Колко парфюма имате в колекцията си?

  • 44 146
  • 551
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4
Колко пари сте давали за всички тези парфюми  ooooh!

# 496
  • Мнения: X
В момента имам 3 и са ми напълно достатъчни.

      

# 497
  • Мнения: 1 447
За мен лично е безсмислено да имаш повече от два,три парфюма защото много бързо ми омръзват.
Пък и не мога да си позволя толкова много пари да давам за  парфюми.

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
За мен лично е безсмислено да имаш повече от два,три парфюма защото много бързо ми омръзват.
а що не вземеш да носиш само един чифт дънки и една риза, `щот с тях се харесваш най-много и какъв е смисъла тогава да си купуваш и други  newsm78 и ........ омръзват ти точно защото са два-три
Пък и не мога да си позволя толкова много пари да давам за  парфюми.
това вече е друг въпрос, но повярвай ми - можеш. Те многото парфюми не се купуват в един ден, а се натрупват с времето  Peace

# 499
  • София
  • Мнения: 2 271
3 броя имам сега, за различните случаи... И като се замисля, май това ми е рекорда - не съм имала никога повече парфюми накуп...

# 500
  • Мнения: 1 447
За мен лично е безсмислено да имаш повече от два,три парфюма защото много бързо ми омръзват.
а що не вземеш да носиш само един чифт дънки и една риза, `щот с тях се харесваш най-много и какъв е смисъла тогава да си купуваш и други 
Ами ти откъде знаеш,че не ходя само с един чифт дънки и една риза  Whistling
И написах,че това е мое лично мнение,което се отнася за мен самата,така,че няма смисъл да ми казваш защо ми омръзват или с колко чифта дрехи ще ходя.

# 501
  • Мнения: 74
За мен лично е безсмислено да имаш повече от два,три парфюма защото много бързо ми омръзват.
а що не вземеш да носиш само един чифт дънки и една риза, `щот с тях се харесваш най-много и какъв е смисъла тогава да си купуваш и други 
Ами ти откъде знаеш,че не ходя само с един чифт дънки и една риза  Whistling

Стига,хора!Страхотно е да имаш,както много дрехи,така и много парфюми,но все пак всичко е въпрос на възможности!Глупаво е да се дърпаме заради "бройки" Peace

# 502
  • Мнения: 1 447
За мен лично е безсмислено да имаш повече от два,три парфюма защото много бързо ми омръзват.
а що не вземеш да носиш само един чифт дънки и една риза, `щот с тях се харесваш най-много и какъв е смисъла тогава да си купуваш и други 
Ами ти откъде знаеш,че не ходя само с един чифт дънки и една риза  Whistling

Стига,хора!Страхотно е да имаш,както много дрехи,така и много парфюми,но все пак всичко е въпрос на възможности!Глупаво е да се дърпаме заради "бройки" Peace
Права си изказах мнението си,а някой веднага наскачаха за бройката.Кой колкото иска и има възможност ,толкова има.

# 503
  • Мнения: 74
Monda,колекцията ти е невероятна!Евала ти правя!

Да добавя за почитателките на парфюми-англоговорящите един много як сайт: www.fragrantica.com/parfumeur/

# 504
  • Мнения: 0
На фона на по-голямата част от вас моята колекция е много скромна  newsm12
   

# 505
  • Мнения: 431
Ползвам само трички: Omnia Crystalline, Elizabeth Arden -- Beauty, и Clinique -- Simply, който обаче сякаш ми идва малко тежък.
Мисля, че е крайно време да си купя и J'Adore, който много харесвам :>
Като цяло съм пълен игнорамус в областта на парфюмите; не съм душила много-много и не разпознавам известните миризми. Обаче много ви завиждам за големите колекции, да знаете  Hug

# 506
  • Мнения: 22 473
В момента имам 5парфюма, очаквам още един да пристигне, та ще станат 6бр. ))
Разбира се има още много, много, които бих искала да имам. ))

# 507
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз като фен на "възрастните" аромати и абсолютна консерва по отношение на парфюмите ще се запиша с тези,които ползвам в момента,като Шери почти не влиза в употреба,в момент на умопомрачение си го купих обаче нещо въобще не се спогаждаме... Mr. Green



# 508
  • Мнения: 74

добавям и тези:

# 509
  • Мнения: 50
В момента имам 5 парфюма, от които най-често използвам два, а именно Omnia Crystalline и Incanto Shine, а другите са ми Chanel Chance, Jasmin Noir, Salvatorre Ferragamo parfum.

Общи условия

Активация на акаунт