Давайте цветни идеи за детски стаи - 2 част

  • 63 997
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Запис, ще имам да черпя идеи и аз.  bouquet

Предстои ми обзавеждане на момичешка стая, за 10- годишна госпожица.

Последна редакция: чт, 06 мар 2008, 19:24 от anuschka

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace записвам се и аз - ще следя с голям интерес.

# 17
  • Мнения: 214
luda   Hug
Леглото, което описваш наистина се предлага по магазините. В Neoset и в Gautier гледах също, изпълнението е екстра, ама цените - около 2000 лв. А и на мен не ми хареса ваденето отдолу и повдигането на долната част.
Това, което търся буквално изглежда като две части на Лего поставени една върху друга. Няма механизми и усложнения, просто горното се вади /повдига/ и се поставя на земята до долното. Двете са свободно стоящи, могат и отделно да се разполагат из стаята.  Както и да е, ще продължавам да търся снимка или пък отивам в някоя фирма за мебели и обяснявам какво искам, пък те да го мислят. Peace

# 18
  • Мнения: 786
Значи, аз понеже си имам още хартиенко тиксо от същото, ще пробвам с идейката за залепването му на парче плат първо. Мерси за която   bouquet

# 19
  • във фурната
  • Мнения: 596
А някой знае ли  дали се продават фигурки животни за залепване по стена.Имам идея да нарисувам Ноевия ковчег и дъгата над него.Но с животните определено ще се затрудня,та предпочитам да залепя готови.Пердетата ще са воал в различни цветове,подредени като дъга.

# 20
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А някой знае ли  дали се продават фигурки животни за залепване по стена.Имам идея да нарисувам Ноевия ковчег и дъгата над него.Но с животните определено ще се затрудня,та предпочитам да залепя готови.Пердетата ще са воал в различни цветове,подредени като дъга.

Да, в Домко съм виждала със сигурност от тези които са като лепенки. Има  няколко варианта, но не са твърде впечатляващи.

Обаче има и много хубави детски постерчета, от които можеш да изрежеш картинките.

Или още по-добре е от тези гумените, които се лепят с двойнозалепваща лепенка. Има най-различни животинки и са много хубави и живописни.
Има ги навсякъде, дори в магазините за 1лев. Напоследък видях най-различни такива в детския "Хиполенд".

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
А аз си харесах една картинка "Ноев ковчег" и я изкарах на А4 и я сложих в рамка. Доста сладко стана

# 22
  • във фурната
  • Мнения: 596
да,тези в магазините за 1 лев са много сладки,но аз искам да са си истинските животни,а не като за бебешори.А тези постерчета или там,плакатчета,откъде мога да си ги купя?

# 23
  • Мнения: 762
От бая време ви чета,но сега се и пиша.

# 24
# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
В последния адрес си харесах няколко неща.  Peace

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Стаята на дъщеря ми вече е боядисана. Трябва да обзаведа моминска, не детска стая.  WinkТаванът е бледолилав, а стените са по-наситено лилаво.
Дайте идеи за цветове на мебелите. Като предпочитам единият цвят да е основен, а вторият само загатнат...
По принцип си мислех за лилаво и нещо..., но кое да е това нещо друго? Или нещо.. и лилаво като втори цвят? И бягам от розовото (Барби-розово). Wink
Мерси предварително.   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 494
Присъединявам се към компанията, с ваше позволение.  Grinning

# 28
  • Мнения: 19
Запис   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 626
запис

Общи условия

Активация на акаунт