"Тортено предизвикателство" Юли 2008

  • 70 871
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 7 091
Духи, мерси, че се обади! Peace Пина, аз на тебе със сигурност ти пратих е-мейл, щото даже ти писах нещо допълнително Simple Smile

# 481
  • Мнения: 11 747
лелееее, свършило е Тандури, нищо не съм видяла! Аз щото получавам много спам и директно го трия, но старателно преглеждам, дали не е човешки имейл, на познат!  ooooh!  Изтрила съм го, нищо не съм видяла....  ooooh!

п.п. пиши ми ЛС какво си ми писала, че сега ме гложди Simple Smile

# 482
  • Мнения: 1 965
... ама тръпна като ученичка преди класна работа! 
Какво ти класно, бе мацко.... като пред Матура или държавен изпит съм..... tantrum пфуууууууууууууу...... и Дядо Коледа не чакам толкова нервно.....
Пухче, горе главата.... другия пък ще успееш.....  newsm10 Като гледам, май няма човек без проблеми с тази торта.....

# 483
  • Мнения: 11 747
а, аз на държавния изпит по практика на времето еклери ми се паднаха, торта не съм правила  Laughing Laughing Но приятелка - съученичка имаше сметанова торта, та може и да ми е познато...  Mr. Green

# 484
  • Мнения: 7 091
Хехехе, разсмяхте ме Simple Smile
Svetlane ми се обади, прати ми торта и вече е качена в албума, останаха Персеполис и Светулче, те не са се обадили и не знаем дали ще участват, всички останали са потвърдено отказали се или потвърдено участващи.  Peace

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 16:53 от Tandoori

# 485
  • Мнения: 11 747
да чакам ли днес до 24.00 часъ, да гледам торти??  Laughing

Ако ти пратят по-късно тортите, може по-късно да се добавят  Thinking Мен не ме притеснява, торти да има...

# 486
  • Мнения: 1 271
... ама тръпна като ученичка преди класна работа! 
Какво ти класно, бе мацко.... като пред Матура или държавен изпит съм..... tantrum пфуууууууууууууу...... и Дядо Коледа не чакам толкова нервно.....
Пухче, горе главата.... другия пък ще успееш.....  newsm10 Като гледам, май няма човек без проблеми с тази торта.....

Еееее, и мен ме втресе... , е стига де  Crossing Arms
И при мен имаше проблем, обаче след снимките-крема поддаде, ама то при мен т недостиг на време беше-не можах да намацам добре под фондана, ама пък за 3 часа работа съм доволна  Mr. Green На който не му харесва да си направи по хубава  Laughing

Айде и аз вече чакам с нетърпение снимките.Ма то голямо зарибяване това предизвикателство  Grinning

Тандури, аз така като гледам лентичките ти в профила, май ще има още хубавии в скоро време.  Hug Стабилизирай се бързо.

# 487
  • Мнения: 1 965
да чакам ли днес до 24.00 часъ, да гледам торти??  Laughing

Ако ти пратят по-късно тортите, може по-късно да се добавят  Thinking Мен не ме притеснява, торти да има...
Хе-хеееееееее..... ти като синът ми.... "Може ли да ПОПИпам малко подаръка... и малко да надникна...." Еййййййййййййй, нетърпеливкееееееее....
Тандури, ще отваряш ли нова темичка за обсъждането или ще си караме до 101ва страничка тука?

# 488
  • Мнения: 1 173
Вие сте като нетърпеливи циганчета  Joy. Споко де , ще гледате де ще идете, и моята ще видите. Брех свърших отивам да пращам на Тандури снимките.

# 489
  • Мнения: 4 358
Ох ако  знаете как само чакам.Т ази нощ торти ще сънувам.
Утре е деня Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesей дойде най после Hug.
Само ще наблюдавам този път ама да знаете как се вълнувам Hug

# 490
  • Мнения: 7 091
Момичета, утре късно следобед БГ време( към 5-6 часа) ще пусна албума, защото още чакаме 2 момичета.  Peace

# 491
# 492
  • Мнения: 7 091
НИдей  рИва! Simple Smile АКо някой е готов по-рано ще ги кача по-рано Simple Smile И двете момичета правят последните неща тази вечер, а аз ще си легна късно днес мое време, така че те би трябвало да са готови до сутринта БГ, което значи, че ако успея, МОЖЕ и да са качени преди да се събудите Simple Smile

# 493
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Tandoori, хич не ни се връзвай на рИването, когато - тогава  Mr. Green и ти си човек, трябва да поспиш, недей да се претоварваш  Praynig Hug  bouquet

поне ще мога да спя спокойно тази нощ, а утре няма да мръдна от компа цял ден (поне ще се опитам  Laughing ) пфууу, ама верно не ме свърта и нямам търпение да видя всички торти  ooooh!  Joy

# 494
  • Мнения: 1 173
Tandoori аз ти изпратих един е-мейл от Яху, и 2 от абв , но забравих описанието, ама че съм блейка ooooh!(ей сега ще го изпратя). Момичета разрез нямам днес , тортата е в хладилника да я видят всички довечера - тогава ще я "кръцнем". Надявам се да не е проблем да изпратя разреза по-късно ?

Общи условия

Активация на акаунт