такова желание е видял и си е казал мнението...

Аз бих я погледнала, ако говорите сериозно. Бих си казала мнението, без да я разпространявам, макар, че се съмнявам, че ще ми гласувате доверие да я видя...

# 850
  • Мнения: 212
Обясненията се наивни и абсолютно неверни, пълни с ниточности и неверни твърдинея, написани на ниво учебник по Биология за 10 клас (проверете ако искате) и издават един пълен невежа  в областта на молекулярната биология, биохимия, да не говорим за медицина!

Така е.
почева, защо пишете/копирате неща, от които нищо не разбирате? След като очевидно не ги разбирате, как вярвате в тях? Как ги изтъквате като доказателство?

Какво е "ботенрибонуклеинови киселини"?

Такова понятие на български няма. Ще ви кажа какво е - Boten-Ribonukleinsäure на немски, което на български се превежда като информационна или матрична РНК. И отново - каква е функцията й? И да не знаете Вие, това е О.К.

Но Продан Христов трябва да го знае, а това, което пише и Вие копирате, не е нищо повече от хипотеза и то твърде неубедителна и най-важното - абсолютно недоказана от научни и клинични изследвания - нали знаете - експерименти, а не празни приказки.

Абстрахирам се от факта, че и много съвременни шарлатани бълнуват за това pH.
Но ако наистина механизмът на действие е промяна на киселинността единствено в раковите клетки, то това е нещо, което може да се докаже с научен експеримент. А такива положителни за Антималигноцит няма. Отрицателните - в следващия пост.

Моля Ви, разберете, че когато дори в един форум, "доказателствата" Ви звучат наивно, то какво остава за експертите към ИАЛ или МЗ. Вината не е в тях, а в това, че Вие не отчитате сериозността на регистрирането на лекарствените продукти, при това вече става дума за строги Европейски регулации. Но това е достатъчно обсъждано назад в темата.

Наистина ли не разбирате, че при толкова липсваща информация за качествен и количествен състав на лекарствения продукт, за терапевтични показания, противопоказания и нежелани лекарствени реакции, описание на начина на производство, резултати от фармацевтични, предклинични и клинични изпитвания и много други, Антималигноцит не може да бъде разрешен за употреба като лекарствено средство? Евентуално като "Традиционен растителен лекарствен продукт", където процедурата за издаване на удостоверение за регистрация е по-опростена.

В тази връзка:

Според мен е от значение антималигноцитът да достигне до болните, след това ще се разбере как, до колко и в кои ситуации помага. Нека има повече надежда за онкоболните.

tonimar, така ли бихте разсъждавали за лекарствен продукт на фармацевтична компания, който също като Антималигноцит иска по някаква причина иска да прескочи изискванията на закона? Не става по този начин. Щом самият създател на Антималигноцит не е бил заинтересован навреме да докаже "как, до колко и в кои ситуации помага", не са болните онези, които трябва да го изпитват на гърба си.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 15:45 от Persona

# 851
  • Мнения: 246
Ама вие какво искате, на вас да доказвам, да ви кача тук цялата кл. документация ли. от 1000стр ..елате и я вижте., които е имал такова желание е видял и си е казал мнението...

Аз бих я погледнала, ако говорите сериозно. Бих си казала мнението, без да я разпространявам, макар, че се съмнявам, че ще ми гласувате доверие да я видя...
НА ДРАГО СЪРЦЕ, ето така се помага!
 Как тука 1-  2 души не разбраха, че е доказано лекарството...документацията е разглеждана от много специалисти и от фар. компания доста голяма в БГ....всички са мнение, общо казано " ТОВА Е УНИКАЛНО, ХРИСТОВ НА РЪЦЕ ТРЯБВА ДА ГО НОСЯТ" ...и такива подобни...но общо казано е това. САМО ИАЛ , не разбра, че е така, ДО СЕГа....между другото и в МЗ, наш човек е даде преди две години, отговорът беше  " Става въпрос за нещо уникално...но нека го регистрира, като хр. добавка"...ЗАЩО ЛИ?!

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 14:07 от почева

# 852
  • Мнения: 212
Странно ЗАЩО, тези резултати, не ви харесват, а по скоро вбесяват:
Лечебен препарат, който е в състояние селективно да разрушава туморните клетки като същевременно не уврежда здравата тъкан, значително би подобрил шансовете на нелечимо болните пациенти, още повече, ако не изисква наличие на незасегната имунна система. Докладите от направените изпитвания на препарата СН 23 му приписваха такива качества.

Когато научихме, че СН 23 вече е доказал качествата си на селективно действуващ малигно-статик в пет реномирани австрийски клиники, ние се почувствувахме задължени да изпробваме действието на това средство в Рингберг-Клиник, след като се убедихме, че всички условия за едно по-широко клинично приложение вече са налице.

Твърденията по първия абзац трябва да се докажат с експерименти, както вече писах.

Вторият абзац е от публикацията на Josef M. Issels от 1968 г.!
Това са 41 години и едно клинично изследване, до което дори няма достъп.
Защото е публикувано в "Erfahrungsheilkunde" (17 Nr. 7, 1968), а това списание дори не е индексирано в pubmed.

