Арабска сила ~::~ български кураж 57

  • 27 151
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 333
Добър вечер момичета!  Hug

Много ви благодаря на всички за моралната подкрепа, защото наистина имам нужда и съм се затворила в себе си и не споделям много много мъката си на никой освен тука при вас. Вашите думи и пожелания ми дават сили.  Hug

Свеар все си мисля за вас...дано малкия хубавец оздравее скоро....какъв хубавец ще стане само той като порастне.  Heart Eyes Цункай го от мен, че ми е много сладък.  Hug А ако наистина имаш нужда от каквато и да подкрепа ние сме готови да помогнем колкото можем....става въпрос за здравето на малко дете и в такива ситуации трябва да се подкрепяме и помагаме един на друг.... на никой от нас не ни е гарантирано здравето. Ние Аллах и ние сме с теб свеар!  Hug Hug

светла зх благодаря ти за пожеланията и подкрепата. И аз ти пожелавам от Аллах да си много щастлива, защото го заслужаваш и лека бременност ти желая.   bouquet

Амал тук съм  Hug ах...какви хубави фрезии....много обичам цветятя...мерси за пролетното настроение което ми внесе.   bouquet

Креми как сте вие? Много целувки на малкия сладур!  Hug Heart Eyes

Бързо възстановяване пожелавам и на ДаниPraynig

Надя и аз имам регистрация във фейсбуук след малко ще ти изпратя Simple Smile

Днес си говорихме с хабибито.  Tired И той каза, че искал да сме заедно, но за сега няма как. Каза, че незнае съдбата къде ще ни закара и че май няма да можем да се разделим току-така. И той вярвал, че сме един за друг и е поискал да се разделим, защото не искал да му бъда гадже, а искал да ме има като единствена и завинаги негова жена, но в момента обстоятелствата не са подходящи и незнаем какво да правим. Решихме да изчакаме малко. Но станахме поне на ясно, че се искаме, но как и кога ще се съберем Ел алим Аллах!  Praynig

# 46
  • Мнения: 206
Принцеске това е много добра вина, наистина много ме зарадва. Дано Аллах е милостив с вашата любов и ще се моля за вас двамата  Praynig
Ще чакам на лични емайла ти за да мога да ти пратя покана

# 47
  • Мнения: 113
Здравейте от мен  Hug Моят компютър пак се заинати и сега използвам този на леля ми. Благодаря ви, че сте мислили за мен...
Момичета, някоя от новичките беше разказала една покъртителна история за младо семействор в което мъжът непрекъснато говорел за дете... като моя, преди една седмица. Тогава реагирах като пепелянка, а сега сърцето ми кърви... Моят младеж се страхува, че е много болен.
Да не  дава Господ, умирам от болка само при мисълта за това.
Сега не мога да разказвам подробности, а и той иска първо да си направи всички изследвания... А вие се помолете мъничко и за нас  Praynig

# 48
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър вечер момичета ! Радвам се , че ви харесва новата тема . Радвам се , че и Дани се оправя .
Току що гледах новините - секна ми и мисъл и желание да казвам каквото и да е .
Повечето от вас може би вече знаят - аз току що научих , за 8 човека изгорели тази нощ във влака София-Кардам до Червен Бряг .  Светла им памет ! Не ми се мисли за болката и ужаса , който са изживели в последните си мигове .....Грешни сме и делата ни са грешни и ето как си плащаме ...ох , мъка ми е .
Останете си със здраве !
Утре е голяма Задушница - да си спомним с добро за нашите мъртви !


Здравей Нафасима - ето , мила , знаех си аз , че тук има нещо повече ....вземай мерки , води го на лекар - дано не е нещо сериозно , то като го боли човек все се плаши , че ... Горе главата !


Пустинна - това е чудесна новина - радвам се за теб , трябва да ти измислим стратегия ...ще помисля .

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 22:29 от Другарче

# 49
  • Мнения: 112
desert princess-много се радвам за теб.дано всичко най-накрая да се подреди  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 206
Моят младеж се страхува, че е много болен.
Мила махнете всички лоши мисли от главата си, вярвам, че е нещо временно неразположение или нещо, което се лекува. Но мъжете са си по-страхливи и може би се е уплашил в повече твоето момче. Нека си направи изследвания, а ние всички ще се помолим разбира се... Докато се зарадвахме на новината на принцеската сега ти ни разтревожи, но такъв е живота...колело, колело.
Не се плашете, няма да е нещо страшно...имайте вяра.
Току що гледах новините - секна ми и мисъл и желание да казвам каквото и да е .
Повечето от вас може би вичи знаят - аз току що научих , за 8 човека изгорели тази нощ във влака София-Кардам до Червен Бряг .  Светла им памет ! Не ми се мисли за болката и ужаса , който са изживели в последните си мигове .....Грешни сме и делата ни са
Да, още тази сутрин чух за тази трагедия, че и две млади момичета е имало там. Пълно безхаберие... (хайде по-добре да мълча)
Мир на праха им на загиналите хора, макар и още да не са обявени имената им.

