ПЛЕВЕН - 47

  • 19 152
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Даваме й едни антиалергични капки. Обрива не се е влошил и няма температура. Май наистина не е шарка. Тес поуспокои ме - благодаря  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 556
Значи почти сигурно не е шарка - лекарите лесно разпознават шарките. Синът ми е карал варицела, скарлатина и рубеола  и имам известен опит и аз вече, личат си, като е шарка, спокойно  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 026
Ние тази сутрин заведохме Божидарко на 1 прием, за да може да закусва там, че иначе си седи гладен до обед. То не,че има някаква гаранция, че ще закусва, но да видим.. Като стигна до вратата започна да вика "не ясла, не децата"  Confused Сега ми е толкова тъпо, явно е настъпил критичния момент, в който  е осъзнал,че го оставям там. Дано не плаче много. Оффф, гадно ми е  Sad

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, Бужи най-вероятно е озсъзнал къде се намира след вчерашното му първо спане в яслата. Може би лелите са били по-строги, когато са приспивали децата. Какво казва Анатоли, той разбира от такива неща?

# 49
  • Мнения: 5 026
Ми то не е нужно да се допитвам до психолога в къщи  Wink и сама стигнах до извода, че детето се е осъзнало,че е само без мама. А Анатоли си е мъж, мисли по-така от мен - ще свикне, няма начин....И дупето му пак е зачервено, как са го мили вчера, имаше разни нечистотии по памперса, подсечен   ooooh! Аз мажа вечер и сутрин, но там няма кой да го маже. Пропуснал му памперса и се изцапали слиповете му, дадоха ми го само по пампа, при условие ,че в гардеробчето има 3 резервни комплекта. Тепърва се сблъсквам с тия яслени истории и ще ви понадуя главите.

# 50
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро и от мен. Марио пак е с бронхит и с доста хрипове. Вчера вдигнал 39 градуса температура в яслата. Направо ужас, какво му става на това дете, преди изобщо не боледуваше. Кажете дали лятото пак така боледуват децата в яслите. Сега баща му ще е гледач, че аз вече не мога да отсъствам.
Атракция и Марио първата седмица влизаше с кеф във яслата, после обаче се осъзна и като започна един рев. След това 5-6 месеца беше спрял да плаче, даже влизаше в стаята без да ми каже дори чао, а сега пак почна с ревпвете. Не знам защо. Има един Сашко, който много ги бие и хапе, Марио все му повтаря името.

# 51
  • Мнения: 5 026
Аз сега съм на вълна хомеопатия Simple Smile Една приятелка ми каза, че на детето й изписали Сулфур и Хидрастис за "яслената " хрема. Чували ли сте ги? Аз четох из Гугъл, но се дава и за доста други неща  Rolling Eyes Чудя се , дали да купя на своя глава  Thinking Бужака непрекъснато киха и има лека хрема-това вече 2 седмици.

Веси, скорошно оздравяване на Марио  Peace
Аз също още от утре , очаквам да започва с рев още от портата.  А докато бях в групата вътре, той посяга да бие децата -  срааам  Blush При условие,че него никой не го  е шляпвал даже и в къщи, от къде тая агресия?

# 52
  • Мнения: 30
Добро утро ,мамчета!
Кофти време е навън,добре че детето е на градина!
Atrakcia,не се притеснявай за тези неща в яслата.Моето момче съм го пуснала на ясла на 1,3г./просто трябваше да се работи/и съм много доволна.Незнам във вашата ясла как са възпитателките,но от нашите съм много доболна.Там детето ми махна памперс,биберон и се научи на много навици,естествено и с моя помощ.Според мен,споделяй с тях всички неща ,които те притесняват,дори ако имаш някакви по-специални изисквания,също сподели с тях.Би трябвало да са разбрани хора.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз сега съм на вълна хомеопатия Simple Smile Една приятелка ми каза, че на детето й изписали Сулфур и Хидрастис за "яслената " хрема. Чували ли сте ги?
Аз съм давала Сулфур йодатум по съвет на д-р Пандурска. Изписа ми го за подсушаване на хремата и да го давам профилактично при първи симптоми на хрема и кихане. Другото не съм го ползвала. Хомеопатията няма как да му навреди. Имай в предвид, че хомеопатичните трудно се намират в аптеките. Аз ги купувам  от Санита и то в повечето случаи с поръчка. В "Хигия" отдавна не ги продават.

# 54
  • Мнения: 5 026
Мерси, Валя, ще ги взема и двете, пък и да не помогнат, няма да навредят  Wink

# 55
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция да ти кажа и Марио има лошия навик да се бие и дори хапе понякога. Само, че не го прави със злоба, а по този начин изразява радостта си. Странно, но той така го възприема на този етап. Изобщо не се притеснявай.
А този сулфур йодатум как се капе?

# 56
  • Мнения: 248
Аз и преди бях писала - Пандурска изписа на Ники Сулфур и Туберкулин. Определено съм доволна от Туберколина. Атракция, защо не заведеш Бужи при нея, вместо да си правиш експерименти.

# 57
  • Мнения: 40
Здравейте, плевенски мами и кандидат-мами. Приятно ми е да се запиша и аз сред вашите редици. Аз съм кандидат-мама, която очаква близначета в началото на август. Приятно ми е да се запознаем  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 196
Добре дошла, Svetlla_77   welcome
И леко бременеене   twin_neutral   Peace

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А този сулфур йодатум как се капе?
Не се капе. На перлички е. Дават се 3 пъти дневно по 5 перлички. Ако детето е малко се разтварят с малко водичка.
Важно за хомеопатичните е да се дават поне половин час преди хранене или поне 1 час след хранене.

Svetlla_77, добре дошла при нас. Hug

Общи условия

Активация на акаунт