Кой от хубаво разбира, при испанките се спира

  • 14 568
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте и от мен
за малкия за сега сме под наблюдение ще ходим два пъти в седмицата да гледат топчето, не знам дали си спомняте като се роди имаше такова на вратлето отстрани, което изчезна само, лекаря смята че и това ще изчезне, само не може да разбере от какво се появява
от топлото не иска да яде, само пие мляко и вода
клара честити ви крачета
алест ето че дойде резултата, добре е 2100, продължавай все така на мен ми остана още малко от холандското чудо и се включвам с теб само да не се откажеш до тогава
felicity няма промяна за легализацията, трябва ти тук само преведена и легализирана диплома с апостил, после се пускат едни молби, цака, отговори и на следващата година можеш да си издържиш преравнителните изпити, имам познат българин лекар (той си приравни дипломата, но само за обшопрактикуваш, специализацията не ти я признават), успех
за децата и аз така мисля, но според мъжо малката идва веднъж в годината и всичко трябва да е само за нея, а алекс цяла година получавал  ooooh! (не съм много съгласна, през другото време нали и пращаме пари), не знам
наистина смятам да си отида септември и да реша какво да правя, особено с тая криза няма как в момента да започна друга работа, просто работа няма, смятайте за офисина за цял ден предлагат 600?  #Crazy
дори и една силна жена има нужда от подкрепа, особено от на мъжа си, иначе ако аз ще се грижа за всичко и ще трябва да нося и по голямата част от парите, ми за какво ми е тоя мъж  newsm78
стига съм ви тормозила с моите проблеми
саби давай снимки с корема, май се отказахте да идвате при нас на море

# 256
  • Мнения: 811
Ааа Клара,Щом кърмиШ,не  Naughty.Аз съм забравила,4е все оЩе сте на цица.Давай си както досега,пък за отслабването има време.Виж ме мене,две години откак родих и 4ак сега ми хрумна да се захвана сериозно.Дано наистина съм сериозна.Но си мисля,4е един път като са по видими резултатите,4овек се амбицира.
Анет,кажи за холандското 4удо,в какво се състои тази диета?ЗаЩо Ще я сменяШ с Дюкан/а?

# 257
  • Мнения: 1 271
Малеее, мацки, добър ви вечер.
Мойто дребното вече вика "цици"  Crazy А отдавна вече кърма няма, ама иначе ме ползва за приспиване....
Анетт, напълно си права.  Naughty

# 258
  • Мнения: 259
Ехоооооооооооо Whistling вси4ки ли спите, Вал и теб те няма, явно сама ще се разхождам из форума.
Анет дано вси4ко е наред с малкото 4ове4е и да е прав доктора и да из4езне бу4ката от само себе си. А за другото не знам, имам преки наблюдения върху мой близки които са във твоето положение, в смисъл с деца от първи брак, и знам 4е всеки е прав за себе си, дано само успеете да намерите златната среда, при която и двамата да правите еднакво компромиси.
Алест аз бях една от тези които каза 4е запо4не диетата, а си трае, но то е защото не съм много сериозна, карам 2 дни на диета и после няколко забравям за нея. Хубавото е 4е от 2 седмици на сам по този на4ин съм свалила близо 2 кг., е не е много, но се надявам от понеделник да си наложа да изкарам пове4е време на диета, но да видим. А на теб успех, направо ти завиждам за постоянството и успеха.
Mirkata успех на интервюто, дано полу4иш работата а после можеш да си потърсиш нещо по добро. А за Испания не съжалявай, нищо не си загубила, на този етап не си заслужава, преди година две да но сега, не. И ние като се приберем на БГ ако имаме идване към вашият район ще ти пиша да се видим, но за сега нямам ясни планове.
Хайде оставям ви да спите, а аз отивам да видя има ли някъде нощни птици като мен.

# 259
  • Мнения: 1 248
Еx, че съм ранобудна. Sunglasses Flutter



Добрутро испанки. Hug
Алест к'во стана със зехтина? Wink Браво за диетата, и аз леко ти завиждам Embarassed Hug
Вал, аз пътувам с http://www.air.bg/ . Но от ден на ден се вдигат цените, така че- действай. PeaceМожеш да првериш и с Wizzair, ако има останало местенце. newsm78

# 260
  • Мнения: 811
Леле ,ама къде сте вси4ки  Rolling Eyes?Цял ден никой не е писал  newsm78.Видяхте жега и по цял ден на плажа стоите  Thinking.

Тони,Тони ,не може да се скрие 4овек  Mr. Green.Ами намазах си косата,ама нямаШе кой знае какъв ефект.НеЩо напоследък хи4 не и обръЩам внимание и тя ми се "отблагодарява".Маски съм си купила какви ли не,ама и техния ефект не е кой знае какъв.Като се прибера в Бг Ще си набавям най разли4ни масла и съставки за маските  Wink.Кафето Ще ти го откажа в този 4ас  Wink Wink.

