"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 225
  • 321
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 758
Абе Джудж, ти пък къде се буташ при нас дебелите немоа да разбера newsm78 Тъй кът гледам имаш излишък от 5 килца само моме  Hug Глей ква си си убава, беги да изядеш и за нас по една тортичка горе в Романса при бат Румен   bouquet


хахаха, точно натам съм се запътила сега Joy
Искам веднага да ми обясниш на ЛС, от де познаваш Рико Whistling

# 286
  • София
  • Мнения: 2 958
Бомбе, няма да се сещаш за такива работи. Аз тогава цял ден не бях яла и 4-те джина и 2-те мартинита си казаха думата. Ама как се забавлявах тогава ако знаеш, а същата вечер по-късно мъжът ми ми подари ви*****р, за да не съм се заигравала с разни бармани.  Twisted Evil hahaha
Как ме усмихна ако знаеш! Много те обичам шъ знайш!   bouquet

# 287
  • София
  • Мнения: 2 958
Джинджър, и аз много обичам морските свинчета. Първото ми се казваше Джиджо, а това което виждаш се казва Тути. За съжаление и двете умряха. Едното от мъка, че се изнесох, а второто си е било болно още като сме го взели и въпреки, че всеки ден го поих с лекарства и го водех постоянно на ветеринар умря в ръцете на мъжът ми в деня в който детето стана на 40дни. Много ми беше мъчно и после исках пак да си взема, но ме беше страх. Ти си вземи, много ще те радва. Аз мисля, че съм карък на точно тези любими мои същества. Сега в нас си имам голяма чутура
http://jhamalitsa.forum24.ru/?1-8-0-00000001-000-0-0-1189491248
тук в 3 страници можете да ми видите животното!

# 288
  • Мнения: 3 118
здравейте сладурчета, и аз имам един черен дзвер ма са му малко по-дълги мустаците и отвреме навреме казва "мау", осфен тфа е тя и е с характер  Grinning

# 289
  • Мнения: 699
Здравейте и от мен. Моето дете няма да може да се раздва на домашен любимец, защото има алергична майка, а сега и болна даже. Ей момичета чудя се какво да правя сега да продължавам ли с режима или да си дам почивка до неделя, дофтора каза до тогава да се лекувам и незнам дали ще издържа на режима с тия лекарства. А и ми се яде по-често и по малко, а вчера никой не ми каза как да процедирам в такъв случай. Накрая ще си папкам каквото ми се яде и когато ми се яде (но по малко) и за понеделника ще съм с нови сили. Само да не се окаже че нещата са се усложнили и ще трябва да продължа да се лекувам. Но пък искам да участвам в турнира.
Ох, оплаках се ама като съм по цял ден само с детенцето и трябваше на вас да го кажа.
Хайде хубав ден.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Хаяси, сега организма ти е много изтощен. Хапвай си каквото ти се яде. Не се ограничавай сега. После пак ще си режимна. Аз като знам как от нищо лежах в болница 10 дни и повече такива опити не си правя. Разболея ли се веднага с лекарства и калорична храна.

# 291
  • Мнения: 422
здравейте и от мен  Hug
какво ще хапвате за обяд - на мен ми се въртят в главата филийки с яйца.
незнам вече какво да готвя.
дайте идеи че хич не ми се яде месо!

# 292
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз ядох 60гр. риба тон, 200гр ябълки и 6 бадема. Ако издържа до 4 за закуската и утре съм така.

# 293
  • Мнения: 1 218
Крисе  Hug направи си спаначена манджичка . Наистина много засища - направо следобедната закуска на сила я ям после.
Аз и днес това ще манджора .
Джудж е нема такава красавица друга - черната перла. Чек да я наплюя - пу, пу да не и е уроки .Тези кученца са и много умни и любвеобвилни. Ох, да я цункаш и намачкаш малко от мене  Hug
А аз имам едно котаченце, една сатка рошавка топчица :
http://images24.snimka.bg/005308631.jpg - тук е още бебенце
http://images24.snimka.bg/005308632.jpg - тук си доръфва връзката от гащетата на мъж ми
http://images24.snimka.bg/005308634.jpg  - тук сигурно си вика " ох спи ми се маааааааааа стига ме дермели"
http://images24.snimka.bg/005308628.jpg - голям съм тигър
- а вие така можете ли да спите  Joy

# 294
  • Мнения: 422
Джиндж хич не го долюбвам тоя спанак.
пак съм на филийки с яйца, кашкавал и сирене + домати и краставици.

