ВОДА

  • 50 953
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Да ви кажа нещо много хубаво и евтино за йонизиране на водата-клиноптилолит от Източни Родопи.Купих го за 4 лв. /100г  от Варна за 100г. и стига за 3 месеца!!!Има вид на чакъл,сипва си в 5 литра нехлорирана вода и след 8 часа водата е готова за пиене.Същото нещо в Германия е на безумни цени.
Можете да поръчате на Иван Митев или Гергана Митева  клиноптилолита или другите минерали, ще ви го изпратят по пощата.

И аз от години ползвам клиноптилолит  Peace Купувам го от диетичен магазин - опакован и пакетиран от Митеви - 90 гр. - 3 лева /всъщност в него предлагат и техни минерали/
Така че, можете да проверите в някои от вашите магазини дали го разпространяват  bouquet


Omega,  bowuu благодаря за това, че ни запозна с проф. Д-р Антон Антонов и маг. инж. Живко Желев. И ний сме дали нещо на света  Hug

# 151
  • Мнения: 902
А в София дали някъде го продават този клиноптилолит?

# 152
  • Мнения: 364
А в София дали някъде го продават този клиноптилолит?

В музея Земята и Хората -  90 гр. - вече 9 (девет) лева   Mr. Green

Няма да коментирам  ...

Лени, ти след месец употреба изхвърляш ли камъчетата?   Thinking

# 153
  • Мнения: 936
Интересно защо всички се оплаквате от филтъра на Бритата... моят филтър никога не е изпускал частички  newsm78, ползвам Макстра.

Друго, което съм забелязала - аз съм в София и сменям филтър през месец-два. Веднъж си взех каната, като отидох в Пловдив и там той буквално се `скапа` за няколко дни... Може би твърдостта на водата има голямо значение.

# 154
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Лени, ти след месец употреба изхвърляш ли камъчетата?   Thinking

Amitola,  Hug след 3 месеца - така пише в упътването  Peace

# 155
  • Мнения: 364

Лени, ти след месец употреба изхвърляш ли камъчетата?   Thinking

Amitola,  Hug след 3 месеца - така пише в упътването  Peace

hmm, понеже аз не бих ги слагала всичките накуп, по-логично ми е да слагам по 1/3 от пакетчето за месец.    Mr. Green
И не бих ги хвърляла на боклука, а из саксиите и на двора   Wink

 Hug    Лени    Hug   

# 156
  • Universe
  • Мнения: 1 556

hmm, понеже аз не бих ги слагала всичките накуп, по-логично ми е да слагам по 1/3 от пакетчето за месец.    Mr. Green
И не бих ги хвърляла на боклука, а из саксиите и на двора   Wink
  

Amitola,   Heart Eyes пакетчето /90гр./ се изсипва в 5 литра нехлорирана вода - след 8 часа е готова за пиене. Когато водата започне да свършва, съдът се напълва отново.
След 3 месеца минералът трябва да се замени с нов.

Не го хвърлям в боклука, а в една градинка , обаче ти ми даде жокер - ще го слагам в моите цветя Peace

# 157
  • Мнения: 136
Страхотна тема ! Благодаря !
 bouquet Hug

# 158
  • Мнения: 902
В музея Земята и Хората -  90 гр. - вече 9 (девет) лева   Mr. Green

Няма да коментирам  ...

Явно по-евтино ще ми излезе да си го поръчам от Иван Митев newsm78 Някой има ли представа колко ще струва доставката до София?
Омега, ти поръча ли си озонатора за който става дума в предишните страници? И, ако да, доволна ли си?

# 159
  • Мнения: 2 761
О,да.Поръчахме си друг,по-по-по... Grinning.Ами доволна съм.Единствено от цената не съм доволна.
Да ви кажа честно най-евтино излиза да се превари вода(чешмяната),да се сложи в стъклена бутилка и да се остави на слънцето да я пречисти.Става хем чиста ,хем лековита.

# 160
  • Мнения: 2 652
О,да.Поръчахме си друг,по-по-по... Grinning.Ами доволна съм.Единствено от цената не съм доволна.
Да ви кажа честно най-евтино излиза да се превари вода(чешмяната),да се сложи в стъклена бутилка и да се остави на слънцето да я пречисти.Става хем чиста ,хем лековита.


Ооо да, това е супер идея. Аз наливам само че филтрирана вода в стъклени шишета и на слънцето за няколко часа. После си пием с мерак.

# 161
  • Мнения: 364
Явно по-евтино ще ми излезе да си го поръчам от Иван Митев newsm78 Някой има ли представа колко ще струва доставката до София?


smurfette, намерих го т у к  за 10 лв.   Crazy

Доставката  (до 2 кг.  Thinking) по пощата ще е смешна.

Знаеш ли по колко лв. го продава Митев? На сайта му не виждам асортимент и цени.

# 162
  • Мнения: 274
А непременно в стъклен съд ли трябва да се постави клиноптилолитта? Знам, че по принцип е по-добре от пластмасова бутилка, но понеже не разполагам със стъклен съд с такава голяма вместимост фатално ли ще е ако е в някой пластмасов?

# 163
  • Мнения: 627
Много хубав филм, който съвсем скоро гледах, точно в тази насока  Grinning

Великата Тайна на Водата


Някой има ли субтитрите на този филм? Praynig Свалих филма, но със субтитрите има проблем.

# 164
  • Мнения: 936
Много хубав филм, който съвсем скоро гледах, точно в тази насока  Grinning

Великата Тайна на Водата


Някой има ли субтитрите на този филм? Praynig Свалих филма, но със субтитрите има проблем.

В Колибката го има и няма проблем със субтитрите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт