Отговори
# 30
  • Мнения: 112
Готово   момичета #Silly айде приемам и други заявки, докато и аз не съм забегнала на някъде. Нашата " група на Шаро" пък ще оди на Панагюрище. Там съвсем си немам на идея какво има и какво ще гледаме. На 3,4,5-ти май имаме нощувки. 4 семейства със 5 деца, та ще видим "Кон боб яде ли!?". Ако се върна озверена не се учудвайте.. Joy То голем зор с тия вили, хижи и прочие... обиколих цяла Северна България, какво що имаше публикувано в нета ... и нищо, всичко заето по тия почивни дни. Народа не спи, а резервира... ooooh!

Ганган, добре дошла и от мен.     bouquet

# 31
  • Мнения: 4 370
Рале , весело изкарване и на вас! После ще чакаме и от теб снимков материал придружен с разказ!  Grinning

# 32
  • Мнения: 5
На всички желая хубаво време и много емоции по празниците! Simple Smile Раличка, изпратих на e-maila ти нашите данни, но забравих да напиша за кого става въпрос Joy
Приятна почивка , особено на тези, които са извън къщи...

# 33
  • Мнения: 122
Днес видях Танчето на улицата та реших да ви се похваля. Ама съм болна и не можах да говоря с нея и да надникна в количката.

# 34
  • Мнения: 122
Хайде весело изкарване на всички , които отиват на почивка. Ние сме болни и ще си пазим къщата.

# 35
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит празник на всички трудещи се!!!
На заминаващите приятна почивка,а на болните бързо оздравяване!!!
И добре дошла на Ганган Hug

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 19:54 от danibaby

# 36
  • Мнения: 127
Честит празник на всички и добре дошла на мама Ганган.  bouquet

# 37
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВКО. Нека расте здраво и послушно дете за радост на мама Ани и тати Диди. Весел празник.

# 38
  • Мнения: 122
Някой знае ли каква е тарифата на д-р Атанасова УНГ на частно. Май доста грозно прозвуча , но ако някой знае да ми пише.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
ЧРД на Ивко  newsm59 Да расте много здрав и все така усмихнат.

Илонитка, аз съм страшно доволна от Бозов. Преди 2 години прави на Силия парацентеза. И като специалист, и като чисто човешко отношение. Страшимирова също е много симпатична, тя беше в екипа му тогава. Надявам се да са отшумели проблемите  Hug

# 40
  • Мнения: 5
A n i, честит рожденник! Да е жив и здрав, усмихнат и игрив, да ви слуша и радва! Grinning

# 41
  • Мнения: 5
Tonii, вие от какво сте болни?
Ние точно през празниците се разболяхме, днес педиатърката ни не си вдигна телефона Sick, а Дани повръщаше и не искаше дори вода.  SadЗапочна се едно звънене /включително и на споменати тук специалисти/, но нали сме каръци... Ходихме по спешни кабинети, но все още следим дали е вирус или стомашно-чревно разстройство.
А аз с оглед на предстоящо даване на ясли все проучвам лекари, педиатри, но май не съм се справила, щом днес ударих на камък.

# 42
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Ивко!
Да расте здраво, умно, послушно и лъчезарно дете!




Тони, д-р Атанасова взема по 15 лв. на преглед, но можеш да отидеш и с направление, стига да ти дадат. Laughing

# 43
  • Мнения: 122
Благодаря Кари. Аз направление и занесох последния работен ден , но се притеснявам , че може да ми потрябва в почивните дни, та за това питам. Да не се изненадам.
Ганган Стоян е лепнал някакъв вирус предполагам. Хрема , кашлица и се притеснявам да не стигне до ухото , че пак ще стане проблем.

# 44
  • Мнения: 2 609
Тони, щом си с направление, то важи за три прегледа в период от 1 месец. Няма да ти вземе пари. Peace

Общи условия

Активация на акаунт