"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 11

  • 11 406
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 218
А аз пия неофолик  Peace
Била по-добрата (доколкото разбрах ) за 5, 09 лв  Peace
По 1 хапченце на ден  Crazy

# 46
  • Мнения: 649
^desika^ , лелееееееее Виена  СТРАХОТНО  Hug
Само от разкази съм добила представа за какво иде реч там , та с две думи истински разкош  Hug
После и ти ще разказваш как е било там  Hug
Присъединявам се към пожеланията на Фелинка + още едно мааааааааалко допълнение : да отидете двама, а да си дойдете трима  Heart Eyes Heart Eyes
С най-добри чувства , да не се засегнеш нещо сега  Hug

Djindj не се сардя, няма за какво. Ако стане така моят мъж ще е на 10-тото небе от щастие, не на 7-то. Ама ще видим докога ще се дърпам.
Сега в четвъртък ще ми излезнат резултатите от токсото, после мисля да си направя един профилактичен при моя гинеколог. Пследния път когато ходих при него ми каза, че матката ми е много малка и може да имам проблеми със забременяването та ще го видим сега какво ще каже. Но като се консултирах с др лекар, той ми каза, че е нормално, тъй като аз съм доста дребна.

# 47
  • Мнения: 90
                  мммм добре съгласна да почна веднага след получаването на режима, ама моля те не ме изкушавай с торти, днес съм изяла 2 кивита, една ябълка и една салата с домати, краставици, сиренце и малко маслини, а до вечера ще видим....
                   Вчера си взех един чизбургер, защото мнооого ми се прияде - по принцип не си падам по тях, ама незнам що така ме изкуши и друго си взех сладолед с карамел4е ммм беше мн вкусно като се сетя  Confused

# 48
  • Мнения: 90
  Desika - това с матката ми е много познато аз имах същия проблем, но от около 2 години съм на лечение, така че ням да се шашкаш!!!

# 49
  • Мнения: 649
  Desika - това с матката ми е много познато аз имах същия проблем, но от около 2 години съм на лечение, така че ням да се шашкаш!!!

Какво е лечението?
И има ли резултат?

Оф имах да казвам още нещо ама позабравих. Бе днес много изписах, ама ха.
 Thinking Thinking Thinking А да за Felincheto я кажи как издържаш по 60 мин. на кроса. Аз въртя 20 мин, и после съм  smile3517 Confounded
И също така ми е много скучно, гледам през прозореца, въртя се, гледам телевизия. Трябва да пробвам с плеъра на ушите да видим как ще е.

# 50
  • Мнения: 90
  ami ima ti na kolko si godini, kakvo ti kazaha, az spodelih i na Ogi i toi me naso4i kym nqkakvi homeopati4ni na Himalaq ma 6te gi doosydim!
        Ami otna`alo bqh vseki den na izjekcii v dupeto sutrin i ve4er, posle samo sutrin , i posle na hap4eta.....
 
 Moga da ti kaja i klinikata kydeto hodih mn sa dobri i mili!

# 51
  • Мнения: 367
Аз Десика си пускам някое филмче дето съм си изтеглила или някое дето много ми харесва - като това от линка
и почвам. В  началото направо не можех да дишам - ужас направо . Обаче всеки следващ път увеличавах минутите .
И изведнъж сякаш ми се разтвориха дробовете за повече капацитет и нямах проблем повече.
Отначало с повече почивки , сега спирам чак на 40 тата минута.
После още 20 минути.
Аз обаче не съм много тежка - имам 6 кг отгоре ако някой има 10 - 15 със сигурност ще се изморява много повече.
На мен ми капе пот от лицето по раменете след 25 мин.
Номера е да не спираш и имам вода до себе си и хавлийка.
Вчера гледах Running Scared тои не е нов ама се заплесвам и не усещам как минава времето.
Минавам по - 25 - 27 км за 60 мин и изгарям на 10 мин по 100 калории
Ама ядох разни работи дето не са за разправяне - та реших малко да компенсирам - с тез купони тоя уикенд -ужас
Аз на вело не обичам - маправо ми се изръбват кокалите на Д-то
Ама на кростренажорчето ми е ОК
Той мъжа ми затова ми го купи и ми вика сега намаш никакво извинение да не тренираш .
Ние преди ходихме на фитнес заедно ама сега като го няма - познай дали ходя сама
Ми вика ми медуза на плажа миналата година  - голям неприятник .
Тая година като си дойде - ще види той.
Аз имам много сланинки на кръста и корема - съответно и на кълчоците .
Обаче май трябва да си намеря някакви упражнения за корвм и крака .
Май кака Синди може да свърши работа.
Ше се пробвам да намеря каде Джинджи беше пуснала линкчета с упражненията и .
 
 

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=44878

Сега си тегля сезон 3 на The Apprentice дето ви бях споменала - те май го дават по ТВ 2

 newsm10

# 52
  • Мнения: 649
Felina как четеш субтитрите докато въртиш. Мале аз на кростренажора на 10 минута са плувнала в пот, гърба ми е вир вода, от лицето същата работа вадички се стичат. Иначе гледам да поддържам около 65 оборота в минута. И за 20 мин правя към 7.5 км, 170-180 калории. Засега съм се застопорила на 5 степен.
Ама трябва да го пробвам това с филмчето.

# 53
  • Мнения: 367
Оооо ама аз на най-леката степен бе Деска .
На 1
Пък за субтитрите ние имаме 42" плазма - направо грамадна и ги чета. На мъжа ми новата играчка. Голяма радост беше.
но понякога гледам и на монитора на компа и успявам да ги чета.
 Hug

# 54
  • Мнения: 649
Момичета за днес съм замислила да си правя гювече - вътре слагам малко лук на шайби, зелена чушка, доматки, доста гъбки и сиренце и яйце. Става превъзходно. Грамажа на въглехидратите си го деля на 3 и така взимам по 1/3 от всеки ред с въглехидрати. А сиренето и яйцето са ясни.

# 55
  • Мнения: 699
^desika^ това с матката не е лошо да го провериш и при друг специалист, моя приятелка така я уплашиха единия че и била много малка матката и можело да няма деца, втори пък че била обърната наопаки, третия и каза че е малка но като й дойде времето ще си свърши работата и сега има 2 прекрасни дечица, безпроблемнни бременностти и успешни раждания, е със секцио, но и те са без проблеми. Не е имало лечение и разни такива стресиращи процедури, като се хванете да правите бебче трябва да си спокойна и да го искаш и то ще си стане.

# 56
  • софия
  • Мнения: 290
  Здравейте . Мерси на всички за стиксането и за подкрепата ... нещата вървяха добре, първия мина чудесно , ама на 2-я изпит стана малко гаф. накрая .... Sick Sick Sick .. и утре ще ходя да защитавам ... ,мисля ,че утре ще ориключа и с него.

 Felina онова изказване за злобните не беше за тебе , не беше и за нашата тема ... поне аз така разбрах , не мисля ,че някой се  е обидил на теб (поне аз не съм) . Напротив , думите ти бяха мотивиращи и много верни и както казах преди ... не мисля ,4е няма да успея , просто още не съм попаднала на МОЯТА обява ...  Laughing  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 1 218
Момичета, пробвайте и с музика , много e яко  Peace
mp3  яко в ушите, някакъв див ритъм (нещо което ви харесва) и така първо се постига оптимален ритъм, второ времето не се усеща. Музиката те увлича и те нахъсва да продължаваш без да спираш.
Кака ви Джиндж преди да и се случи случка  Sick , ползваше тази музика:

Предуреждавам, че вече не са хитови, ма мен още си ме кефят :

Eто я тук във vbox-а да я чуете : vbox
или това : цъъък Mr. Green

И още една камара подобни, правите си една папка в mp3-ойката само с такива (моята се казва КРОС ) и се почва от началото до края 30мин , яко - хем те кара да си денсиш, хем да хабиш пот  Joy

Десика и аз съм "ЗА" да посетиш друг гинеколог  Peace

Вики, нищо, мамка му утре ще е по-късметлийският ти ден  Peace поне остана само единия изпит, неговата кожа  Praynig

# 58
  • Мнения: 649
Мале Djindj с тия песнички направо удари десятката. Silence ми е мн мн любима песничка. Знам, че има някакъв филм за затвор, наркотици и т.н. и тази песен е от soundtrack-a, но нещо не можах да го открия. Втората , която препоръчваш ми е спомен от едно много приятно моренце.  Heart Eyes
Аз се нахъсвам докато тренирам с нещо подобно http://www.vbox7.com/play:5b7659f5

# 59
  • софия
  • Мнения: 290
Да бе .. за 4 години в тоя университет и на кажи речи послдния изпит .. да ме обвинат че преписвам ... не казвам точно хванат , шото не преписвах , ама си бях мушнала въпросчетата под куп с бели листове за всеки случай ...... ама поне не са едно към едно с това дето съм писала , та утре -зАЩИТА ,колко ме е яд не е истина , щото темата я знаех......

Общи условия

Активация на акаунт