Автоимунен тиреоидит на Хашимото (2)

  • 130 946
  • 787
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 94
пих cefasel100 в продължение на 4 месеца по 2 таблетки дневно и в крайна сметка вместо антителата да намалеят, те се повишиха #Crazy. коментарът на ендоктинолога беше " при някои лекарството действа, при теб не!". ами това е моят опит с цефасела Tired
На мен в началото ми го предписа лекаря за 6 месеца и антителата спаднаха,но пих и л-тироксин така че не знам от кое имаше ефект.А сега ми изписа селен за 1 година да го пия Sick

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Deizy_ , Selenium от дрогерията до кукления театър ли го купи? питам те, защото моят ендо ми го изписа и още не съм се организирала да го купя. а цената да ми кажеш каква е? мерсаж предварително!

# 32
  • Мнения: 94
Deizy_ , Selenium от дрогерията до кукления театър ли го купи? питам те, защото моят ендо ми го изписа и още не съм се организирала да го купя. а цената да ми кажеш каква е? мерсаж предварително!
Не,аз съм от Владиславово и го купих до Бурлекса аптеката,но предполагам,че и на други аптеки ще го има,а цената е 14,65.

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
тенк ю, Deizy_   bouquet

# 34
  • Мнения: 94
Моля пак заповядай LaughingТи при кой ендокринолог си?

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
ходя при Николай Райков. в момента е в болнични до края на месец май Sad. трябва да правя изследвания другия месец и чакам мой бивш съученик да ми даде координатите на майка си, която е ендо, да види изследванията. не й знам името Embarassed.
а ти?

# 36
  • Мнения: 94
ходя при Николай Райков. в момента е в болнични до края на месец май Sad. трябва да правя изследвания другия месец и чакам мой бивш съученик да ми даде координатите на майка си, която е ендо, да види изследванията. не й знам името Embarassed.
а ти?
Аз съм при Ковачева, в дома на красотата.Ти от кой квартал си?

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Deizy_ , ще карам на лични, че оспамихме темата Embarassed

извинявам се на всички  bouquet

# 38
  • Мнения: 498
Момичета, аз вече една година пия Cefasel по 2 таблетки сутрин на гладно заедно с Eutyrox-а. Благодарение на него имунната ми система сега е в норми и изследванията са ми добри. Пише че няма проблем прибремени и кърмачки и 2 таблетки не са прекалено голяма доза. Максималната му цена е 10.87 лева в аптека, ако си го купите на по-висока цена, вземете си парите, над тази нямат право да го продават!

# 39
  • Мнения: 94
Момичета, аз вече една година пия Cefasel по 2 таблетки сутрин на гладно заедно с Eutyrox-а. Благодарение на него имунната ми система сега е в норми и изследванията са ми добри. Пише че няма проблем прибремени и кърмачки и 2 таблетки не са прекалено голяма доза. Максималната му цена е 10.87 лева в аптека, ако си го купите на по-висока цена, вземете си парите, над тази нямат право да го продават!
Селена нали върши същата работа?По 2 сутрин не е ли много? newsm78

# 40
  • Мнения: 498
Ами не е много, при положение че максималното от Цефасела и до 6 табл. За обикновен селен не знам, мен доктора ми предписа отначало Селен и досега нямам оплаквания, имунната ми система в момента е добре според изследванията при положение, че преди година беше под всякаква критика.

# 41
  • Мнения: 94
Заедно с л-тироксина ли го пиеш цефасела сутрин?Моя селен е някакъв американски,защото не мога да намеря цефасел по аптеките,но лекарката каза че няма проблем Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 498
Да, заедно с еутирокса го пия на гладно, поне половин час преди ядене. Не ми дразни нищо.

# 43
  • Мнения: 365
Здравейте...
Чета, че пиете Цефацела заедно с Л-тироксина или Л-тирокса...
Аз пия Цефацел също, но когато намеря за добре, защото не са единствените неща, които приемам. Има ли значение това, защото лекарката не е уточнявала време и начин на прием на този Цефацел...
  bouquet

# 44
  • Мнения: 498
PIPILOTE аз пия 5 вида хапчета по няколко пъти на ден, но като правило съм си изградила еутирокса да пия сутрин към 7:00, когато стана, а селена го приемам с него, за да не го забравя, така имам навика и досега никога не съм го забравяла.

Общи условия

Активация на акаунт