"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 547
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 290
Тия прозорци ми взеха акъла. Фитнес ли? Качи се -слезни ей това е фитнес.
newsm62 и мен ме чака това, ама утре, че днес съм на работа до 5. Утре и аз ще се изявявам в  newsm75 newsm79 wash hang clean clean clean
Да ви кажа аз не съм се мерила, ама... дънките дето съм с тях днес ми бяха като клин  Blush , сега са ми свободни.
Аз още си чакам уредите!!!  smile3516, че с това "на око" не съм сигурна дали не ям повече от грамажите  smile3506 Днес трябваше да ги получа, ама... Има време още до 5.

# 286
  • Мнения: 699
Браво Вики, ще вземеш и 2 та част, ние пак ще стискаме палци и ще сме духом с теб, пък така може и да ти подскажем туй онуй.
При нас някой се жени, едни клаксони, едни оркестри, гледам по строежите спряха да работят за да зяпат. Сетих се за Криси, дано им е прекрасен деня.
Аз ще излизам на разходка вече.

# 287
Привет момичета, искам да ти честитя рожденния ден , макар и  със закъснение Джиндж, желая ти много здраве, щастие и да продължаваш да ни се хвалиш /с бебчо, с мъжо и с каквото има/. Денят беше чудесен за сватбата на Криси.И аз днес празнувам - рождения ден на мама. Нямам много време да пиша - само ще се похваля, че съм -2кг за 6 дни /цикълни/, намалих кафето и ЦИГАРИТЕ. За захар не се сещам, остана да ликвидирам страстта към шоколада и нямам стигане, ноооо
Поздрави на всички, все се включвам когато сте оффлайн...
Приятна вечер момичета

# 288
  • Мнения: 290
 #2gunfireЩе ги гърмя тия дето не ми донесоха днес уредите!!!  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out Сега кога ли ще ми ги донесът  Thinking Пак карам на око и  newsm78 не съм сигурна в това, което правя.
 Embarassed и да ви кажа изядох един бонбон, ама "зетя" има днес рожден ден детето и ... не можах да му откажа.
Децата сега вечерят и аз затова се вредих на компа  Whistling
Желая ви лека нощ!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 367
Борянче верно голям бой я чака Джинджи за дето се отнася така със себе си ама да видим кога ще я добараме. Туй хубавото дете било дърто. smile3508 fight

Каква е грижовна тая Хаяси  Hug грижа за ближния - и все намира време , кафенце , обядче ...
Вики звездите ми го говорят - ВЗЕЛА СИ ГО  Hug Hug Hug

Ние бяхме на рожден ден край един басейн. Голям бяс цял ден - тия деца полудяха от игра.
Видяхме го нащо малкото бебенце дето се роди преди 5 седмици - като го гушнах и ми заспа в ръцете 2 часа сън му дръпна - голямо следурче туй мъниче.

Много приятели се събрахме и какво барбикю извръткаха домакините - телешки бургери , кюфтенца , кебапченца , салатка - супер и за диетката.  Тортата не я докоснах че гушках бебето ха ха ха .

Пу хубав ден само мъжа ми да беше тук щеше да е прекрасно.

Дано Криси да е на седмото небе от щастие - макар че сигурно се е разбила от умора. Дано не е била с неудобни обувки.

Дано да качи снимки , много съм любопитна да я видя.

Джинджи   love001 шегувам се муцка  Hug




 

# 290
  • Мнения: 367
ха ха ха Борянче , бой за компа ...
Ние у дома сме оборудвани отвсякъде.
Щерката на 8 год ползва на мъжа ми стария лап топ - той вече мяза на бракма ама тя си гледа филмчета като си ляга вечер само и ги качвам с Ю Ес Би -то .
Аз съм на Пи Си - то и като и изтегля нови филми малката направо ме гони и мъжа ми ми купи нов лаптоп за нова година че на стария ДВД -то му се прецака.
Сега на Пи Си - то малката играе на игри а за на лап топа чатя с мъжа ми и си пиша с вас.
Мани мани .Ако имаме 2 тинейджъри в къщи сигурно ще взривим къщата.
Апък той като си дойде отпуска като накачи разни джаджи и като опъне разни кабеляци из цялата къща , направо лудница.
Луда работа.
Даже купи безжична клавиатура и като пуска филм на плазмата да може да си я ползва за дистанционно. Аз въобще не разбрах как да я активирам тая клавиатура, светкат едни лампички едни работи - космически кораб .Направо у дома е пълно с копчетии и кабеляци . Като си тръгне след отпуска милия - една седмица не мога да се оправя да разкачам кво ли не .
А забравих имаме и Нинтендо Уии и то има една торба кабели и джаджи. smile3511
Но поне сме разпределили териториите .
Всеки си чопли нещо и мир и любов.
 Ако дойде един циганин у нас да краде кабели - направо рай  hahaha (пази боже де)
Едно лап топче вземете на девойката и работата ще се оправии у вас.

Момичета , тази книжка на Джон Кехоу съм я чела - честно казано не е кой знае какво.
мъничка така , приятничка, но ако на някой му се чете нещо с такава тематика ,но по-стойностно и по-разгърнато - РАЗГОВОРИ С БОГА 1 част на Нийл Доналд Уолш.
Не спирам да повтарям за тази книга с риск да ви досадя вече, но ще пропуснете нещо страхотно ако не я прочетете, уверявам ви.

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 22:24 от Felina

# 291
  • Мнения: 699
Девойкиииииии милииииии, къде сте?
Малко е късно за вечеря и питие, тъй че ще се въздържа, но утре сме на закуска и кафе. Сега може само по едно кисело мляко и нищо повече. Ние големи разходки тия дни, ма то едно хубаво временце с малката сме навън до 21ч. Малко закъснявам с вечерята, но как да я лиша от забавление, сърце не ми дава. Навън пред блока на всички приятелки децата щуреят и тя така им се радва, само рита с крачета и се смее и дебне къде ще иде топката. А и те и се радват и я забавляват. Голяяяяяяяяяям кеф.
Но и така кантара мърда надолу, нищо че ям късно. Дано и утре да има някой минус и вече ще съм мнооооооого щастлива.
От мен лека нощ, до утре.

# 292

Общи условия

Активация на акаунт