БЯЛ СПИСЪК-продукти,кото са ни помогнали да отслабнем.

  • 49 914
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 2 102
От тези съм пробвала само Вита голд и останах доволна. Сега кърмя, но след това пак ще започна с нещо. Сега ще събирам само инфо.

# 16
  • Мнения: 1 599
Интересно ми е да следя темичката..... за сега с медикамент не съм отслабнала..
пила съм вита голд ... без коментар
дъвки за отслабване... и с тях не стана
чайове за отслабване(зелен) ... и едни отвари от 1 апартамен над Хемус.... без резултат.... голям апетит..лениви черва... не става....
въобще аз не съм попадала на такъв медикамент...
сега пия L -карнитин... със спорт.... и диета... но май от диетата си смъквам

# 17
  • Мнения: 15
От тези съм пробвала със Зарсена - качих 3-4 килограма при същия прием на храна. С Вита Голд нямаше ефект. И последно си бях взела дъвки Мотиф - на тях само рекламата им е хубава.

# 18
  • Мнения: 1 685
 WinkЗначи мнението ти е за черния списък-тук е само за "успешни опити" Hug

# 19
  • Мнения: 74
Мисля, че от липозан бях най-доволна...
Естествено  с движение и без хапване на мазнотий и захар Twisted Evil

# 20
  • Варна
  • Мнения: 956
Всичко изброено, освен Хербалайф и чая съм пробвала...резултат = 0  #Cussing out

Стигнах до крайната мярка - операция  Rolling Eyes Единствено това подейства при мен  Tired

# 21
Аз пих " ЛиДа " китайски са и направо съм луда по тях.  Пих ги мес. и половина и разликата беше -14кг. След това направих почивка 2-3седмици и сега ги почнах пак от 3дни. До-скоро ги нямаше по аптеките, поръчваха се само нета от Китай,но преди няколко дни ги видях в аптека до работата и вече съм спокойна. Цената им е 50лв. и са 30таб. стигат за 1мес. по едно на ден сутрин преди или след закуска.  www.kmdali.com 

# 22
Забравих да кажа че са билкови и аптеката се намира в кв."Х. Димитър" на ул. "Макгахан"

# 23
  • Мнения: 1 446
ЛИПОЗАН от август до сега с почивки 12кг.

# 24
От Зарсена преди години свалих около 6-7 килограма за 2 месеца.Сега пия други продукти които ги няма в списъка.

# 25
  • Мнения: 1 685
 PeaceМомичета в първия пост съм писала че чакам вашите предложения за препарати за да ги включа в анкетата-така че пишете имената на препаратите/bodlivasliva /-няма смисъл да преписвам целия черен списък Mr. Greenили да добавям само мои лични предложения Hug

# 26
  • Мнения: 1 685
Забравих да кажа че са билкови и аптеката се намира в кв."Х. Димитър" на ул. "Макгахан"

 newsm78Това ми иде малко като реклама вече Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 7 702
От тук посочените нищо  Sad Sad Sad не хвана дикиш при мен.Витаголд-гадно мирише ми на трева,разни чайове-никаква файда. Миналата година Китайски капсули за отслабване.С две опаковки 10кг. и вече почти година съм си слаба въпреки,че зимата си ям като за световно включително и сладко  Embarassed Embarassed Embarassed 

# 28
  • София
  • Мнения: 227
Гласувах за Ксеникал.
Докато бях бременна качих 32 кг.Преди това винаги съм била слаба и не съм имала проблеми.Кърмех до 7-8 месец и свалих само  11 кг през този период.Притесних се дали ще мога да отслабна и по съвет на няколко приятелки, които бяха доволни от Ксеникал  пробвах.Пих го кратко време около 3 месеца и свалих 14 кг. не знам дали той оказа влияние или не, но до година след това бях свалила и останалите излишни кг.Бях видяла ефект при приятелките ми и това ме накара да пробвам, исках бърз резултат, но ако трябваше да отслабна само 2-3 кг не бих прибягнала до медикаменти.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Липозана ми помагаше,Фемимодела също.Като казвам помагат имам предвид подпомагат Simple Smile

А Flax oila ми помага да недебелея.
Два месеца всеки ден шоколад и често тортички и резултата беше -0,5 Shocked Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт