Тайната на дългата и здрава коса-38

  • 37 800
  • 413
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 365
Нееее,имам предвид всеки ден с маски,без шампоан и там 2-3 пъти седмично,както обикновено,с шампоан и всички останали процедури.

Мисля, че ще се отрази добре в началото, но после може да има и обратен ефект - лично мое мнение...
Маската наистина е турска, аз си я купих за 4 и нещо лв - не помня защото си купих няколко неща накуп...  Flutter но на мен определено много ми допада. Различните коси харесват различни продукти  Hug

# 46
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Ако започне да дава обратен ефект,ще и направя почивка Crazy

# 47
  • Мнения: 277
Anelia85,Aera,за нищо Hug Hug
Анелия,аз също съм маниачка на тази тема  Blush Но мисля,че повечето тук сме така  Party Относно маската от линка-сигурна съм,че бадемовото масло е също толкова добро,колкото този бадемов флуид...
Гладкост и блясък(киви,Тривитаминол) придават и други продукти,като балсами например...Тази маска поне мен не ме заинтригува.Нашата мисля е достатъчно подхранваща.Но това е мое мнение,може и да греша...

И като стана въпрос за маски,в днешното си миене използвах синята на Денис с пантенол.Реших да използвам продуктите,които съм закупила,а само си седят.

Днес разгледах листовката с продукти на Рене Фюртерер.На една от страниците пише,че се прави безплатна диагностика във всички специализирани места за продажба на продуктите,където работи екип от специалисти на марката.
Бяха дадени и телефони на представителя за Б-я.Може би ще дадат информация къде се извършва диагностика.Ако някоя от вас се интересува:
София-02/946 1737
Пловдив-032/682 458
Буграс- 056/834 531
Варна-052/604 300
Плевен-064/802 639

Днес си направих маска от хума,зехтин,малко оцет и масло от гроздови семена за корените,и малко зехтин по дължината,колкото да има мокър ефект.Всичко се отми без проблем  и краищата ми не са сухи Wink

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 21:44 от Lexи

# 48
  • Мнения: 5 173
Благодаря за телефона. Моята коса е суха в краищата 4 пръста. Мажа я редовно и не е суха само 1-я ден, после стават много сухи, а не са цъфнали, един цъфтеж нямам. Странно. Какви масла да й слагам на краищата?

# 49
  • Мнения: 277
мис арк каза,че само кокосовото я спасява.Едни кристали предполагам също ще свършат добра работа  Peace

# 50
  • Мнения: 4 496
Трудно ми е да пиша с пустата фонетика защото една буква я търся по 5 минути. Но ви чета.  Wink

# 51
  • Мнения: 5 173
мис арк каза,че само кокосовото я спасява.Едни кристали предполагам също ще свършат добра работа  Peace
Кокосово да си взимам, така ли?

# 52
  • Мнения: 446
oblacheto hey, идвай на морето де Wink  HugИначе и аз мразех София понякога, живях там 11 години, но пък беше супер Wink голямо забавление падаше  Heart Eyes
Установих, че готовата маска на Билка се отразява прекрасно на косата ми и след плажа се къпя и я правя, после кристали и така... Решила съм поне на този етап да не купувам нищо друго.

# 53
  • Мнения: 758
мис арк каза,че само кокосовото я спасява.Едни кристали предполагам също ще свършат добра работа  Peace
Кокосово да си взимам, така ли?
за сухи краища-кристали и преди измиване стой с кокосово масло!аз съм мн доволна,както и почти всички тук! Peace
  bouquet

# 54
  • Мнения: 591
За сухи краища мога да препоръчам Phyto 7 (със 7 билки), а за много суха коса Phyto 9 (с 9 билки). То се води крем за коса без отмиване и аз лично съм много доволна от него. Слагаш съвсем малко и косата става супер  Peace

# 55
  • Мнения: X
  bouquet Здравейте, здравейте!
Едно мое голямо притеснение е да ходя с пусната коса.  Embarassed Embarassed Embarassed Все още ми стои доста безформена и за това. Днес си направих маска със стимулант и зехтин, измих се и тръгнах на работа, със шнола на мократа коса. По пътя си махнах шнолата докато ми изсъхне косата... и повече не я намерих  Tired
Сега съм в офиса с пусната коса, доста рошава, непокорна, но поне е чиста. И колегите минават и ме гледат, поне някой да беше казал - о, добре ти е така, или нещо мъничко поне за кураж, ама не... Embarassed А пък за пръв път ме виждат така.... Tired

Момичета, какво се слага на косата, за да е по-послушна и да стои равномерна, ама да не я омазнява? Спрей ли?  Embarassed че аз такива неща никога не съм ползвала....

# 56
  • Мнения: 758
oblacheto hey можеп да сложиш малко балсам да я пригладиш или си купи вакса за къси коси е супер!като си правиш прическА наакрая слагаш малко да дърби повече!аз имам и като съм ходила на фризЮр са ми слагали и държи доста!
успех!

# 57
  • Мнения: 1 179
Прочетох в последното издание на "Коса & стил", че за блясък косата може да се облива с газираната вода с лимон. Решила съм да пробвам.
Иначе от седмица някъде пия Триовит и мисля да направя курс от два месеца, както пише и на опаковката.

# 58
  • Мнения: 5 173
За сухи краища мога да препоръчам Phyto 7 (със 7 билки), а за много суха коса Phyto 9 (с 9 билки). То се води крем за коса без отмиване и аз лично съм много доволна от него. Слагаш съвсем малко и косата става супер  Peace
малко повече инфо + снимка може ли  bouquet

# 59
  • Мнения: 591
За сухи краища мога да препоръчам Phyto 7 (със 7 билки), а за много суха коса Phyto 9 (с 9 билки). То се води крем за коса без отмиване и аз лично съм много доволна от него. Слагаш съвсем малко и косата става супер  Peace
малко повече инфо + снимка може ли  bouquet

Ето тук:
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=4919   Peace

Общи условия

Активация на акаунт