Ако цялата статия на Йозеф Иселс е преводът, който представихте, то никъде не виждам върху колко пациента е приложено лечението с Антималигноцит, било ли е плацебо-контролирано, какви са резултатите и т.н.. Написаното са само общи приказки без конкретни данни. Списъците на хората, които публикувате тук, също нямат никаква доказателствена стойност, поради простата причина, че Христов не е седнал да обобщи резултатите - кой от какво е боледувал, как се е лекувал, колко курса терапия с Антималигноцит е преминал. Това са все данни, които трябва да се анализират прецизно.

1. Ето и единствената публикация, която открих в pubmed по отношение на Антималигноцит или CH-23 (алтернативното наименование на Антималигноцит).

Заглавието й е "Ineffectiveness of CH 23 in Yoshida sarcoma of the rat and mouse sarcoma 180" с автори Schmähl D, Ballweg H, Berndt F, Osswald H. от 1968 г., публикувана в списание "Arzneimittelforschung":
"Неефективност на CH 23 при сарком на Йошида у плъхове и сарком 180 у мишки".

2. Още една публикация в американското списание "A Cancer Journal for Clinicians" от 1968 г.

"Unproven Methods of Cancer Treatment: CH-23" (CA Cancer J Clin 1968;18;174-175)
"Недоказани методи за лечение на рака: CH-23"

Цитат
The following statement concerning CH-23, proposed for the treatment of cancer, by Prodan and Christo Christoff, Bad Reichenhall, Germany, was recently distributed to the 58 Divisions of the American Cancer Society for their information.

After careful study of the literature and other information available to it, the American Cancer Society has not found evidence that treatment with CH-23 results in objective benefit in the treatment of cancer.

Цитат
Следното изявление по отношение на CH-23, предложено за лечение на рака от Продан и Христо Христов, Бад Райхенхал, Германия, беше предоставено на 58-те отдела на Американската ракова асоциация за тяхна информация.

След внимателно запознаване с литературата и друга налична информация, Американската ракова асоциация не намери доказателства, че лечението с CH-23 води до обективна полза при лечението на рак.

Има и друга интересна информация в горната статия, прочетете я.

3. Шефът на Христов Йозеф Иселс (Josef Issels), автор на единственото клинично проучване на Антималигноцит (за което не видяхме конкретни резултати), също има претенции, че е намерил лечение на рака.


Ето какво пише
за това лечение в същото американско списание.

Unproven Methods of Cancer Management: Issels Combination Therapy (CA Cancer J Clin 1972;22;188-191)
"Недоказани методи за лечение на рака: Комбинираната терапия на Иселс"

Цитат
After careful study of the literature and other information available to it, the American Cancer Society does not have evidence that treatment with the Issels Combination Therapy, or with Carcin, CH-23 and Fresh Cell Therapy, is of objective benefit in the treatment of cancer in human beings.

Цитат
След внимателно запознаване с литературата и друга налична информация, Американската ракова асоциация не намери доказателства, че лечението с комбинираната терапия на Иселс, или с Carcin, CH-23 и Fresh Cell Therapy има обективна полза при лечението на рак у хора.

При това положение не е ли възможно Христов и Иселс да са се подкрепяли взаимно и "клиничното изследване" на CH-23 от Иселс да е било изфабрикувано?

Да не забравяме и ролята на брата на Продан Христов в цялата история, който си е бил...бизнесмен.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 14:40 от Persona

# 853
  • Мнения: 246
 Много филми гледате, тези Американски издания, са точно тези които са против лекарството...Аз лично съм видяла във Христов поне 50 списания, научни в които са отразявали резултатите постоянно от кл. изпробване на лекарството...в същото време обаче "ШПИГЕЛ", което обслужва фармацията и лекарската камара, пише противно на тях, и част от цитираното от вас, го има във "Шпигел"....
 НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ЛЕКАРСТВОТО НЕ Е ИЗПРОБВАНО САМО ОТ ИСЕЛС, а и в Раковия институт във Виена, във Стара Загора през 78г., така че навсякъде се потвърждава , това което и Иселс.

# 854
  • Мнения: 957
Persona, за мен е без значение как точно антималигноцит ще бъде пуснат на пазара - дали като лекарствено средство, като растителен лекарствен продукт, билкова комбинация срещу рак и пр. Не съм писала, че трябва да се прескочат изискванията на закона, въпреки че законите ежедневно се прескачат напълно легално. Не съм имала идея онкоболните да станат опитни зайчета, въпреки че с химиотерапиите общо-взето са точно това. За самите терапии не се знае как, до колко и в кои ситуации помагат, но се знае със сигурност, че увреждат и дори убиват, нали. И въпреки това се използват, защото е доказано  десет процентно лечение на болните от рак.

Защо имате по-големи изисквания към билките отколкото към химията, с която ни тъпчат?
Има билки, които помагат на онкоболни и те се предават от уста на уста. Убедила съм се как болните от рак изобщо не се интересуват от "доказателства" за такива билки, а веднага си ги набавят. Какво повече да пиша!

Общи условия

Активация на акаунт