Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 550
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Хасково
  • Мнения: 105
Не виждам какъв смисъл има да се ходи от София в Димитровград, след като в София си има Илиенци. Доколкото знам много от търговците на Димитровградския пазар зареждат стоките си точно от Илиенци, особено китайските стоки, които вече май преобладават над турските. Наистина могат да се намерят някои по-евтини неща от ишлеметата, но те обикновено са второ качество с дефекти. Като цяло на пазара в Д-град има много боклуци, но могат да се намерят и много хубави дрешки, стига да знаеш къде точно да търсиш.

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Като цяло на пазара в Д-град има много боклуци
Точно като на Илиенци! Да ти кажа зареждат хората най-вече от турция и Китай директно.

# 47
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Извинете, но моите преки впечатления от двата пазара са, че на Илиенци е по-скъпо  Crossing Arms

# 48
На Илиенци ходихме преди 2 години,не търсихме нищо конкретно,направи ми впечатление че има много боклуци,но и неща които си заслужават,неща които тук са в пъти по скъпи.Сега сме решили да отидем до Димитровград,защото като гледам масово из магазините по главната,уж бутици....а пълни с турска и китайска стока,на висока цена.

# 49
  • Мнения: 105
Аз също съм на мнение, че на Илиенци е по-скъпо, защото имам познати с фирми за дрехи от Димитровград и търговци от Илиенци пазаруват от тях....а и не само това - в Дим-град и Хасково има доста развито шевно производство на бельо и конфекция със съвсем прилично качество.

# 50
  • Мнения: 4 784
Как ви се идва от толкова далече на нашия пазар, просто не мога да разбера. Нищо кой знае какво не може да се намери, нито по-различно, нито кой знае колко по-евтино, че да се бие път заради един пазар. Аз избягвам да ходя и винаги, когато отида и си купя нещо, после съжалявам.

# 51
  • Мнения: 648
Нищо кой знае какво не може да се намери, нито по-различно, нито кой знае колко по-евтино, че да се бие път заради един пазар.

По- различно и по евтино от къде? Цените в Димитровград по магазините, не само на пазара са доста различни от тези в много градове в страната. Нямам възможност често да си пазаря от там, но разлика има доста голяма- екип за Александра, който купувам в тукашния Сити център за 59 лв, в града на младостта е за 20-25 лв.
И пак подчертавам трябва да се знае къде да обикаляш, сестра ми познава много добре пазара и въпреки това находките й са купувани, когато аз съм с нея!

# 52
  • Мнения: 4 784
....в града на младостта е за 20-25 лв.
Наде, градът на младостта, отдавна е градът на старостта, защото всички млади като теб избягаха... Малко са тези като мен дето се завърнаха и на които, като им се наложи да купуват дрехи на децата си, в краен случай използват пазара, защото каквото и откъде и да купя от въпросния пазар, даже и с препоръки, все се разочаровам в последствие. Е, да, може и късметът ми да е такъв, знам ли...

# 53
  • Мнения: 189
veni9 незнам за теб но аз пазарувам общо взето от няколко места по пазара и трябва да ти кажа че хич не съм разочарована в последствие

# 54
  • Мнения: 4 784
Значи явно аз нямам късмет с покупките...
dreamtex  прочетох някъде, че имаш сладкарница, в която не се пуши. Къде можем да я открием?

# 55
  • Мнения: 1 464
Момичета,а някои знае ли на Илиенци къде са магазинчетата с ишлемета?За детски дрешки питам,гап ,нехт,разни турски марки и тн
Една позната ми каза че имало такива но не можа да ме ориентира

# 56
  • София
  • Мнения: 2 856
Ами според мен има какво да се намери на пазара, но чак пък да се бие път от София или някое друго далечно място /изключвам търговците на едро/, не виждам смисъл. Мъжът ми е от Дград, аз съм от Хасково, живеем си в Пловдив - и вече наистина много рядко ходим на пазара, ама наистина много рядко. Изключение правят някои покупки за детето- основно бельо. Търся определени марки, които досега не знаех къде се продават в Пловдив, но вече ги знам и като гледам и за това няма да ходя там. Сега за пролетта му купех анцуг от Пловдив за 8,90. Сами преценете има ли смисъл да бия път до Дград.

# 57
  • Мнения: 189
Значи явно аз нямам късмет с покупките...
dreamtex  прочетох някъде, че имаш сладкарница, в която не се пуши. Къде можем да я открием?
да така е намира се в хасково и наистина не се пуши в нея

# 58
  • Мнения: 4 784
да така е намира се в хасково и наистина не се пуши в нея
Дай повече подробности, ако нямаш против да сме ти клиенти...
Между другото, извинявам се, че спамя темата, но dreamtex, защо не се присъединиш към градската тема?

# 59
  • Мнения: 189
коя е градската тема Изостанала съм нещо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт