Мили "Симеоновки " - Христос Воскресе !!!

  • 9 871
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 290
Добро утро и от мен . Аз от снощи пак съм на режима и ще съм максимално стриктна  Praynig Praynig. Равносметката до тука е , -5 кг за нестриктно спазване 1 месец и +1 за 20 -тина дена почивка и безразборно плюскане на сандвичи и сладки неща... Значи сега съм си почти там където спрях .
 hayasy  мн ти личи разбира се  , голяма е разликата !Браво !!!

# 31
  • Мнения: 699
Ехооооооо будна съм отдавна, но понеже жуженце спа досега и изгледахме цял филм с моя мъж. И няма да откажа да ти правя компания за кафето. Тъкмо ми е време за второ. Наистина се надявам бързо да се отървем от тия 6-7 кг. Аз съм си режимна, закусих си млекце. Като си обух дънките сутринта мислех че ще ми стягат, нооооооо  newsm68 newsm44 нееееееееее добре са ми. Айде мойте взеха да ми дават зор вече и ставам, че ще излизаме най-накрая на разходка, че тук времето бива. А и малко да изразходим  калории, че то не си е работа да не се излиза толкова дни.

Приятен ден на всички.

# 32
  • Мнения: 3
Добър ден и от мен!
Само да вмъкна че уж за тези почти 2 м.килцата трябваше да са 10 кг. по думите на Симеонов,а
сега след празника нещо диетката не върви,направо ми идва да крещя ли крещя от ужас че ще си ги върна и онези 4-ри изстрадани сланинки.
 Embarassed

# 33
  • Мнения: 367
Ехо време май за второ кафенце .
Всички спинкат ... няма постове.



Ще отида малко на пазар че хладилника ме гледа и аз го гледам и нещо няма какво да си кажем ...
Трябва да заредя за диетстване.
И ще си купя пустия сладолед най-накрая Joy че иначе има да го мисля цял месец.
Дъжда тук спря ама не е за разходка - детенце откачи от скука.
Как и се излиза навън - горката ...
Ние днес довършихме козунака и край вече.
Салатки, яйчица , месце, рибка и сиренце.
Без оливки.
Трябва да изкарам сега пълен месец и да съм абсолютно стриктна, защото момчето ще си дойде и трябва да има сериозна промяна в мойто тегло.
След пазара - тренажор 60 мин...
За този турнир с тоя Великден нищо не направих, обаче за следващия ще съм стриктна.
  love001 Hug на всички
   

# 34
  • Мнения: 699
Леле, вярно всички спят или са на гости и ядат. Фелинче май пак аз ще ти правя компания за кафето, благодаря за него. При нас пък днес за първи ден е хубаво времето и малката я изведохме за около 3 часа на разходка. Малко да раздвижим охранените Д- та. Сега пък ще я оставим да спи и после на пазар, че и у нас с трън да се завъртиш в хлалдилника няма какво да закачиш. Че и фризера ми е пълен с плюшени играчки. И за там ще трябва да се купи нещо.

Айде хубав ден на всички.

# 35
  • Мнения: 367
Хаяси потопи народа , само надни4ам аз във форумчето ама нъц , няма нищо.
Аз пък заредих хладилника за диетуване и сега всичко е наред за старта.
И сладоледче взех, ама само го куснах да му видя вкуса.
Малката ще си го яде. Най-лошо злоупотребих с козунаците ама сега цял месец ще е режимно време така че надявам се на хубави резултати накрая 5-6 килца дай боже.
Купих си даже един пръстен днес. Направих грешката да го пробвам и ми хареса много.
Много симпатяжки та му се радвам сега Heart Eyes.
Аморче айде - нали щеше да пишеш .
Само с Хаяси си броим кафенцата цял ден  Coffee Coffee Coffee
Джинджи е ясна тя си ни е поспаланка писанка - то и е простено на нея   bouquet Hug
Сега ще си фрасна едно ново лакче че да не ходя такава ошмулена.
Ииииии ви чакам ....  wavey wavey wavey 

# 36
  • Мнения: 304
Здравейте пак Hug

Аз днес никакъв апетит нямам, въпреки че шести ден правя кардио. Мислех ако изпитвам глад да говоря с Оги за повече храна, но засега не е имало такъв момент затова ще си карам така. Даже сега за вечеря едвам си натъпках в устата това, което си бях приготвила.

Ушите (дето оня ден ви се оплаках) ми минаха, но втори ден просто няма такова главоболие и след малко смятам да го тръшна с един аулин на прах, стискайте палци. Аз в петък си се прибирам в София и се връщам пак на линия  Hug

Определено съм адски мотивирана и нямам търпение в петък мъжа ми да констатира някаква разлика  Blush Praynig

# 37
  • Мнения: 649
Хайде и аз да се отчета за днес. Цял ден се боря с адски гадно главоболие, та най-накрая ме поотпусна тази главица.
Сефга съм много по-добре, даже едно Романс4е му дръпнахме , та си похапнах от мойте любими вкусотийки там.
Сега вече съм пред умирачка, два дни удържах фронта ама днес яко се .......
От утре почвам само позволени хранички и вечер на кроса щот летото иде.

