Хората на Пако

  • 43 243
  • 487
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Което ми напомня да се възмутя - тоя ЕйЕксЕн няма един месец с една и съща програма, първо го даваха в петък, повтаряха в събота два пъти, после в събота и повторение в два и половина през нощта, после в един през нощта, а сега - в 4.45 сутринта. Много малоумно. Немалко хора го гледаха в един през нощта, защото в седем и половина в събота не ми е първата работа да съм пред телевизора, а сега трябва да съм защото искам да гледам. Освен това тогава има Европейско.

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Само да кажа, че трети сезон също е качен в Замунда, но няма сийд, този, дето ги казва каза, че пак ще го качи, защото му липсвали серии и иска да е целия. Simple Smile Дали са и някакъв линк към субтитри, но не успях да разгледам. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 301
аз гледах най-новата серия вече (вторник вечерта са я давали в испанско )  Crazy без субтитри естествено

иначе днешната серия много ми хареса  Mr. Green

# 48
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моля те, разкажи я, че нямаше как да я гледам и много ме е яд... Ако ти се занимава, де...

# 49
  • Мнения: 2 774
И по Аxn Crime го дават  - ето тук пише кога

# 50
  • Мнения: 184
Много ми харесва филма, въпреки че се успях да изгледам общо около 3 серии. Много съм изпуснала, но се надявам че скоро ще ги пуснат в Замундата със субтитри.

# 51
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма ли някоя добра душа да разкаже последните два епизода за тези, които не ги глдаха щото не бяха в България? Ужасно ми липсва, не знам как ще дочакам събота.

# 52
  • Мнения: 1 505
Моми4ета гледах реклама на Хората на Пако,4е Лукас 6те умре и пове4е няма да го гледаме в сериала(няма да кажа как умира).Дове4ера 6те я гледам серията и се надявам да не е истина това.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оо, би било толкова ужасно...

Аз не съм гледала последните три епизода и ще се побъркам, тъп ЕйЕксЕн...

# 54
  • Мнения: 1 505
За мое а и не само съжаление Лукас пове4е няма да го гледаме във Хората на Пако,свърши как умира,а и свърши сезона,следва6тите серии 6те бъдат 4ак септември месец(нямам търпение да запо4не отново).Дадоха каква 6те бъде серията от новия сезон-с погребението на Лукас.Съжалявам,4е ен мога да ти разкажа сериите Малка Госпожице Мърморанка,за6тото ве4е не го повтарят при нас.И си поплаках малко,ама заради Сара,милата стана ми мъ4но....

# 55
  • София
  • Мнения: 15
Няма ли някоя добра душа да разкаже последните два епизода за тези, които не ги глдаха щото не бяха в България? Ужасно ми липсва, не знам как ще дочакам събота.
[/quo

Ще се опитам да рязкажа последната серия. Неможах да хвана началото, Сара беше в някаква хотелска стая, влязоха някъкви въоръжени и убиха единия, тя стана свидетел на убийство, беше се скрила в банята, но я усетиха и единия се върна да я убие. В този момент влезе Лукас и я спаси. Оказва се, че двамата са прекарали ноща в хотелската стая. Лукас изива Пако като му каза,е станало убийство. Твърди, че е бил сам в хотела.Монтоя разбира, че Лукас не е бил сам и споделя с лелята на Сара (забравих й името) тя говори с Лукас и става ясно, че е бил със Сара. Пако иска да знае с кого ебил Лукас в хотела, Понеже този който е хванат от пристъпниците казва, че момичето, което е свидетел ще бъде хваната от неговите приятели т.е. другите които се измъкнаха. Питат с кого е бил той твърди,че е бил сам, Пако се нервира в този момент влиза лелята на Сара и казва, че тя е била в хотела с Лукас. Тогава на Монтоя му става много гадно и излиза. Лелята  Embarassed немога де се сетя за името, трябва да свидетелства, говори със Сара и й каза, че би направила всичко възможно за да я защити, отива сама в хотела да пресъздадат това което се е случило, но вратата й отваря един от убийците, тя естественно не го познава и така свърши следващата сери я е продължение. Междувременно Монтоя нещо се усети защото питаше за нея и като разбра къде е хукна да бяга.Това е по-важното в общи линии, извинявам се, че е малко объркващо, гледах го отгоре-отгоре, макар че ми е любим и на мен и наистина времето е мното неудобно за гледане. Надявам се да съм ти бИла поледна с инфото.

# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ужасно много ти благодаря.

Жалко за Лукас, много ми е странно като убиват харесвани герои...

# 57
  • Мнения: 9
Лелееее, каква темичка имало тук Hug Hug Hug Това е любимото ми филмче!!!
Дано в замундата някой се наеме да го преведе, че испанския не е силната ми страна Embarassed Ама е много готино сериалчето!!!!!

# 58
  • Мнения: 301
бе незнам дали умира Лукас ... ама четох интервюта с Уго Силва, в които казва, че пак ще се появява в сериала, но не като сега - в смисъл по епизодично. Дано да е само някаква постановка. Иначе аз утре чак ще мога да гледам въпросната серия. Испанския ми не е перфектен обаче  Blush

# 59
  • Мнения: 5
Лукас не умира,това е инсценирана смърт,от Антена 3 спряха сезона преди да свърши,останалите 3 серии ще ги излъчат септември,а новия сезон януари догодина.Уго Силва е снимал вече 5 и 6 сезон,в Испания току що свърши четвъртия,Уго ще се появява епизодично чак в 7ми сезон,ако има такъв,защото ако им падне рейтинга,просто ще го спрат.
За тези,които се интересуват и знаят испански могат да посетят форумите на formulatv.com
Там със съфорумците сме разнищили всичко до последно,има снимки и от самото "погребение" на Лукас,на които той присъства и дават съучастнишките лица на Пако и  Мариано,които му помагат да се спаси.

Общи условия

Активация на акаунт