КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 8 - СЛЕД 7 КЛАС

  • 28 827
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 877
италианската култура във всичките й сфери на сайта на Италианската дигитална библиотека.
www.bibliotecadigitaleitaliana.it.

По дирите на българските адреси във вечния град
http://ide.li/article2600.html


http://ide.li/article2229.html

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 00:27 от май :)

# 46
  • Мнения: 4 877
ехо, къде стеееееее? Simple Smile

Междудругото събирам инфо за Севиля.  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 037
Нас не ни приеха в "Българско школо" за втори клас, тъй като паралелката е пълна.

# 48
  • Мнения: 4 877
Нас не ни приеха в "Българско школо" за втори клас, тъй като паралелката е пълна.


много неприятно! Друг вариант мислила ли си?

# 49
  • Мнения: 7 263
Нас не ни приеха в "Българско школо" за втори клас, тъй като паралелката е пълна.


много неприятно! Друг вариант мислила ли си?

И аз все още нямам вест от тях, а бяхме подали молба за 5-ти клас. Така или иначе май размислихме за там, но ми се струва редно да ни уведомят за решението си.
superslavy и аз да си присъединя към въпроса на май Simple Smile имате ли други варианти и какви са?

# 50
  • Мнения: 2 037
Лени, не мисли, че те ме потърсиха. Аз ги потърсих. Много хора си били потвърдили договорите. Надеждите са за другата сграда.
Аз наскоро в другата тема на ТаняМГ описах защо се махаме от Банкя, така че да не се повтарям.
Сега съм харесала извънредно много едно държавно училище, ако стане ще пиша. Малката я приеха в държавна ДГ. Така че ако нещата се подредят така ще излезна от този клуб - но само ако ме изгоните. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 7 263
Сега съм харесала извънредно много едно държавно училище, ако стане ще пиша. Малката я приеха в държавна ДГ. Така че ако нещата се подредят така ще излезна от този клуб - но само ако ме изгоните. Simple Smile
Ееее superslavy  Hug Hug как така ще те гоним бе човек. Аз мисля, че тук ни е събрала идеята и общото ни мислене в някои посоки, и не е непременно задължително децата ни да са в ЧУ.
Моят малък син също се класира в желаното от мен държавно училище / макар, че и там има елемент на хибрид с Частното доста повече от обичайното и може би точно затова ми допаднаха/.
За големия също висим на кантар дали ще се класираме в така желаното от нас училище, но това си е "нашето местенце" и аз не излизам доброволно от тук Mr. Green
Иначе за Българско школо - как да кажа на мен ми се струва редно след като съм подала молба и очаквам класиране да бъда уведомена по някакъв начин за отговора бил той "ДА" или "НЕ". За справка и от двете държавни училища, в които бях подала молби за малкия като запасен вариант ми се обадиха, за да питат дали ще записвам детето там и т.н. Само едно от училищата в квартала също реши, че му е под достойнството да се занимава с нас  Wink, но пък така и така не беше вариант за нас.

# 52
  • Мнения: 2 037
Лени, ти нали добре видя начина на прием на молбите? С едни неща се забождат на корково табло. Няма входящ номер, няма нищо.

# 53
  • Мнения: 7 263
И други работи видях аз и чух също така.
Жалко - съвсем друга представа имах за тях и нагласа.
Именно затова вече набирам информация предварително, но много държа на личните впечатления, защото те рядко лъжат.

# 54
  • Мнения: 639
Лени, използвам, че те "виждам"тук - 1. радвам се, че с Лъчи се подредиха нещата, както искахте; 2. и за Боби ще стане същото, само споко Hug Hug

# 55
  • Мнения: 2 992
Момичета,

От доста време Ви чета с интерес, а сега темата е изключително важна за мен. Ние направихме своя избор, гласувайки и в темата , а и в реалния живот избрахме Американския колеж.

Преминали сме и през държавно образование и през последните 2 год. частно. При мен везните силно наклониха към частното

# 56
  • Мнения: 4 877
Момичета,

От доста време Ви чета с интерес, а сега темата е изключително важна за мен. Ние направихме своя избор, гласувайки и в темата , а и в реалния живот избрахме Американския колеж.

Преминали сме и през държавно образование и през последните 2 год. частно. При мен везните силно наклониха към частното

rosss,
Честито за Американския колеж! Това е страхотна новина! Браво на детенцето ти.
Добре дошла при нас! Simple Smile



superslavy, какви са тези помисли за гонене. Хей! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 11
Здравейте отново радвам се, че има хора, макар и малко ,които се заинтересуваха от случая. Аз просто искам да го афиширам колкото се може повече, за да не се случва и с други хора.  За тези които ме питаха момичето го приеха в 1-ва частна английска и сега завършва 10 клас наново с пълно 6. Детето е чудесно и въпреки проблемите се справи, даже пожела да отиде на срещата в Агенцията по дискриминация , за да види как ще я гледат в очите от "Златарски", но там беше само адвоката им.  Колкото за доказателства има милион , даже заведено в деловодството на училището официално писмо от всички родители за повдигнатия проблем, но както ви е ясно всичко се решава в съда. Не че родителите ще пожелаят да я върнат пак там, въпроса е принципен и не трябва да се допускат такива неща.

# 58
  • Мнения: 2 992
май ,  bouquet

тедитод,
Мисля, че много хора са отреагирали на съобщението ти, макар и без коментар във форума. Аз лично го пратих по Скайп на дъщеря ми, която е в 7 клас и някой от съучениците й са се насочили към Златарски. Тя ще го препрати до всичките си съученици. Мисля, че това е по-добро от коментар. Случаят е толкова потресаващ, че не подлежи на коментра

# 59
  • Мнения: 2 037
Имах скоро интересна случка, във връзка с която ще помоля edu-daddy за коментар.
На моя колежка дъщеря й учи в "Ровел". Момичето е на около 16 години. Връща се тя от училище, ние с майка й бяхме заедно. Майка й естествено поставя въпроса как е минало училището, на което тя отговори, че вместо час по физика са имали презентация на AVON. Такива неща, каза тя, не са изключение.
Добре де, поне в час по химия да беше. Да учат за парабени, бензофенони и други ве така "полезни" съставки....

Общи условия

Активация на акаунт