# 51
  • Мнения: 914
Дала ,Марси  сега се включих  и  извинявайте  Praynig  bouquet

Днес чистих детската и всичко беше на слънце на тавана  ,че и котката ни ражда  Crazy #CrazyДокато я разбера тя все се умилква към мен горката и ми мяука  и ме гледа прямо в очите  Добре че бях горе  намерих и подходяща кутия и някои стари дрехи Вече роди 2 черни  ooooh!Ако зняаех че ще са черни нямаше да се мъча да и помагам  #Cussing out Joy ВСИЧКО  в къщи  е   очакване на  новите чеда   bouquet

Пренцеске ,нали ти казах че напразно се терзаеш   и Ин шаа Алла   всичко ще се нареди


Нафасима не се притеснявай  дано да се оправят нещата

# 52
  • Мнения: 59
Принцеска,много се радвам за вас!Дано се съберете скоро пак! Heart Eyes
Нафасима,дано не е нещо сериозно това с мъжа ти! Praynig
Ох,момичета,какви лентички,аз се надявам да не съм бременна,че тъкмо се бях настроила да почвам работа другия месец,а малкия да го пускам на ясла.Не,че не искам още деца,искам разбира се,но ми се искаше да имат по-голяма разлика.Но пък ако е станало сега,съдба,ще си го родя много ясно!Лека нощ на всички! smile3524 newsm46

# 53
  • Мнения: 3 804
нафасима дано мом4ето ти да е здраво,ще се молим за вас Praynig Praynig Praynig и скоро да ни зарадвате с ленти4ка
усмивка големите ми са с малка разлика,и да ти кава изобщо не съжалявам,ако пък си бременна поне ще ги отгледаш заедно
светле 4естити котета
принцеса ако ви е писано ще сте заедно,ако ли пък не може  и за добро да е
моите са много доволни от екскурзията и толкова изморени 4е жеднага легнаха и заспаха

http://img110.mytextgraphics.com/photolava/2008/02/29/016-49okre2cj.jpeg
http://img701.mytextgraphics.com/photolava/2008/02/29/023-49oks0npv.jpeg
това са две от църквите на които са ги водили,а в албума сега ще ка4а и техни снимки
а и ние излезнахме само с госпожицата без каките-баща и така я глези-то не бяха прозорците на колата,а и клаксона да натиска,накрая взе 4е заспа
а сандалите ,не са висок ток-ток4ето е около 3см и е широко
хубави новини за Дани-дано се възстанови бързо Praynig Praynig Praynig

# 54
  • Мнения: 3 804

4естита Баба Марта на вси4ки

# 55
  • Мнения: 130
Принцесо, много ме зарадва с новината! И аз чувствам, че това не е краят на вашата история! Hug
Нафасима, дано всичко се оправи при теб! Praynig
Свеър, поне ти е забавно с тези котенца. В днешно време забавленията са малко. Simple Smile
Аз утре съм на курсове в ПУ-то. Всички ученици сме тръгнали по курсове за кандидат-студенстките изпити, а някои ученици ходят и на частни уроци, за да се подготвят за матурите. Аз лично ходя само на курсове. Струва ми се абсурдна нашата образователна система. Какъв е смисълът да ходим на училище, след като това, което ни преподават не е достатъчно? И се налага да плащаме допълнително пари, за да се подготвим както трябва. Tired
Лека нощ!  bouquet

# 56
  • Мнения: 333
Надя  добвих те в фесбуук! Много си лъчезарна и хубава ...очите ти сияят...машаллах  Hug

нафасима не се стресирвайте. Дано всичко да е наред и съм сигурна, че в най-скоро време ще преодолеете този период, защото между вас има голяма любов и страст и ще ни изненадаш с лентички.  Пожелавам ти го от сърце! Hug

другарче извинявай ...голям заплес съм  ooooh! щях да ти благодаря в предния си пост за хубаво подготвената от теб тема. Мерси за труда, че от опит знам, че не става бързо правенето на теми и изисква въображение.  Hug

angel_smile  Hug

Деси много правилно казваш  Peace Hug

свеар изпрати ги котенцата насам, нищо че са черни. Много обичам котките.  Heart Eyes Едни от любимите ми животни.

