В защита на Българския книжовен език!

  • 48 492
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 095
2 гласа и от нашето семейство !!!

# 31
  • Мнения: 2 388
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?

# 32
  • Мнения: 1 095
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?
Аз мисля,че не може. Sad

# 33
  • Мнения: 3 835
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?

Ами пробвай, ако не може то ще стане ясно. Hug

# 34
  • Мнения: 2 388
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?
Аз мисля,че не може. Sad
Щом не може ще направя още един и там ще регистрирам другия глас.

# 35
  • Мнения: 4 392

Амарена, пусна ли инфо за петицията тук?

Тео, благодаря , че ми напомни. За там въобще не се бях сетила.
Пратих съобщение на администратора с линк към петицията. Ще чакаме отговор. Peace

# 36
  • Мнения: 2 388
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?

Ами пробвай, ако не може то ще стане ясно. Hug
Направих друг и записах още един глас. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 095
Подписах и аз. Само да попитам може ли на един и същи е-мейл да се подпишат двама човека?

Ами пробвай, ако не може то ще стане ясно. Hug
Направих друг и записах още един глас. Simple Smile
  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug

# 38
  • Мнения: 335
Ердогановите послания от Кърджали /28 март 2008
Министър-председателят на Турция Реджеп Таийп Ердоган и водената от него делегация посетиха Кърджали...
На живеещите турци в България гледаме като на братя, като на един от мостовете за двустранното ни икономическото развитие, отбеляза Ердоган...
Турция се радва за изминатото голямо разстояние по изучаването на майчиния език в България, посочи той...

http://dnes.dir.bg/2008/03/28/news2827299.html



Хубаво е българското правителство да се грижи за българския език в България поне толкова, колкото Ердоган се грижи за турския език в България.

Защото и по изучаването на българския език в България е изминато голямо разстояние от българското правителство.
Заличаването на българския език от нещата, към които държавата има образователни изисквания, едва ли ще е крайната точка на този път.

Вероятно тепърва предстои да видим какво още са подготвили слугите на българския народ по отношение на всичко, що е свързано с националната ни идентичност.

# 39
  • Мнения: 11 315
Не можах да разбера защо сутринта като подписах, не ми дойде потвърждението на гугълския мейл.
Следобеда опитах пак, но през яхувския си мейл и стана.

# 40
  • Мнения: 3 835
АДРЕСИТЕ, на които можете да изпращате подписките, по пощата, след като съберете подписите.


Народно събрание на Република България,
София 1169, пл. "Народно събрание" 2


Комисия по образованието и науката


Министерство на образованието и науката
Адрес: София 1000
бул.: "Княз Дондуков" 2A



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ


Президент на РБ
Дирекция "Приемна"
София 1123, "Дондуков" 2


Медиите, до които се сетите. Hug

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 19:12 от teo7777

# 41
  • Мнения: 750
При мен стана на гугълския  newsm78

# 42
  • Мнения: 174
Два гласа и от нашето семейство
Много хубава кауза - БРАВО Hug

# 43
  • Мнения: 1 095
От нас има 4 гласа .... сега ще я разпратя на всичките ми познати  Peace
Аз се опитах да го направя през мейла си в абв,но не се получи. Къде греша???? newsm78

# 44
  • Мнения: 11 315
Имам едно предложение. Не може ли да се изготви и превод на френски и английски и да се прати до ЕС в Брюксел, за да знаят какво правят тук. Едва ли ще търпят такова денационализиране (кажете ми подходяща дума, просто не се сещам).

Общи условия

Активация на акаунт