# 38
  • Мнения: 367
Бравос Амора ,
ти 7 килца вече си ги утрпала със сигурност щом не си прекъсвала режима.
Аз може ли да питам някой наясно ли е с това
http://fitness-m.com/LKarnitin-Guarana-p-77.html?osCsid=4bd11394 … 0bb99ecfbe1ef306a
Аз изчетох много нещо по форумите за Л карнетина и много народ сваля килограми с него .
Особено като се запънат последните килца.
Ако някой има някакво анти -инфо ще се радвам да раздуе.
Поне от това което чета има много благоприятен ефект за общия тонус и е напълно натурален продукт.
Дайте мнение че се чудя дали да си взема Thinking.

# 39
  • Мнения: 649
За Л-карнитина знам, че е добре да се взема при много динамични и изморителни тренировки. Най-вече при така наречените аеробни тренировки. Ако не изразходваш много енергия няма никакъв сми от него.
Също така не знам дали има някакъв ефект в нашия случай, когато тренираме на крос  Thinking

Туй от мен.

# 40
  • Мнения: 304
Фелина, не знам за Л-карнитина с гуарана, но аз съм хвърлила око на един фет бърнър, само че в момента не мога да ти дам линка, понеже ми е на лаптопа, а аз не съм от него. Прочети някъде във форума имаше за Л-карнитина с гуарана, а специално тоя фет бърнър ми го беше препоръчал Поци от форума, дето е фитнес маниак. В петък ще си го поръчам, почвам го от понеделник и ще споделям резултати.

# 41
  • Мнения: 367
Ето малко инфо за действието на Л - Карнетин
http://www.bb-team.org/articles/882/
Във форумите на фитнес маниаците доста народ пише че тр да се комбинира с фет бърнър.
Амора кажи когато можеш кой бърнър си си харесала и защо него.
Аз досега не съм ползвала никакви такива добавки обаче се забих в един форум и разни девойки раздуват че всяка пролет си почвали с Л карнетин и сваляли тегло за лятото.
Чакам утре да ми дадат инфо и за тия билки за които споменах преди 2 дена .
Искам да реша кое е по-добре и да си взема нещо да помага.
Поне и двете са естествени натурални продукти ама трябва и спорт.
 

# 42
  • Мнения: 153
Здравейте момичета,

аз днес почти цял ден съм си вкъщи обаче нещо нямах желание да пиша.
Едно такова ми е мързеливо.
А и МЦ-то се прокрадва полека лека и ме понаболяваше корема.
Апетит днес нямах особено много, но си хапнах по режима.
Само сутринта малко козуначе за последнто и това беше.
Сега си пийвам биричка, разбира се съобразено с диетата.
Аз да ви се оплача. По принцип съм алергична към соя, тревички, цветенца и т.н.
Още вчера сутринта ми се появи една алергична пъпка, но не бях яла яйца все още.
Само шоколад.
И от снощи ми се появиха още доста и сега ме сърбят.
Пфу 2 дни не бях режимна и се опъпчих.
А не знам от яйцата ли е, от шоколада ли, от каймата на кюфтетата ли...

Хубавото е, че сутринта кантара ми показа тези кг., на които бях онзи ден преди да отида на село и да започне плюскането.
Така, че май започвам оттам откъдето спрях.
Дано този път да ги смъкна де, че те нещо не се дават.

# 43
  • Мнения: 699
Felina  аз съм пила един фет бърнрър когато ходех на фитнес, но ми действаше много зле, бъкан е с кофеин и ако пиеш и едно кафе става страшно. Поне реакцията при мен беше такава. И аз си заредих хладилника с пилешко филенце, кашкавал и сирене LIGHT, имам си сварени яйчица, ягодки, извара, бонус и съм на линия, като цяло не усещам голяма разлика по дрехите, но корема ми е подут адски много и от ядене и от очакването на МЦ-то, задържам водя яко. Няма да се меря до 01.05, за да не се уплаша. Само см. ще си видя утре. Да се надяваме, че не са големи пораженията, но по-важното е че няма да се откажа, установих, че като се храня по режима се чувствам много по-добре. А и пустият му апетит с това МЦ една седмица съм гладна като вълк. Хайде лека нощ и утре да се събудите без плюсове от празниците.

# 44
  • софия
  • Мнения: 290
Felina  , какво да ти кажа.. химия , може да подейства за килограмите ... ама .. не се знае къде ще му избият вредни или странични ефекти . Знам ,че много го пият за из4истване на мазнините ,след като са се зобали с гадусти за маса .То по фитнесите с какво ли не зарибяват .То колко фитнес манияци знам ,дето са си изпатили с химии , 4е даже и със трагични слу4ай , щото човек се зарибява , и по4ва да се и увлича.. Аз едно време съм пила карнитина , ходех и на фитнес , не съм видяла кой знае какъв ефект , много се потиш от него .. това съм забелязала..То май не е толкова за килограмите , колкото за подкожни мазнини. А за фатбърнерите - те обикновено съдържат л карнитин , може да го ползват в комбинация за по-силен ефект ...Аз лично не съм много ЗА !

Общи условия

Активация на акаунт