Каква риба хапват вашите деца?

  • 12 155
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 315
много обича риба от малък.готвя основно пъстърва,понякога ципура и лаврак.винаги пресни - замразена не купувам.освен риба обича и рулца от раци,скариди - въобще морски истории.миди не смея да му давам-не знам какви са ,пресни ли са и т.н.
варени скариди открихме случайно - влязохме в един рибен магазин за да купим риба.на щанда бяха проснати скариди, около 7-8 см.розови ,с очи и мустаци!
искам това - сочи синът ми.
не, противя се аз - не знам как се готви тази гад.
продавачът ме погледна странно, откъсна опрашката,обели я и оттам излезе парче месо - около 3-4 см.като малкия пръст на възрастен човек - готово, може да се яде - ни каза човекът Joy
купихме и синът ми ги яде като семки пред телевизора вкъщи.
оттогава "готвя "отвреме навреме и тях  chef Joy

# 61
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Направо ви завиждам, моето не яде никаква риба... Едва миналото лято хапна и то само цаца  Confused Аз не ям риба, но таткото яде и на детето от малко се опитваме да му предложим - категорично не. Даже съпругът ми за мен купува филе от хек (което не мирише), слага го в марината и съвсем го обезмирисва, готви го вкусно, щом аз ям... Ама малкият - не.

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 13:12 от PetiaK

# 62
  • Мнения: 14 133
Всякаква риба хапва.  bowuu

# 63
  • Мнения: 3 456
Най-често скумрия или шаран.

# 64
  • Мнения: 1 567
От както е станала на една годинка, консумира всякаква риба, речна, морска, океанска... филе или не...
Вече приготвена по всякакъв начин - пържена и на фурна.

# 65
  • Мнения: 1 180
О, това е една от любимите храни - яде се всякаква риба - от пъстървата, през сом, шаран, бяла, ципура, сьомга.... Най-много харесват калкан и ватус, заради копчетата - винаги си изчистват по 1-2 копчета и си ги пазят.

# 66
Като бебе дъщеря ми много обичаше рибни пюрета.След това не искаше дори да помирише каквато и да било риба.От скоро обче й приготвям скумрия или бяла риба в микровълновата и много я харесва така. newsm10 Става много бързо и лесно-изчиствам я, осолявам я леко и без олио я слагам в микровълновата за около 8-10 мин.

# 67
  • Мнения: 1 479
За децата купувам само филе от скумрия или различните видове бяла риба.
Като бебе дъщеря ми много обичаше рибни пюрета.След това не искаше дори да помирише каквато и да било риба.От скоро обче й приготвям скумрия или бяла риба в микровълновата и много я харесва така. newsm10 Става много бързо и лесно-изчиствам я, осолявам я леко и без олио я слагам в микровълновата за около 8-10 мин.
Е,как не сьм се сетила за микровьлновата?Ще пробвам и аз! Peace

# 68
  • Мнения: 3 886
Малката не я обича.Големия почти всякаква наи вече кустурчета hahahaсамо шаран не иска ooooh!

# 69
  • Мнения: 1 737
Не е будала - отбира само сьомга. Специално само за него я готвя - по рецепра от бурканче Семпер - прочетох какво има и го наготвих.

# 70
  • Мнения: 1 209
хек, пъстърва, мерлуза и за мое у4удване скумрия в доматен сос от консерва.

# 71
  • Мнения: 4 406
каквато му предложа, но с много уговорки. избирам винаги риба с големи кости или без.

# 72
  • Мнения: 410
всичко що е риба!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Не подбирам. По-често скумрия

# 74
  • Мнения: 1 312
От известно време не искат и да чуят за риба,а да я ядат още по малко,което ме влудява.Незнам каква е причината,а са яли преди без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт