любители на ужасите, да споделим

  • 63 419
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97813 - ето този е страшен , от време на време превъртах , че е мноооооого страшен.  Simple Smile НЕ е от типа на тексаско клане , да има кървища и т.н , хич не ги обичам. ТОзи е по скоро психо-трилър. Постера не е много примамващ но на мен ми хареса, води се че е испански и се првежда Тъмнина

п.п. това е правилния линк http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55767

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 12:28 от toni_to

# 46
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97813 - ето този е страшен , от време на време превъртах , че е мноооооого страшен.  Simple Smile НЕ е от типа на тексаско клане , да има кървища и т.н , хич не ги обичам. ТОзи е по скоро психо-трилър. Постера не е много примамващ но на мен ми хареса, води се че е испански и се првежда Тъмнина

Joy Ама линкът е за комедия. Дай актуален  Blush

# 47
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=55767 ето това тлябва вече да е правилния линк, съжалявам . ако пак не стане напишете darkness в zamunda, на последната страница от разултатите го има

# 48
  • Мнения: 6 998

 И друг испански - El Orfanato / The Orphanage - беше много приятен.

Този и аз го гледах, не от гледна точка на страшен филм, че зле ми влияят, но специално Сиропиталището е страхотен. Не е страшен обаче, щом не съм откачила.
Друг стар ужас, който съм гледала, беше Екзорсистът - Началото, някоя част (може би втора или трета) - зверски ме шокира.

# 49
  • Мнения: 14
Един от любимите ми филми е Готика ->http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=101303  Simple Smile
Не са лоши също:
Предизвестена смърт
Знам какво направи миналото лято
Торбалан
Гняв
Сайлънт Хил
Убийствен пъзел
Поличбата
13 призрака
Шпрерцът
Петък 13-ти
Първата част на погрешен завой
Почивна спирка
Къщата на восъка
Ужасът в Амитивил
Стопаджията
Писък
Кръвожадна порода
Танцьори на гробища
Гробна тишина(dead silence)
Самоубийствен Клуб
Свободни стаи (Vacancy)
Черна жътва
Мрачна вода
Окото(не е страшен изобщо,но пък е интересен)
Вестонодците
Похищение
Solstice
Таванът
Злодеи на магистралата
Дяволът в Емили Роуз ми беше ужасно скучен филм.
Погрешен завой 2 и Хълмовете имат очи пък изобщо не ми харесаха.Прекалено много кървища,но в действителност няма нищо страшно..
Мъглата изобщо не ми хареса и ми беше адски скучен..докато не дойде края.Просто последните минути бяха брутални и краят много гаден и запомнящ се...
Най-изродските филми все ги правят японците... 

# 50
  • Мнения: 16
REC е голяма психария #Crazy Нестандартен и различен от повечето филми на ужасите. На моменти дори забравяш, че е измислица, а не документален филм. Така достоверно е направен.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 623
Мацки, а как се казваше филма,
в който смъртта има списък и
никой не може да избяга от нея ?
Даже май някой виждаше предварително
кой как ще умре  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 550
Мацки, а как се казваше филма,
в който смъртта има списък и
никой не може да избяга от нея ?
Даже май някой виждаше предварително
кой ка ще умре  newsm78

Final Destination 1, 2, 3

# 53
  • София
  • Мнения: 2 623
Марче направо си като Пършинг    bouquet
Благодаря ти   bouquet
Не знаех, че има и 3   ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 350
някой може ли да сподели за "Дяволът в емили роуз" newsm78
нещо съм си го харесала този филм ,но не искам да си загубя времето (както направих с "Мъглата") Confused

# 55
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
REC е голяма психария #Crazy Нестандартен и различен от повечето филми на ужасите. На моменти дори забравяш, че е измислица, а не документален филм. Така достоверно е направен.
този го имам свален, но все не мога да се наканя да си го пусна.
сама дали ще мога да го изгледам без да ми се нарушени  съня после?

# 56
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
на всички линкове от замундата.. само логин страницата ми излиза Sad по-удачно е www.dtrailer.com примерно, хем и трейлъра се вижда.
аз гледах shutter - май тайландски се оказа, прилича на the ring по похвати - пак става въпрос за умряло момиче и нейния дух и пак така се появява от време на време. не е много страшен, нито много стряскащ, макар че аз тия филми ги гледам с ръка пред очите.  Mr. Green много тъжен край обаче..  той най ми въздейства Sad

# 57
  • Мнения: 3 042
на всички линкове от замундата.. само логин страницата ми излиза Sad

Защото нямаш регистрация.
За това най-добре е да се пишат имената на филмите, пък  който иска да дава и линк.

# 58
  • Мнения: 16
REC е голяма психария #Crazy Нестандартен и различен от повечето филми на ужасите. На моменти дори забравяш, че е измислица, а не документален филм. Така достоверно е направен.
този го имам свален, но все не мога да се наканя да си го пусна.
сама дали ще мога да го изгледам без да ми се нарушени  съня после?

Абе страшничък си е филма Thinking. Аз го гледах вечерта, нямах проблеми със съня, но не съм много от плашливите. Ако имаш лош опит, по-добре си го гледай през деня, да ти е мирна главата Laughing

# 59
  • Мнения: 54
Също готини филмчета са Остани жив, Пулс, Ужасът в Амитивил  #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт