Любители на КОТКИ тема 2

  • 34 098
  • 480
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТОООО!!!!!  bouquet

# 436
  • Мнения: 4 916
argun, много ти е готина Коткодзилата  Grinning има бузки за мачкане, ама  ми изглежда от котките, дето не дават много много да ги пипат ?
 ...

Толкова ли й личи?  Joy Точно такава е - ако реши да се погали, дава да я помилваш, но иначе  Naughty хапе, драска, сумти...

Djindjari,
Честито!!!

# 437
  • Мнения: 3 770
Djindjari , честито !              

# 438
  • Мнения: 4 116
Толкова ли й личи?  Joy Точно такава е - ако реши да се погали, дава да я помилваш, но иначе  Naughty хапе, драска, сумти...

 Ми толкова години с котки, специалист съм станала значи, щом познах  Joy

Djindjari, честито!!! Момче ли искаше да е?

# 439
  • София
  • Мнения: 1 951
 Djindjari ЧЕСТИТА ВеСТ!!Всичко  ще  е  наред   с бебока!!!
Котките  са  като  хората .Поне  моята  Джеси  беше.Забременя  много  късно,над  десет  годишна  беше.Роди  със  секцио.Направи  злокачествен тумор  на  млечните  жлези  и  много  мъка  ми  причини.Забременя  от   котак,който беше  уличен ,но  си  го  избра  ТЯ.Нейната  порода беше  руска  синя.Според   вет,беше   ,че  не  е   трябвало  да  я   пускам  с    този   котарак .А  тя  милата  го  доведе   вкъщи  пред  прага  на  апартамента .Пуснахме  ги.И така.Пак  ще  се  разплача/.

# 440
  • Мнения: 4 916
... Забременя  от   котак,който беше  уличен ,но  си  го  избра  ТЯ.Нейната  порода беше  руска  синя.Според   вет,беше   ,че  не  е   трябвало  да  бъде  този   татко....

Ау, те са много сложни. Имам познат на когото първото му коте почина съвсем малко, сега си взе второ, но не го пуска да общува с други котки, въпреки че е ваксинирано - казва, че котките от тази порода са много нежни и се разболяват много лесно.

# 441
  • Мнения: 466
Сиамка, щом си мацата си папка и пие водичка, не се предавай!  Praynig

Вярно, че цялата работа се струпва на майка ти, но това не е достатъчен аргумент! В крайна сметка всички живи същества остаряват (е, повечето) и с възрастта и хората не могат да се обслужват в това отношение, но не ги приспиват!

Котката си е възрастна, но се храни и пие вода и си живее - значи някой горе така е решил! Да не решаваме вместо него безпричинно!  Hug
То е ясно, че ти няма да вземеш такова решение, но според мен не трябва да даваш изобщо възможност да се заговори на тази тема!  Peace

А изпражненията твърдички ли са?
Дали пък няма памперси за животни?  newsm78

Няма ли някой да помогне на майка ти в чистенето след Пусана?


 

# 442
  • Мнения: 1 218
Маргало , argun , Диди69 , Ted_cat , seat-kata Благодаря за честитките  Hug Hug Hug Hug

Ted_cat много исках бебо да е момченце, аз и до някъде си знаех...  имах някакво предчувствие , но друго си е вече да е потвърдено от лекар  Peace
Имам план и за момиченце под номер 2  Blush  Heart Eyes  Ама всеки по реда си  Heart Eyes

 
AnMary , колежке  Mr. Green аз съм електронен инж  Crazy
Ужасията е пълна, понеже не мога един бушон да сменя  Blush , а съм завършила с отличен (егати зубърката съм била  CrazyMr. Green

А тая мишка малката Нефертина ако ми падне самоооооооооо, така ще я нагушкаааааам здраво, че ще се чуди от де й е дошло  Crazy
Много е сладка пу пу пу  Hug

Диди69 ,  ма много са ви вирнати мустачките верно бе  Mr. Green Heart Eyes  Аз преди на другите снимки
(тея първите дето ги постна)  се кьоравих да ги видя тея мустаки , ма се отказах по едно време. Е... сега много детайлно са изнесени на показ  Joy 
Много е сладък тоя Рет , и с тия вежди дето стърчат пред носа му , направо ще го изям тоя рошльо  Hug Heart Eyes

Serendipity как е твоето мустакатче ? Дано да сте добре вече  Praynig

Сиамка , другия вариант е да  си я отделяте в една стаичка да си седи докато ви няма и да не ходи навсякъде...
А докато има човек в къщи да си я наблюдавате  newsm78
Ма това с приспиването ... аз ще си съдера задника от реване за твоята котка, а пък на тебе какво ще ти е ...
Дали наистина няма коешки памперсчета  newsm78

argun  , такъв замислен поглед  има котинка , на тази снимка където си е ковнала дупето върху лаптопа  Joy  , ще кажеш , че крои план за отмъщение и всеки момент ще обяви война срещу  лаптопчо   Joy

# 443
  • Мнения: 4 916
...

argun  , такъв замислен поглед  има котинка , на тази снимка където си е ковнала дупето върху лаптопа  Joy  , ще кажеш , че крои план за отмъщение и всеки момент ще обяви война срещу  лаптопчо   Joy


Ох, като знам каква е ревнива, се моля да не започне да пишка върху клавиатурата  Praynig (както направи болонката на една позната, пак от ревност)

# 444
  • DE
  • Мнения: 521
Джиндж, честито  bouquet, радвам се за теб! И аз бях на доктор днес, ама моето хайванче още се крие Simple Smile

argun, внимавай, бях писала вече Пусана как ми изчопли клавиши от клавиатурата, да не говорим, че ми е пишкала в куфара от ревност, че заминавам!

Мадам, абсолютно си права във всяка твоя дума, майка ми и сестра ми се грижат за нея, майка всъщност подхвърля с половин уста за приспиване, знае, че докато котката се движи и яде няма да дам да се помисли даже. Ше видим, просто днес ми се оплака и аз честно казано се учудих, защото досега чак такива изпълнения не беше правила. Да й ограничим пространството също не става, тя не е свикнала да бъде ограничавана и ще страда много. Дано да е било единичен случай, при всички положения ще се прибера за рождения й ден и ще я заведа при вета, да видим дали ще ми каже нещо ново и да видим за памперс...

# 445
  • Мнения: 4 916
...
argun, внимавай, бях писала вече Пусана как ми изчопли клавиши от клавиатурата, да не говорим, че ми е пишкала в куфара от ревност, че заминавам!

...

Емоционална натура е твоята Пусана  Joy и моята, де.

# 446
  • Мнения: 812
Djindjari честито миличка!  stork-boy Дано всичко мине добре, да сте здрави ти и бебо! Леко бременеене и от мен.

# 447
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Ооох, едвам смогнах да ви прочета, сакън да не излезе в отпуска човек  Mr. Green и сте написали над 20 страници.  Crazy
Djindjari , поздравления за малкия мъж и безпроблемна и лека бременност ти желая   bouquet

# 448
  • Мнения: 1 745
Djindjari , поздравления за малкия мъж и безпроблемна и лека бременност ти желая   bouquet

И от мен!  Hug  bouquet

# 449
  • Мнения: 1 227
Джинджари, прекрасна новина  bouquet лека и безпроблемна бременност Hug

Общи условия

Активация на акаунт