Примерна схема за захранване 6

  • 48 179
  • 586
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 112
Благодаря на всички за съветите, ще опитам отново. Дано този път да стане.

# 406
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте!
Може ли някой да ми каже,дали има каша,която може да давам на обяд.Но проблема ни е,че от ориза се запича Rolling EyesА пюрета отказва.Предложих ориз и рожкови,и много я хареса,но я запече....
Благодаря!  bouquet

# 407
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз съм давала такава каша, но не сме имали никакъв проблем Rolling Eyes
опитала ли си да добавиш няколко лъжички плодово пюе в кашата?

# 408
  • София
  • Мнения: 461
и аз съм давала такава каша, но не сме имали никакъв проблем Rolling Eyes
опитала ли си да добавиш няколко лъжички плодово пюе в кашата?
Пробвах,но щом усети различния вкус веднага стиска устата,и край с яденето Confused

# 409
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Аз картофеното пюре като го направя - намачкам и смеся с вода - го прекарвам през преса за чесън. Една такава с дупки, не знам дали се сещате. По същия начин процедирам и с варените ябълки, круши... Няма да е все така с тази преса, де. Само сега в началото.

# 410
  • Мнения: 1 457
Може ли дасе включа с един въпрос Blush
Череши откога може да се дават  newsm78

# 411
  • Мнения: 1 449
Как и с какво да направя пюрето гладко и финно?

С преса за картофи - става напълно гладко. За секунди.

Картофите се слагат в пресата топли.
Към пасираните картофи се добавя топла вода/кърма, бърка се и готово.
Пюрето става съвсем гладко и 'пухкаво'.

# 412
  • София
  • Мнения: 1 833
Да си отговоря на зададения въпрос по-горе, за да не се чудят и други мами като мен.
Цитат
Може ли, според вас, да се въведе ориза с пюре на Хип, в което има грис от ориз и оризово нишесте
- Питах педито и тя каза, че означава, че е въведен ориза с оризовото нишесте, а и някъде във 3-тата тема го срешнах в отговор на Никки.

# 413
  • София
  • Мнения: 1 833
Сега имам още един въпрос. В схемите за захранване на Никки и deni_k видях, че въвеждат кашата 1 месец след започване на захранването. Дали има някаква причина за този ред на въвеждане, това се чудя?

# 414
  • София
  • Мнения: 3 524
Home raider аз лично започнах с каша и след това картоф, не мисля че има някаква конкретна причина, по-скоро така са избрали Peace но те да си кажат де Laughing
stemo аз не разбрах че плодовите не иска.. аз съм давала и Хумана оризова каша с ябълка, не е лоша. за друга не се сещам която да става за вас и която аз да съм давала Rolling Eyes

# 415
  • Мнения: 6 442
Home raider,аз кашата я дадох около месец и половина след захранването,но има значение коя схема си избрала  Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 1 833
GrOzNoTo^_^PaTe, какво имаш предвид? Започнах със зеленчуци -тиква, картоф и морков и ..до тук съм.

# 417
  • Мнения: 6 442
А например започнах с плодове,после зеленчуци  ислед това каша.
Може и зеленчук,каша и след това плод.
Но кашата не е такъв проблем(ако е даже оризова още по-добре),защото може и с нея да се започне Peace

# 418
  • София
  • Мнения: 1 833
Ясно, значи е въпрос на личен избор последователността на въвеждане на видовете храни (имам предвид зеленчуци, плодове, каша).

# 419
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз започнах същ с плодово ,след 1 месец  въведох зеленчуци и след още един и каша!
После след още един месцето и след това и глутена! Peace

Общи условия

Активация на акаунт