# 295
  • София
  • Мнения: 161
Джиндж как точно нацелваш грамажите за спаначената манджа и ако някоя от вас си прави и други супички нека също сподели как става номера за 3 блока например, защото нещо тотално се обърквам със супите Tired, а така ми се яде нещо различно  Cry

# 296
  • Мнения: 1 218
Ми за спанака - аз го правя за 2 блока така:
 75гр. спанак (това е 1/3-та от спанак за 1 Блок - сиреч от лист 1)
180гр. доматки(това е 3/4-ти доматки за 1 Блок - сиреч лист 1)

Слагам спанака да ври, малко нарязан лук, червен пипер, скилидка чесън - ври, ври ....
Вече като е почти готов, слагам малка част от доматките ...  пак ври ...ври - и по некое време пльоскам вътре и 2 яйца - чакам да поври още малко и е готовосТ. Остатъка от доматите ги правя на салатка. Хапвам с филийка Бонус и 6 бадема.

За 3 блока има вече много варианти. Мога да ти предложа един, с оглед на това, че повече от 75гр. спанак в манджата не бих понесла .
Същото като по-горе + 40гр. сиренце + още половин филийка Бонус + 75гр, краставки + 75 гр. доматки като повечко доматки ще сложиш с манджата, да не дойде много като количество салатата...

# 297
  • Мнения: 699
Момичета, говорих с Оги, най-накрая, питах го ако не мога да си изяждам количествата какво да правя нали ям по малко и ми се яде по-често така. Каза ми да ям само от лист 1 ако искам и по 10 пъти на ден. Ако някой има проблем като моя да знае. Каза че задържането може да се дължи на настинката ми, но то е от преди да настина, но ме успокои че може и да продължи още. Уж се разбрахме да се чуем по скайпа по-късно, дано не забрави. Аз обаче мисля тия дни да си позволя някои забранени храни но в малки количества, не че ще оздравея от тях, но ми се струва че си охлабих малко имунитета с режима. И витамини пия и уж ям зеленчуци, ама се разболях. Даже сега взех да се чудя дали да папкам много защото организма нали е зает с оздравяването и  може и да направя някоя беля така, нали препоръчват да не се яде много като си болен. Офффффффф незнам вече ще се побъркам. Хем съм гладна хем като видя какво мога да ям и не ми се яде. Няма угодия, типично за жените.
Пак се оплаквам, няма повече обещавам.

# 298
  • Мнения: 3 118
Джиндж, пристрастена съм към косматите топки. И първите приятели на човека много обичам, но никога не съм имала...
Хаяси, треа задължително да ядеш! По-добре да се оправяш бързо, съревнованието го зарежи докат не се оправиш!  Naughty
От тез грипове нема отърване, колкот и витамини да вземеш, тфа е, а като ти е отслабнал имунитета още по-победоносно атакуват

# 299
  • Мнения: 699
Ето ви рецепта със спанак (от тоя спанак да не станете като Попай)
Описание:     
Продукти:    500 гр.спанак
6 яйца
1 връзка зелен лук
2 големи глави лук
5 - 6 с.л.олио
магданоз
сол и черен пипер на вкус


Начин на приготвяне:    Измитият и нарязан спанак се попарва във вряща вода, докато омекне и си промени цвета.
Нарязаният на ситно лук се задушава в олиото, след което се смесва с отцедения спанак.
Ястието се поръсва с черен пипер и се задушава в 1 ч.чаша вода, докато спанакът остане само на мазнина.
Печем спанака в предварително загряна фурна около 10 минути, в намазнена тавичка. Отгоре го заравняваме и чукваме целите яйца.
Съвет на готвача:    Ястието се поръсва с пресен магданоз.
Момичета, тъй като се научих сама да готвя и сега реших да ви подпомогна с пусти спанак, ето ви една рецепта да я пробвате, аз все още не съм, но съм си я записала, сигурно е вкусно, като гледам и лесно се приготвя, това е за 4 порции, вие можете да си го определите.
После ще чакам отзиви, ако някой посмее даго приготви.

Общи условия

Активация на акаунт