Рали,вклю4вай се и ти.Разбрах ,4е Рози и тя е на съЩата диета.Не знам какви са и постиженията до тук.
Ама за който се 4уди да по4ва ли или да не по4ва,Ще издържи ли или няма...му препоръ4вам да види снимките на моми4етата.На мен страШно ми въздействаха и ме мотивираха поне за оЩе една седмица  Wink.Баси каква воля имат ooooh!.

Анет,как сте?Дано му из4езне на Алекс и този път бу4ката и пове4е да не се появява  Praynig Hug.

# 261
  • Мнения: 1 271
Малееее, Алест, това не е шега работа с тия килца.Като гледам за два месеца се свалят бая с тая диета.Я ми пусни линк , ако има някъде обяснено по подробно на Бг, че и мъж ми и свекърва ми правят постоянно някакви диети, та да разпечатвам и да раздавам.Сома, че лошото е, ако е много драстична, ще трябва да подпомагам "родителското тяло" , с морална подкрепа, демек-отчасти и аз се отказвам от някой храни, а това хич не е препоръчително, защото едвам стигнах 54 кила и хич не ми се иска да свалям.
А, друго да питам-тая диета има ли пречистващ ефект или... само сваля килцата?

# 262
  • Мнения: 2 825
Добро утро и от мен Simple Smile
Ние цяла нощ не сме сапли от зъби, голям рев рева милата  Sad Мазахме кремчета, давахме парацетамол, помагат за час и пак се почва. Да ви питам дали сте чували нещо за някакви гердани, дето ги слагали на децта против болката от зъбите. Вчера бяхме на кафе и малката изведнъж писна, беше очевадно, че са зъби и майките от съседната маса ми казаха за тях. Били туптяли нещо си и успокоявали. Аз, че ще ходя да питам в аптеката, че ходя, ама ми се иска ако някой знае нещо по въпроса да сподели.  Praynig

Анет, дано не е нищо сериозно топчето. Има хора, които са предразположени към образуването на такива мастни образувания - баща ми е така. Появяват се, изчезват ...

Мирката, на 8 км от Вонеща вода ни е вилата, на майната си, в планината Simple Smile

Малеее, ама то наистина много се сваляло с тази диета  Shocked Видях една мацка 20 кг за 2 месеца  Shocked Искам и аз да махна мойте  Tired

# 263
  • Мнения: 3 695
Здравейте, мацки!
Извинете, че ви нахълтвам в темата. Моля ако имате някакъв сайт за испански за начинаещи да го споделите.
А също и забележителностите на Барселона. Ако не, ще си чета разговорника.
Отдавна му се каня на испанския да го уча, но сега вече ще ходя на почивка близо до Барселона и ми се ще да използвам момента да понауча нещо, макар и малко.
Благодаря и приятен ден!   bouquet

# 264
  • Мнения: 329
tini-mini , имам няколко добри сайта за граматика,обаче са английски.Кажи ако те интересува.  bouquet

clara,дано бързо ви се оправят зъбките  Praynig

ANETT,на мен също ми са се появявали мастни образувания,но минават.Дано всичко да е наред Praynig

# 265
  • Мнения: 3 695
tini-mini , имам няколко добри сайта за граматика,обаче са английски.Кажи ако те интересува.  bouquet
Т.е. испанско-английски ли? Ако е така, чудесно.   Hug

# 266
  • Мнения: 329
http://www.studyspanish.com/tutorial.htm

http://www.donquijote.org/spanishlanguage/ (трябва да се регистрираш)

Имах и още,ама нещо съм ги изтрила.Ще потърся и ще ти пратя.  Wink

# 267
  • Мнения: 3 695
Gery_Cherry, много благодаря!   bouquet

# 268
  • Мнения: 2 375
Къде сте момичета, много тихо тук днес, сигурно всички сте по плажове и басейни. То и ние сега от басейн се връщаме, ама хич не ми хареса, много народ и голяма блъсканица. И много цигани са се появили от някъде, не че имам нещо против, ама 5-6 годишно момче в детското басейнче без бански  Shocked. Мята си пишката натам-насам и въобще му пука.. ooooh!, че и отгоре на всичко постоянно ме пръскаше с вода, ей така, щот му е кеф  #Cussing out
Айде слагам бирата и мезето и да ходим да гледаме мача


 smile3501 newsm17 newsm44

# 269
  • Мнения: 329
natia , такива вкусотии си сложила  smile3508 Ама с тази бира  ooooh! ,няма ли водка а-у Crazy
Ти за български роми ли говориш или по принцип си има?Много неприятна ситуация с пишока. ooooh! От кой град си?

Общи условия

Активация на акаунт