Пролетно слънце в Канада бързо ти ела, че във вкъщи ни доскуча! - 24

  • 17 816
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Да почерпя за именния ден на Мартин днес с една мнооооооого зелена торта която спретнах набързо снощи Simple Smile напоследък много ми куца организацията особено за празници.

# 286
  • Мнения: 449
Хайде на новата зелена темааааааааа

Yanadark, надявам се, че няма да се разсърдиш, че и този път не пуснах тема с твоето заглавие. Другият път ще е, обещавам.  Peace Избрах предложението на Снежи, защото докато изпишем темата цветята отдавна ще са прецъфтели и няма да е актуално заглавието.

Sneji, аз пак неизневерих на навика си да не променя нещо и внесох малко редакция: "Кокичета, минзухари и всякакви цветя скоро ще избуят на канадска земя", замених с "... вече избуяха...", защото реално е така. Надявам се, че нямаш нищо против.  Sunglasses
VessiK, добре дошла в канадският отбор.  Hug

shemet_neveroiaten, честит ти именник. Да е жив и здрав, все така чаровен и с радост да открива света. Торта ти изглежда фантастично. Искам и аз да се науча да правя такива. Как се прави това покритие? А фигурките? Много пипкаво ми изглежда. Сигурно си я правила цяла нощ, но наистина е ефектна.   bouquet

Честит имен ден и на Мартин на smuty! Желая му весело и безгрижно детство.

# 287
  • Мнения: 0
Благодаря на всички за радушният прием newsm51 newsm51 В момента съм бременна в 34г.с или 8 месец.Това ще бъде първият наследник:) Работя от 1г. и 4 м в един ресторант като хостес /заради езика:(/  Иначе в Канада пребивавам от 1г.и 6м.

shemet_neveroiaten честито за именника не празнуват ли Мартиновците на св.Марина? Тортата както виждам е взела доста време .....но си струва изглежда супер.Весел празник Sad(

Общи условия

Активация на акаунт