"Amrita"

  • 76 166
  • 500
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 357
ЗуЗка, много ти благодаря, че сподели как ти е подействал коректора!  bouquet Много е хубаво, че действа още от първия път!  Flutter  Дано да го открия в някоя аптека.  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
О, и аз ще си взема това коректорче Heart Eyes
Благодаря, че споделихте момичета  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 357
      Тук: http://www.europemedical.net/bg/k_med_kozm_amrita.html пише за някои продукти на "Amrita".   Също и тук: http://www.jabse.com/cache.php?did=%AA%99%A3%9B%AA%9D%A2%A0%A6%9A%A3  bouquet Heart Eyes Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 156
Вчера най-накрая се сдобих с коректора на Амрита и мога да кажа, че съм много доволна...макар, че съм го ползвала само един път...  Rolling Eyes Виждам, че има ефект, но трябва постояннство!  Wink

Тубичката е малка, но то се слага по-малко, само в/у пъпчицата и ще ми стигне за месеци напред! Peace
Определено не може  да излезеш намазана с коректора, иначе...  Sick Joy hahaha Точно беличко е, като коректор!  Wink
Но всяка вечер като си го слагате, няма да имате проблем, на сутринта пъпчицата е изсъхнала и няма следа от нея!

Аз в началото бях малко скептично настроена, но като си намазах четири пъпчици...сега ги няма!  Hug

П.С. Скоро мога да направя снимка, за да видите точно как изглежда! Wink

      ЗуЗка, МНОООГО ТИ БЛАГОДАРЯ!!!  bouquet Heart Eyes Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, как изглежда коректорчето, в гилза като червило ли е? Днес в аптеката ми предлагаха за коректор едно шишенце, с остър накрайник, но на него пишеше лосион  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 156
      Благодаря ти Radinnna! Беше ми полезна тази информация! Hug Heart Eyes  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 602
момичета, как изглежда коректорчето, в гилза като червило ли е? Днес в аптеката ми предлагаха за коректор едно шишенце, с остър накрайник, но на него пишеше лосион  newsm78

на лак за нокти прилича шишенцето

# 52
  • Мнения: 33
момичета, как изглежда коректорчето, в гилза като червило ли е? Днес в аптеката ми предлагаха за коректор едно шишенце, с остър накрайник, но на него пишеше лосион  newsm78

Вивиан, точно това е коректора! Simple Smile
Проблема е, че сега нямам възможност да направя снимка, но ако скоро успея ще е хубаво!

Коректора е в малко шишенце, много малко, и капачето като се махне има една четчица, с която се маже самата пъпчица. На шишенцето пише - Amrita - Коректор Акне Матиращ Лосион!  Wink Във всяка аптека го има, убедих се в това! Simple Smile

# 53
# 54
      Здравейте! Искам да попитам има ли доволни от почистващата, каолинова маска с розмарин? Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 10 858
момичета, как изглежда коректорчето, в гилза като червило ли е? Днес в аптеката ми предлагаха за коректор едно шишенце, с остър накрайник, но на него пишеше лосион  newsm78

Вивиан, точно това е коректора! Simple Smile
Проблема е, че сега нямам възможност да направя снимка, но ако скоро успея ще е хубаво!

Коректора е в малко шишенце, много малко, и капачето като се махне има една четчица, с която се маже самата пъпчица. На шишенцето пише - Amrita - Коректор Акне Матиращ Лосион!  Wink Във всяка аптека го има, убедих се в това! Simple Smile

О, значи това е било  ooooh!
Аз търся нещо като червило и да пише коректор.
мерси ЗуЗка  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 156
Аз пък не го намирам коректора в нито една аптека.

# 57
  • София
  • Мнения: 10 858
Купих си го, много съм доволна, но още не съм го пробвала, защото нямам пъпка.  Flutter

# 58
  • София
  • Мнения: 156
Купих си го, много съм доволна, но още не съм го пробвала, защото нямам пъпка.  Flutter
      А от къде го купи? Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 10 858
От една аптека на пазар Димитър Петков, на кръстовището със Стамболийски.  Peace
1,55лв. има и доста други неща на Амрита.

Общи условия

Активация на акаунт