Между другото знам един хадис, но не знам дали го знам правилно. Пророкът ни Мохаммед С.А.С. също много обичал котките. И доказателство за това е че един ден когато той си седял и е дошло време за молитва....но на робата му (поправете ме ако греша...става въпрос за облеклото му) е спала котка и той за да не я събуди и безпокои и самия той за да може да стане за да си направи молитвата е отразял парче от дрехата си, върху която спи котката.

Иска  Hug
Пожелавам ти успех! Права си за системата на обучение, но няма какво да се прави това е положението и за това е добре да се ходи на такива подгответа и аз когато кандидатствах ходих.

Незнам момичета....нищо не е сигурно пак...но днес това, че той се обърна оново към мен с думата "Миличката ми" се чувствам много по-добре. Незнам какво ще стане...незнам и каква статегия да планувам. Но ще видим...не се и надявам много. Всичко може да стане. Но честно казано все потъвам в едни мечти за бъдещето ни. Много искам да знам и повече за Кувейт и живота там и за това чакам новата тема за Кувейт с нетърпение...ще го следя с голям интерес..за да придобия някаква представа за страната, че не се знае има вероятност да живея там, колкото и невъзможно да изглежда сега това.

За случа днес просто нямам думи. Cry Голяма трагедия!

Момичета все се каня да ви питам, но ако не ви се обсъжда тук тази тема може и на лични да ми отговорите. Исках да знам- харам ли е двама души да се оженят без съгласието на родителите от едната или другата страна?  Thinking

# 57
  • Мнения: 177
   Честита Баба Марта!!! Да сте живи и здрави вие и всички ваши близки.Днес най-после видях албума Ви.Всички сте много хубави,а за децата Ви нямам думи,толкова са сладки.Аз също преди малко качих няколко снимки,ще ме извините,че са миналогодишни ама децата бяха развалили апарата и доста време не сме се снимали.Наскоро купихме нов и скоро ще направя по нови снимки и ще кача.Принцеске,знаех си аз ,че при вас ще има продължение.Искренно се надявам да се съберете скоро.Нафасима,ще се моля това да е само внушение и всичко да е наред.Дуа,виждала съм те в училище.Предполагах,че си ти ама сега съм сигурна.А Мохамед го виждам всеки ден на училищния календар.Амал и с теб се познаваме от някъде.В момента не мога да се сетя.Хари,моята племенница е в Рейдинг -учи там.Много я мисля в момента там имат някакъв студ. бал и няма да легна докато не се появи на Скайпа. Наде,права си за диетите.Аз не съм толкова вманиачена ама зимата винаги качвам по някое кило и като се постопли се сещам,че трябва да махна палтенцето за съжаление.Днес определено не издържах с лунуването.Ще си мина на режима на стария ми диетолог,салати,мляко,месо по малко но начесто и дано успея.Покрай децата проядох много шоколад и там ми е проблема,не мога да преодолея страстта си към сладкото.Но сега като си качвах снимките и се видях определено сега съм доста по добре от миналата година.

# 58
  • Мнения: 72
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Бъдете живи и здрави, румени засмени, като мартеничките червени!!!!

# 59
  • Мнения: 72
desert princess
Isha'allah, като дойде нова тема За Кувейт, ще ти разкажа всичко. Ако те интересува нещо конкретно питай на лични. Другата седмица, една приятелка заминанава за там- за първи път, след много години мечтаене и голямо желание. Когато за първи път се запознахме с нея, тя знаеше повече за Кувейт, отколкото аз, която живеех там. Направо ме изуми:))) #Crazy
Ето, че дойде времето и тя да го види със собствените си очи. Не казвам, че там е най-великото място на света, но всеки, който е бил там иска да се върне, заради спокойния и уреден живот. Заради либералното отношение, и в същотото време идеално място за отглеждане на деца и забавления за младите, без глупости.
Искрено се радвам за теб и твоята връзка. Няма да е лесно, но когато двама души се обичат те се борят и успяват в търсенето на щастието. Хубаво е също така, че той мисли по този начин, което е знак за сериозни намерения.

Общи условия

Активация на акаунт