"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 7

  • 19 781
  • 268
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 649
Една моя позната си решава проблема с някакъв чай, ама аз тез неща (биковите) мн мн не го долюбвам. А хапчетата още по-малко. Оги ми каза да си купя някви за този ни проблем ама така и не го послушах и като гледам по-добре, че не съм си затормозявала организма и с тези хапове.

На мен по едно време ми действаше сутришната цигарка и кафенце, ама вече и това спря  Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 2 958
Туко що говорих с него по телефона и ми каза да му изпратя менюто от последните два дни. Каза ми плодовете да присъстват по-често в менюто. Мисля да си купя портокали, ябълки имам и да започна да обяд и вечеря да имам по 200гр плод. И да ги комбинирам с многото вода, която и без това пия. Довечера ще видим какво ще ми каже.

# 32
  • Мнения: 699
Така и не прибегнах до разни разхлабителни билки и хапове, с тях червата излиняват и става още по-лошо. Майка ми има такъв проблем и е кошмар с тия билки и хапчета, напоследък казва че лаксит или нещо подобно и помага. но при нея е хронично. все си мисля че има и други начини обаче и за сега се справям и така. Съжалявам, че не можах да помогна.

# 33
  • Мнения: 649
Мале джудж ти с тия плодове направо гладна ще си останеш.
То една ябълка ти е 200 грама или един портокал.

Аз приготвих обядеца   chef и сега похапвам

Менюто за днес е: 

2 яйца
1 ф. хляб Бонус класик
2 доматчета (220 гр.)
6 бадема

Ох да се връщам към гозбата ми.

# 34
  • Мнения: 422
и аз си приготвих обяд - запечени гъби и тиквички + омлет + 1 филия Бонус
но всеки път като готвя се чудя с тия грамажи - сурови ли, готови ли??? newsm78
сега си ги меря преди да ги сготвя!
но дали е правилно???

# 35
  • Мнения: 1 218
Здравейте хубавици  Hug
Много се радвам, че оформлението ви е харесало, следващия път ще се постарая повече, че снощи докато я правех треперех от притеснение. Няма да ви разправям сега... с няколко думи котешки вълнения с последвал екшън и як бой. Следващия път ще се постарая повече  Peace

^desika^  бон апетит !!! Да ти е сладко и насищащо обядчето  Heart Eyes

За проблема с клек бара - си мисля , че трябва да се набляга на манджичките  newsm78

Крисе, предварително си мериш продуктите  Peace

hayasy и liony са много сладки  Hug

Браво на michel - това е най-стриктната мацка сред нас и честити ти 2 килца в небитието  Heart Eyes

Абе Джудж на таз втората снимка дето си с детенце и мъж - нали ти е от лятото - къде ги видя тия 20 кила  Shocked
Стискам палци довечера Оги да ти помогне и да намерите решение на проблема  Peace


Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 12:33 от Djindjari

# 36
  • Мнения: 649
Djindj и на мен вчера ми беше 3-но критичен ден. Днес е по-добре, отдала съм се на релакс, не ми се работи и така.

Незнам дали споделих с вас, но утре мисля да се вкарам яко в джаза.
Мисля да прегреша яко  с яденето , пиенето, спането и кекса.   luvbed
Така и така ще излизаме поне да го направим подобаващо.
Планът за вечерта е следния  Wink
Ще излизаме с едни наши познати, с които се уговаряме от 1 месец. Щяхме да ходим заедно на театър и мацката взела билети за утре. Е кво да се прави сега , утре, утре.
Ще гледаме  Идеалния мъж по О. Уайлд  и послед след културно-масовото мероприятие, ще се отдадем на не толкова културно, но на по-масово мероприятие   bigdance2    Wine Glass

# 37
  • Мнения: 699
Тия дни се вечерям с миш маш и си е доста голямо количеството и се нахранвам здраво че и сникърс си добавям. Така не ми се е услаждало сладко никога. Тая сутрин реших да съгреша с бисквитки и не стана бяха ми гадни и сладки и ги зарязах (чак не можах да повярвам). Хубав си е режима и се свиква без сладко. Явно проблема е психологически и ти се яде само защото е забранено.
Сега обаче се чудя какво да обядвам. Нямам голям избор в хладилника, типично за петък, защото предстои здрав пазар и като не мога да изляза и е голям зор. Но ще се справя.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 958
Джинджър, аз от лятото съм качила едно 5 кг. Загледай се само в коленете ми и ще разбереш за какво иде въпрос. Заприличали са на бабешки. Едни сланинести и отпуснати. Щом съм 70кг, значи има какво да свалям. Аз до 58 да стигна, ще се радвам, а после ще си ги боря и оставащите. 10кг да смъкна ще съм адски щаслива и ще се амбицирам още повече. Проблема, че гадните кила не спадат.

# 39
  • Мнения: 1 218
А, забравих да ви кажа, че вчера след спанака не съм яла нищо друго. Бях заситена целия ден - та вчера бях на 3 блока  - 1 сутринта и на обяд 2 блока.Само дето забравих да се метна на кантара, да видя какъв ли е резултата след вчера и много ме е яд. А вече закусих и пих много вода и ... бе пропуснах момента.

Десика добре сте го измислили за утре. Добър план  Peace  А аз си пожелах едно кинце в МОЛ-а или в Арената в Сф, с мнооооооого пуканки и колаааааа  Embarassed Тук в това село БургасТ си нямат нищо - нито МОЛ, нито свястно кино  Weary  Crazy та си мечтая за готинко кинце  Crazy

Джудж, бе видя ми се слабичко девойче. Уф, дано да потръгнат тия пусти килца надолу   bouquet

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 219
Джудж пробвала ли си чая Инхуа.Има тема за него във форума и момичета твърдят че за WC-то много помага

# 41
  • Мнения: 649
Djindj ти отскачаш ли до Софето изобщо.
Нещо май си се закрепостила в тоз Бургас, а?

Момичета ако имате желание може да оформим някоя сбирка на Симеоновските дупарки.

# 42
  • Мнения: 1 218
^desika^  , ходим, ама на мен ми е малко, искам ощееееееееееее   smile3514
Бе, трябваше да сбарам аз един софиянац, ама на ... пуст късметишен  Joy

Джудж, сетих се за един номер от студентските години... Едната ми съквартирантка имаше големи проблеми с WC-то и си държеше винаги вкиснало кисело млеко в хладилника - държеше си ги по много време и упорито чакаше да им се подуят капачките(кое в хладилника, кое на стайна температура). После не знам защо, преди да го хапне, го оставяше за малко върху парното да се затопли и на сутринта беше винаги дежурна и първа в клека newsm78
Ама в днешно време е много трудно да вкиснеш млеко. Много изкуствено стана всичко. Особено тоя Данон е просто върха.Бях забравила една кофичка в хладилника кисело млеко на Данон - активия (натуралната) - след около 1 месец при почистването на хладилника я открих и ... същата, невкиснала и добра дори на вкус - Ужаст драги зрители  Thinking

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 13:38 от Djindjari

# 43
  • Мнения: 3 118

Момичета ако имате желание може да оформим някоя сбирка на Симеоновските дупарки.


Може

# 44
  • София
  • Мнения: 2 958
Джинджър това с млякото ще го пробвам, но с тези консерванти не знам колко време ще трябва да го чакам да вкисне. Ще си търся млекце Герма. То ми се струва "по-чисто" от другите. Благодаря за съвета.! Heart Eyes  bouquet
И аз бих се радвала на сбирка. Тъкмо изкушенията ще са доста по-малко. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт