Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция

  • 34 184
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 44
Здравейте сладурани   bouquet
Bz като няма кой друг да ми върши работата, си я върша сама Grinning пък и все още не съм в напреднал стадий Grinning първите месеци чувствах умора и ме болеше главата, но сега съм добре Peace
Drize явно много тичат за документите... да много е неприятно, да чакаш в тези тесни коридорчета с часове, човек се задушава, лошо ми става само като си помисля, съчувствам ти искрено мила Heart Eyes
Днес няма слънце при нас Sad но не е хладно и с вятър като вчера, поне
До нови срещи  bouquet
Ааа Каigi хванах те, че си тука, а не пишеш  Laughing . Да не си сърдита нещо. Драсни някой ред, липсваш ни Hug

# 271
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ето ни и нас! Как сте, аверки?  Hug
А Снежана01, няма проблеми! Повече от 1 час не сме стояли, но са направо ужасни тези полицаи  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire! Сигурно с конкурс ги избират - ти може ли да не се усмихваш 8 работни часа - е първия въпрос за тях! Аз й викам на жената, че детето е с температура, болно е, а тя отиде да пие чай 10 минути! Сигурно няма деца и по-добре да няма с таково зло, горкото дете! Тъкмо се оплаках на Каиги и ми олекна малко!  Hug Сега и на вас да споделя, че да забравя!
БЗ и бенмари, играчките са от Испания.  Wink А това мече е подарък на Селин с една розова пеленка, не е отделно! Не го търсете, ние ви го подаряваме! Подарен подарък носи щастие!  Peace
Добре дошли на новите фенки на Турция! enna_nn извинявай, но така ми нахълта в личното пространството, че исках да те видя и опозная от тук, че да си пишем спокойно в Скайп!   bouquet
Мама идва в събота и най-вероятно във вторник или сряда като си взема тезкерето ще пътуваме за България! Много бих искала на разходка с вас, но ще бъдем с мама, най-вероятно по Таксим! Снежана01 ще ти звънна, а ако има и други желаещи, да звънкат!
Хубав, слънчев ден от мен!   bouquet

# 272
  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета-кокичета!  bouquet
Имам лекото чувство ,че компа ми ще забие всеки момент SadМъча се с едни снимки и аз от 30 минути,но май си е от мен проблема и интернет доставчика ни newsm78
Днес си направих едни страхотно козметични процедури-е най-накрая и аз да се поглезя Laughing
Верно ,че и Kaigi липсва от известно време newsm78Ама така е -като се запролети-и няма прибиране вкъщи>Дано всичко е наред с тях!
olgarita стига си разпускала в Турция-аааааа Mr. Greenвръщай се да разкаваш!
Аз вече съм на вълна лято.Отново се зарових по сайтовете з апочивки и съм си набелязала няколко оферти. Laughing
Pina айде с нас това лято  bouquetА Dilqra ще я оставим по пътя в Истанбул и на връщане ще минем да я приберем Grinning
Елена ще ти пиша довечера н алични -да мога ан спокойствие да ти обясня,че малкото се събуди и изчезваме на разходка!
Чао мацки -по-късно пак ще пиша!

# 273
  • Мнения: 11 747
Цвете, няма Турция за мене скоро. В Италия ще ходя аз, ама ми се наложи да го поотложа...

Албума пак не ми се зареди днес, но въоражена с търпение ще чакам  Grinning

Поздрави на всички момичета от темата, все по-трудно ми е да сварвам с този форум, пристрастих се, трябва да се отказвам... Embarassed Blush

# 274
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте мили момичета   bouquet

Аз също съм фенка на Турция и смятам, че е много привлекателна страна. Струва ми е, че езика е много труден, но това ще кажете вие - които сте там на място  Flutter

Аз имам едно малко въпросче - вероятно скоро ще ми се наложи пътуване до Бурса. Не мога да изровя нищо интересно и любопитството ме рови повече и повече.  Дайте малко съвети и информация ако можете, ще ми окажете невероятна помощ  Grinning

# 275
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
bz, благодаря ти, много хубав линк си ми пуснала.

# 276
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен!Все пак гледам да се включвам от време на време!
bz за жалост снимката на Боаза не съм я правила аз, намерена в необятното Интернет пространство, но не бих отказала да му се полюбувам от верандата на някое "ялъ",много ще ми е ок  Laughing

Имам въпросче, някоя от вас ползва ли Биодер за лице?Аз ползвам крема от почни година и половина, но сякаш в началото действаше по добре а сега имам чувство че нищо не прави и се чудя дали тези новите серуми които рекламират са по ефикасни.
За тези, които не знаят за какво става дума - Биодер  е крем, който уж трябва да намаля нежеланото окосмяване по лицето и тялото.

# 277
  • Истанбул
  • Мнения: 123
ААААА, страх ме ееееееееееееееее!Усетихте ли земетръса?  #Crazy Stop
Още не съм забравила 1999_та Sick

Снежана 01,  Grinning
иЗВинявай, че чак сега ти ОТГОВАРЯМ, но от 2 дни сме по дофтури (очни) С МАЙКА и МЪЖО!

Разбира се , да се срещнем, обади ми се в петък, например, да се видим след 15,30
Дано, не ни мине котка път Hug

Бенмари,  bouquet
ПО НЯКОЛКО ПЪТİ се повтаря, чифт дикиш, все пак съм и учителка, нали?

# 278
  • Мнения: 333
Истанбулските момичета добре ли сте!!!! Токущо разбрах, че е имало земетресние ....  #Crazy Притеснявам се за вас.....

# 279
  • Мнения: 418
Добро утро Simple Smile


Дesert- Добре сме- не съм усетила нищо от снощи ..свеки усетила, но не искала да ни се обади и да ни стресне ...


Адаш= не се излагай бе два три макета, голема работа Simple Smile на следващата сбирка ще наоравим нови, виж колко сме тук форумки : hahaha
 Mr. Green Hug
Дризе - наговирхме се с теб вчера ... Mr. Green Heart Eyes

Мистик -  Hug Hug Hug

Цвете/Пина/Дилара  -  Hug Peace

Снеж - не съм го ползвала, но сам чувала за него ....sorry не съм много от полза ... newsm78


Чао мацки  Heart Eyes Laughing Hug Peace Simple Smile  bouquet

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3058305/2/ist … ts_and_coffee.jpg
http://www.thy.com/images/skylife/6-2006/94/12_94cay.jpg

# 280
  • Мнения: 164
Добро утро, девойки!  Simple Smile

Днеска тука е голям студ отново - с тези резки промени в климата почнах да пощръклявам, за вас не знам.  Shocked  Rolling Eyes 

Снощи много ме хвана яд, че хванах само края на едно предаване за травел - бяха в Бурса точно. По т.тв.и. някакав канал само за екскурзии. Страхотна картина беше!

Аз пък гледам, че Турал ще правят промоция около Велик ден - вместо за 3 дена с 30 лв отгоре и оставате още един ден в Истанбул. Мноооого ми се мърда пак.  И този път май ще сме по женски.  Flutter

И така със сутрешните новости!  Laughing
Успешен и приятен ден на всички!   bouquet

# 281
Здравейте момичета    bouquet,Bz благодаря за радушния прием,наистина любовта има магическа сила,но понякога тази любов е невъзможна...Drize,извинявай предположих,че така си помислила,ето сега съм тук и се надявам да се опознаем,весел ден ти желая Simple Smile.Момичета,прочетох доста ваши мнения и напътствия за Истанбул,но всв пак искам един съвет,с  коя туристическа агенция да пътувам и кои хотели(в кой квартал)са добри,аз все отлагам пътуването ми до Истнбул,но вече съм решила да се потопя в тази омая Simple Smile.Приатен ден на всички и усмивки от малките ви слънчица....моите каки  са на лекции ,големи са вече Simple Smile

# 282
  • Мнения: 1 243
Здравейте и от мен1
Ама верно е много мрачно времето днес Sad.но пък аз напук на него съм в страхотно настроение!Ето едно слънчице да ви стопли и вас!
Enna_nn недей така-няма невъзможна любов-Човек сам решава какво и как ,а може би и кога да му се случи в живота!Не искам да ти се бъркам (Това си е мое мнение)Но животът е прекалено кратък за да отлагаме хубавите моменти за по-нататък Peace
Отивам да сменя един доста миризлив памперс и се връщам! Peace

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 11:50 от tsve_te

# 283
  • Мнения: 1 243
Ето отново!
Dilqra това предложение на турал много примамливо звучи PeaceДано да успешееш пак да пътуваш и пак на такова хубаво време да случиш като предния път!
Princess  как си ?Готвиш ли новата темичка?  bouquet
Bz пробвай пак да каиш снимките на Multiplay-я  Praynig не се отказвай!
Drize  сигурно си в очакване вече на мама!Пиши кога ще се връщате към Бг.
Аз съм в трескава подгоровка за рождения ден на малкия и установих ,че уж в голям град живеем ,а  2 детски заведения на кръст има newsm78Дано да измисля нещо ,ама то и аз съм си голяма претенция!Споделете вие как отпразнувахте 2-годишния рож.ден на вашите съкровища

# 284
  • Мнения: 44
Здравейте днес от мен  bouquet
Mistik ок. ако не стане нещо непредвидено ще ти се обадя утре Peace
Снеж и аз не съм ползвала този крем, но знам че като дълго време ползваш един продукт, без значение за какво се отнася, с течение на времето губи своята ефективност /обяснението беше нещо от рода, че организма свиква с третиращите го препарати, нагажда се към тях и в следствие резултатите не са толкова добри като в началото/ Трябва да опиташ с друга марка, след това пак го сменяш и така... Дано да съм ти била от полза, успех Hug
Днес е мрачно, даже го дават да вали в нашия квартал Sad
Незнам дали ви казах, че се очертава да се местиме, още не сме почнали с ремонта обаче. Пак съм в същия квартал, даже в същатата сграда Joy само сменяме етажа, от последния на първия Laughing добре, че поне е на близко да е по-лесно с багажа Grinning После ще ви каня в новото жилище Laughing
Бай до скоро  bouquet
Оооо Мistik знаеш ли сега се сетих и допълвам! Ама утре аз в 15.00ч. имам да си взимам резултати от изследвания и после да ги показвам на лекарката smile3555 айде за друг път ще го оставим, ще ми стане много натоварена програмата Laughing

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 13:08 от snejana01

Общи условия

Активация на акаунт